بهشت تشریفات ترحیم و ختم در مشهد

بهشت تشریفات ترحیم و ختم در مشهد

بهشت تشریفات ترحیم و ختم مشهد

جهت برگزاری مراسم ترحیم و مجلس ختم در خدمت شما دوستان می باشد. اگر می خواهید تشریفات ترحیم عزیزانتان هر چه باشکوه تر برگزار شود ، اجرای آن را به ما بسپارید.

شرکت تشریفات بهشت به عنوان گروه تشریفات ترحیم در مشهد تا به امروز توانسته خدمات خود را به صورت حرفه ای و مطمئن به مردم عزیز این شهر ارائه نماید.

هدف اصلی این مجموعه حفظ آبروی صاحبان مجالس می باشد و بیش از پیش تلاش می کنیم تا بتوانیم در این امر موفق تر از قبل باشیم و این امر را با آموزش قدم به قدم به پرسنل و  مهمانداران مجموعه میسر ساخته ایم. این پرسنل در کلیه مراسم تحت نظر سرپرست تشریفات به وظایف خود عمل می نمایند. از وظایف سرپرست این است که توجه ویژه ای به مهمانان جدیدی که به تازگی وارد مراسم می شوند داشته باشد تا امر پذیرایی از تمام حضار در مجلس به صورت کامل صورت پذیرد. 

هر مهماندار قبل از شروع مراسم وظیفه خود در حین برگزاری مراسم را می داند مثلا یک نفر پذیرایی چای و یک نفر وظیفه تقدیم قرآن را بر عهده دارد ، مهمانداران باید باید با کمال احترام و فروتنی از مهمانان پذیرایی کرده و هر وقت که سرپرست صلاح دانست باید از صاحبان عزا نیز پذیرایی کنند و یا در زما ن های مقرر باید برای مداح مراسم چای یا آبجوش ببرند.  گفتنی است که  کلیه خدمه با لباس فرم مخصوص تشریفات بهشت در مراسم حاضر می شوند.

شما می توانید هر خدماتی ک مربوط به برگزاری مراسم ختم می شود را از تشریفات بهشت بخواهید و مطمئن باشید که این موارد به صورت کامل و حرفه ای به شما عزیزان عرضه می شود.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید