مسجد قبا مشهد

☷ مسجد قبا مشهد یکی از بهترین و بزرگترین مساجد مشهد است که در بلوار خیام , خیام جنوبی , خیام جنوبی 21 واقع شده است. مسجد قبا دارای ظرفیتی حدود 700 نفر می باشد که در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر برای برگزاری مراسات ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.
☷ مسجد قبا در قسمت ورودی آقایان دارای ۷ پله است و قسمت بانوان در طبقه اول قرار داشته و دارای آسانسور می‌باشد. لازم به ذکر است که خیام ۲۱، ورودی ماشین ندارد و باید یا در حاشیه بلوار خیام پارک کنید و یا از مسیر فرهاد 20، نسترن 19 به این مسجد مراجعه نمایید.

✔️ مسجد قبا در تمام ایام هفته و در سه نوبت توسط تشریفات بهشت بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافه قابل رزرو م یباشد.

☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد قبا مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا خیام مشهد یکی از بهترین مساجد مشهد در منطقه خیام و سجاد می باشد که در بلوار خیام , خیام جنوبی , خیام جنوبی 21 واقع شده است، ظرفیت مسجد قبا حدود 700 نفر می باشد و دارای امکاناتی از قبیل صندلی در قسمت آقایان و بانوان و همچنین مجهز به آسانسور می باشد. در مسجد قبا خیام مشهد در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح ، ظهر و عصر می توان مراسم ترحیم برگزار نمود. نزدیکترین مسجد به مسجد قبا، مسجد امام حسین می باشد.

مهمترین ویژگی های مسجد قبا داشتن آسانسور برای قسمت بانوان، جای پارک مناسب خودرو، محل نصب بنر، وجود پرسنل مجزا برای قسمت آبدارخانه، سیستم روشنایی مناسب، جایگاه اختصاصی برای قرار دادن تاج گل و تعدا زیاد صندلی و میز عسلی می باشد که این ویژگی ها آنرا تا حدودی از بقیه مساجد منطقه متمایز ساخته است.

 تشریفات بهشت مشهد در مسجد قبا تا به امروز میزبان تعداد زیادی مراسم ختم و ترحیم بوده است و تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات ختم و ترحیم نموده است که رضایت تمام صاحبان عزا از خدمات تشریفات بهشت خود گواهی بر این مسئله می باشد. از مهم ترین خدمات تشریفات در برگزاری مراسم ختم می توان به رزرو مداح , مهماندار و تهیه پک پذیرایی اشاره نمود. پک های پذیرایی به درخواست صاحبان عزا می توان شامل انواع میوه، آبمیوه، حلوا، خرما و شیرینی باشد که از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و محصولات بهداشتی تهیه شده است.

مسجد قبا مشهد

تصاویر مسجد قبا   رزرو مسجد قبا   امکانات مسجد قبا   کتابخانه مسجد قبا

آدرس مسجد قبا مشهد

مسجد قبا، در بلوار خیام جنوبی، خیام جنوبی 21، بین نسترن 18 و 20 واقع شده است. برای رفتن به آن می توانید از بلوار دستغیب، خیابان فرهاد، فرهاد 20 به مسجد قبا عزیمت نمایید.

آدرس مسجد قبا در نشان

ویژگی های مسجد قبا مشهد

آدرس خیام جنوبی , خیام جنوبی 21
ظرفیت کل حدود 700 نفر
تعداد صندلی قسمت بانوان 60 عدد
تعداد صندلی قسمت آقایان 70 عدد
شیفت کاری تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر
جای پارک مناسب
آسانسور دارد- قسمت بانوان
محل نصب بنر و تاج گل دارد
کفش داری دارد
مساجد نزدیک مسجد امام حسین، مسجد الزهرا، مسجد امام سجاد
لطفا جهت رزرو مسجد قبا مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

تصاویر مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

ویدئو مسجد قبا مشهد

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

امکانات مسجد قبا مشهد

منطقه

منطقهسجاد

آدرس

آدرسخیام جنوبی , خیام جنوبی 21

ظرفیت

ظرفیتظرفیت کل حدود 1500 نفر

آسانسور

آسانسوردارد

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان70 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان60 عدد

پارک

جای پارک خودرومناسب

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

مسجد قبا بهترین و بزرگترین مسجد در بلوار خیام به حساب می آید این مسجد در خیابان خیام جنوبی مشهد واقع شده است. از مزایای این مسجد می توان به زیبابودن بنا , بزرگ بودن فضای مسجد و وجود جای پارک مناسب جهت پارک خودروی مهمانان اشاره نمود. شاید بتوان این مسجد را جزو بهترین مساجد مشهد از نظر دارا بودن امکانات جهت برگزاری مراسم مذهبی و مجالس ختم دانست. این مسجد در بلوار خیام . خیام جنوبی 21. ولقع شده است. این مسجد جزو بزرگترین مساجد این شهر محسوب می شود...

از مهم ترین مزایای مسجد قبا می توان به مواردی چون آسانسور , جای پارک مناسب , محل مناسب جهت نصب بنر , پرسنل زبده آبدارخانه , ,سیستم روشنایی و نور مناسب ,  محل مناسب چیدمان تاج گل , تعدا زیاد صندلی و میز عسلی و ...

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

تشریفات مراسم خاکسپاری

برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

برگزاری مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

برگزاری خدمات مجالس ترحیم

برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

 برگزاری خدمات مجالس ترحیم

 ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

ظرفیت مسجد قبا مشهد

مسجد قبا از بزرگترین مساجد مشهد به شمار می رود. فضای داخل مسجد فوق العاده بزرگ بوده و مناسب جهت برگزاری مراسم و مجالس ترحیم با تعداد مهمان حدود 1500 نفر می باشد. اگر می خواهید این مسجد را برای میزبانی مراسم تعزیه عزیزانتان انتخاب نمایید باید مواردی مانند تعداد مهمان مراسم تان را در نظر بگیرید این بنا بیشتر مناسب مراسم با تعداد مهمان بالا می باشد و به عنوات مثال اگر تعداد مهمان مراسم از 300 نفر کمتر می باشد این بنای مذهبی مناسب مراسم شما نمی باشد چون مسجد بسیار خالی بنطر می رسد.

مسجد قبا خیام مشهد از تعداد 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و تعداد 30 عدد میز عسلی بهره می برد و مهمان می تواند به محض ورود به مسجد به سمت صندلی هدایت می شوند و می توانند به قرائت قرآن و عرض تسلیت و نوشیدن چای بپردازند. این مسجد از نظر از نظر جای مناسب جهت نصب بنر , نیز بسیار کاربردی می باشد و ظرفیت حداقل 30 بنر را در خود جای می دهد. این بنرها توسط مهمانداران تشریفات بهشت روی دیوار نصب می شوند. این جایگاه با چوب و حلقه فلزی مجهز شده و فقط نیاز است قسمت پانچ شده بنر را در حلقه ها قرار داد.

تلفن مسجد قبا مشهد

مسجد قبا خیام مشهد از معدود مساجدی است که دارای دفتر  و چند دفتردار زبده و زحمتکش که طبق ساعت و پاسخگو و جهت رزرو مسجد و سوالات مختلف در خدمت مردم مشهد می باشند. امروزه یکی از مهم ترین خدمات مساجد , میزبانی از مراسم تعزیه می باشد. مسجد قبا در دو نوبت صبح و ظهر میزبان مراسم شما عزیزان می باشد ضمن اینکه شما می توانید با تشریفات بهشت تماس گرفته و رزرو مسجد را انجام دهید. این تشریفات با تمام مساجد در ارتباط بوده و می تواند برای مشاوره و انتخاب مسجد در خدمت شما عزیزان باشد. 

 نحوه رزرو مسجد قبا

شاید بتوان گفت مهم ترین امر جهت برگزاری مراسم ختم , انتخاب مسجد می باشد. رزرو مسجد را باید با توجه به موارد متفاوتی انجام داد مواردی چون مجل سکونت تان , تعداد مهمان , تعطیل بودن با نبودن روزی که مراسم در آن برگزار می شود , مساحت مسجد و ... صورت پذیر می باشد. حال با توجه به موارد ذکرشده جهت رزرو مسجد قبا برای مراسم ختم عزیزانتان باید در نظربگیرید که مسجد قبا از نظر مساحت و بزرگ بودن سالن ها ظرفیتی حدود 2000 نفر را می تواند در خود جای دهد و یا به عنوان مثال اگر محل سکونت شما در خیابان های ملک آباد فرها قدس و فلسطین می باشد می تولنید این مسجد را انتخاب نمایید. 

راه های رزرو مسجد مشهد , تماس تلفنی با ما بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافه می باشد این امر در کوتاهترین زمان ممکن صورت می پذیرد . تشریفات بهشت با دید خدمات محور این امر را برای مشتریان خود اسان و اسانتر نموده است و شما فقط با یک تماس ساده می توانید انر را به سرانجام برسانید.

رزرو مسجد قبا

لطفا جهت رزرو مسجد قبا  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

بخش ها و طبقات مردانه و زنانه مسجد قبا :

مسجد قبا خیام مشهد از دو سالن مجزا جهت مراسم عزاداری برخوردار می باشد. بخش آقایان در طبقه همکف واقع شده است و آقایان محترم می توانند پس از طی چند پله و رسیدن به لابی مسجد , کفش های خود را در جاکفشی قرار داده و به سمت سالن اصلی مسجد قبا رفته و روی صندلی های بنشینند. در قسمت آقایان از صندلی های فلزی با رویه پارچه ای و میزهای عسلی فلزی با شیشه تشکیل شده است گفتنی می باشد که امکانات فوق الذکر در قسمت سرکارخانم ها نیز موجود می باشد. 

دور تا دور مسجد با استفاده از صندلی و میز عسلی چیدمان شده و انگار بین هر دو صندلی یک عدد میز عسلی قرار گرفته اشت و هر دو نفر بصورت مشترک از یک میط استفاده می نمایند. در قسمت سمت چپ سالن مردانه یک اتاق تعبیه شده است که به عنوان آبدارخانه از آن استفاده می گردد. پرسنل آبدارخانه با استفاده از آبجوش چای را دم نموده و از پینجره آبدارخانه به مهمانداران تشریفات تحویل می نمایند و پذیرایی از مهمانان صورت می پذیرد...

کتابخانه مسجد قبا مشهد

کتابخانه مسجد قبا مشهد در سال ۱۳۷۷ توسط آستان قدس رضوی، تجهیز، آماده سازی و راه اندازی گردیده است. این کتابخانه با 300 متر زیربنا در طبقه زیرین مسجد واقع شده است و دارای 23000 نسخه کتاب چاپی و تعدادی نشریه ادواری می باشد.

کتابخانه مسجد قبا در حال حاضر 12700 نفر عضو دارد و  دارای بخش های تالار قفسه باز، امانت و تحویل کتاب، جستجوی منابع، بخش نشریات، کتب مرجع، خدمات سمعی و بصری و ایستگاه کتابهای کودک می باشد.

این کتابخانه همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 7:15 الی ۱۳ ویژه بانوان و از ساعت 13:15 الی 19:30 در خدمت آقایان می باشد.

کتابخانه مسجد قبا مشهد

تجهیزات و خدمات مسجد قبا خیام مشهد

از مهم ترین مزایای مسجد قبا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • الف  - میز و صندلی :

  امروزه مساجد دره یک و تاپ مشهد در خود از تعداد مناسبی میز و صندلی بهره مند هستند. مساجدی که از این امکان بهره می برند از لول و کلاس بالایی برخوردار هستند و مهمان در مدت و تایم حضور خود در مسجد از بسیار راحت و قابل احترام می باشند.

 • ب - پرسنل کارکشته آبدارخانه :

  به علت اینکه امروزه در این روزها پذیرایی داخل مسجد فقط چای و قند بهداشتی می باشد باید این تک پذیرایی به بهترین شکل ممکن صورت بپذیرد مسجد قبا از افراد زبده و باتجربه ای بهره می برد که می توانند چای را به بهترین شکل ممکن به عمل آورده تا مهمانداران از مهمانان پذیرایی کنند. چای باید با در نظر گرفتن تایم شروع مراسم تهیه و به مهمان پذیرایی گردد.

 • ج - محل مناسب نصب بنر :

  این محل در مسجد قبا به بهترین شکل تعبیه شده است. این امکان با استفاده از چوب میخ و حلقه طراحی شده و می توان به راحتی بنر را در جای مناسب و مذکور چسباند. نصب بنر در جایی که دید مناسب داشته باشد به معنای ادای احترام به مهمانی می باشد که برای عرض تسلیت به بازماندگان متوفی بنر اهدا کرده اند.

 • د - فرش های متحدالشکل :

  از این جهت که فرش های این مسجد یک شکل می باشند ,  فضای مسجد بسیار زیبا و باشکوه بنظر می آید این فرش ها توسط خادمان مسج نظافت و  پیش از شروع مجلس تمیزکاری می شوند. ضمن اینکه هیئت امنای مسجد فرش ها را به صورت سالانه به قالیشویی تحویل می نمایند.

 • ه - آسانسور :

  وجود آسانسور در هر مسجد را می توان از مهم ترین ویژگی های این بنای مذهبی دانست. آسانسور بیشتر برای بانوان قابل استفاده می باشد چون معمولا قسمت بانوان در طبقیه زیرین و فوقانی واقع شده است بنابراین بانوان می توانند براحتی و با استفاده از آسانسور به سمت قسمت مربوطه بروند. 

جای پارک مسجد قبا مشهد

از مهم ترین مزایای مسجد قبا می توان به وجود جای پارک خودرو اشاره نمود. این امر از این نظر قابل اهمیت می باشد که مهمان مراسم ترحیم پس از رسیدن به مسجد مربوطه باید جایی مناسب برای پارک خودروی خود پیدا نماید و با خیال راحت به داخل مسجد بروند. در اطراف مسجد قبا کوچه های نسترن 18 و 20 دارای جای پارک فراوانی است که مهمان می تواند به راحتی ماشین خود را پارک نموده و به داخل مسجد عزیمت نماید. 

خدمات آبدارخانه مسجد قبا :

 داخل آبدارخانه مسجد قبا هم بخش بانوان و هم آقایان دو نفر جهت ریختن چای و شستن ظروف انجام وظیفه می نمایند. از مهم ترین وظایف این افراد پیش از آغاز مراسم ترحیم روشن نمودن سماور و تهیه آبجوش می باشد و پس از شروع مراسم ختم به تهیه چای و دم نمودن آن می پردازند و مهمانداران تشریفات از مهمانان پذیرایی به عمل می آورند.این مسجد مناسب مجالس با تعداد مهمان 1000 نفر به بالا می باشد قسمت آقایان در طبقه اول و قسمت بانوان در طبقه دوم می باشد که البته با استفاده از آسانسور به سمت بخش بانوان هدایت می شوند. یکی از مهم ترین آیتم های یک مسجد را می توان داشتن آسانسور دانست و دلیل آن بانوانی که کهولت سن دارند و نمی توانند از پله طی مسیر نمایند به راحتی می توانند با آسانسور به بخش مربوطه بروند...

لطفا جهت رزرو مسجد قبا  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

مسجد قبا مشهد کجاست؟
این مسجد در بلوار خیام , خیام جنوبی 21 واقع شده است. برای رسیدن به این بنای مذهبی می توانید از خیابان نیز فرهاد طی مسیر نمایید. به دلیل اینکه این مسجد به صورت تقریبی در مرکز شهرمان واقع شده است بسیاری از خانواده های داغدار می توانند این بنا را جهت برگزاری مراسم ختم عزیزانشان انتخاب نمایند. به عنوان مثال افرادی که محل زندگی شان در خیابان های سجاد , خیام , فلسطین و احمدآباد است براحتی می توانند این مسجد را برای برگزاری مراسم ختم معین و مشخص نمایند. ناگفته نماند که این مسجد به دلیل دارا بودن امکانات و سیستم کامل جهت برگزاری مراسم بسیاری از عزیزان که حتی فاصله دوری نسبت به این مسجد دارند باز هم این مکان مذهبی را انتخاب می نمایند.
مسجد قبا چند نفر مهمان را در خود جای می دهد ؟
از مهم ترین دغدغه های صاحبین عزا این است که برای برگزاری مراسم ختم عزیزانشان بتوانند مکانی با مساحت کافی و امکانات خوب را پیدا کنند. از آن جهت که مهمانان مراسم ختم همیشه در رفت و آمد هستند بنابر این با توجه به مساحت مسجد می توان حدود هزار نفر را در یک مراسم ترحیم در مسجد گنجاند این مسجد از میزهای عسلی و صندلی های فلزی تمیز بهره می برد و می توانید مطمئن باشید که آبروی تان حفظ خواهد شد و مراسمتان توسط تشریفات به بهترین نحو انجام و برگزار شود. از مهم ترین امکانات این مسجد می توان به وجود آسانسور در این بنای مذهبی یاد کرد . بانوان محترم یم توانند با استفاده از از آسانسور به طبقه مربوطه بروند و در مراسم ختم شرکت نمایند. شما می توانید با اطمینان خاطر این مکان مذهبی را انتخاب نموده و از نظر فضای کافی برای جای دادن مهمانان خاطرجمع باشید.
آیا مسجد قبا مشهد دارای کتابخانه می باشد ؟
بله مسجد قبا دارای یک کتابخانه فعال با تعداد زیادی کتاب می باشد و خدمات خود را به آقایان وبانوان محترم ارائه می دهد... همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد , مسجد قبا از کتابخانه ای مناسب جهت رفاه دانش آموزان و دانشجویان برخوردار می باشد و دوستان عزیز می توانند جهت مطالعه و کسب علم و تحصیل از این مکان بهره کافی را ببرند.
آیا مسجد قبای مشهد در روزهای تعطیل مراسم قبول می نماید ؟
این مسجد در تمام روزهای سال پذیرای مراسم ختم و مجالس مذهبی می باشد. مثلا در روزهای عید می توان به برگزاری مراسم عید اول متوفی پرداخت. از این اعیاد می توان به عید قربان , غدیر و یا تولد امام شیعیان اشاره نمود. ضمن اینکه مسجد در روزهای تعطیل جهت شهادت ائمه اظهار با توجه به شرایط به قبول برگزاری مراسم می پردازد و تشریفات بهشت می تواند به بهترین نحو , مراسم ختم عزیزانتان را قبول نماید. تشریفات بهشت خدمات کامل ترحیم را به خانواده های داغدار ارائه می دهد و سوگواران را از بسیاری از دغدغه های موجود مرتفع نماید.
آیا مسجد قبا دارای سیستم صوت جهت استفاده مداح می باشد ؟
این مسجد دارای سیستم صوت است اما باید در نظر گرفت که تمام مداحان خود دارای سیستم صوتی حرفه ای می باشند و پیش از شروع مراسم سیستم خود را آماده استفاده می نمایند در حین مراسم بتوانند به مداحی بپردازند.
قسمت بانوان مسجد قبا جهت داشتن عذر شرعی مسجد است یا حسینیه ؟
بیشتر مساجد شهر مشهد دارای حسینیه بوده و این مسجد نیز در قسمت بانوان دارای حسینیه می باشد و مهمانان خانم از این نظر مشکلی از بابت مشکل شرعی جهت حضور در مسجد ندارند و می توانند بابت عرض تسلیت و تسلی خاطر بازماندگان متفوفی در مسجد حاضر شوند...
مسجد قبا در آبدارخانه از چند نفر پرسنل بهره می برد ؟
دو نفر آقا و دو نفر خانم در آبدارخانه های مسجد به فعالیت می پردازند. این پرسنل از آن جهت که قدمت در فعالیت خود دارند توانسته اند با استفاده از تجربه های خود فعالیت خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و از این نظر صاحبین مراسم را راضی کنند. از آنجایی که از مهم ترین موارد پذیرایی در مسجد چای می باشد از این رو خادمین مسجد باید این کار را با دقت و صبر فراوان انجام دهند که البته خادمان مسجد قبا این امر را به بهترین نحو انجام می دهند.
نزدیک ترین مسجد به مسجد قبا کدام است ؟
مسجد امام حسین بلوار خیام را می توان نزدیک ترین مسجد به مسجد قبا دانست. این مسجد نیز به مانند مسجد قبا از امکانات و فضای مناسب جهت برگزاری مراسم ختم برخوردار می باشد. مسجد امام حسین هم در بلوار خیام , خیام جنوبی 10 , نبش یاسمن 18 واقع شده است. این مسجد نیز از بهترین و نوسازترین مساجد مشهد به شمار می رود.
مسجد قبا از نظر جای پارک به چه صورت است ؟
این مسجد از این نظر از شرایط بسیار خوبی بهره می برد و مهمانان از این نظر هیچ گونه دغدغه ای ندارند و می توانند به راحتی جای پارک مناسب را بیابند. شاید بتوان گفت مسجد قبا جزو سه مسجد اول از نظر جای پارک مناسب برای مهمانان مراسم ترحیم قرار گرفته است. از مهم ترین دغدغه های صاحبین مراسم می توان به بافتن جای پارک مناسب برای خودرو اشاره کرد.
مسجد قبا از جاکفشی با کلید بهره می برد ؟
بله مسجد قبا از این نظر دارای شرایط خوبی است و مهمانان به محض ورود به مسجد می توانند کفش های خود را در جاکفشی قرار داده و کلید آن را نزد خود نگه دارند ضمن اینکه مسجد از یک نفر پرسنل جهت کفشداری بهره می برد و از این نظر هم می توان گفت مسجد از شرایط خوب و مطمئنی بهره می برد.

لطفا جهت  رزرو مسجد و تشریفات ترحیم  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

 1. user

  زمان و مدت برگزاری مجالس ختم و ترحیم در مسجد قبا خیام به چه صورت می باشد؟

 2. user
  مینا نوروزیدوشنبه 22 خرداد 1402

  آیا مسجد قبا کفشداری داره یا خیر ؟

 3. user
  سعید درویشیدوشنبه 22 خرداد 1402

  آیا مسجد قباء بلوار خیام از نظر جای پارک خودرو مناسبه و میهمانها برا یپارک مشکلی ندارن؟

 4. user
  میلاد محمدیدوشنبه 22 خرداد 1402

  آیا مسجد قباء برای نصب بنر عرض تسلیت جا داره؟

 5. user

  ظرفیت مسجد قبا در قسمت خانومها و آقایون چند نفره؟

 6. user

  تلفن مسجد قباء مشهد چیه؟

  • مسجد قبا خیام مشهد از معدود مساجدی است که دارای دفتر و چند دفتردار زبده و زحمتکش که طبق ساعت و پاسخگو و جهت رزرو مسجد و سوالات مختلف در خدمت مردم مشهد می باشند، ضمن اینکه شما می توانید با تشریفات بهشت تماس گرفته و رزرو مسجد را انجام دهید. تشریفات بهشت با تمام مساجد در ارتباط بوده و می تواند برای مشاوره و انتخاب مسجد در خدمت شما عزیزان باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که مبلغ رزرو مسجد قبا همان مبلغی است که مسجد دریافت می کند و تشریفات بهشت بابت رزرو مسجد هیچگونه مبلغ اضافه ای دریافت نمیکند

 7. user

  کتابخانه مسجد قبا مشهد کتابخانه عمومیه ؟

  • کتابخانه مسجد قبا در محله ملک آباد و در خیام جنوبی 21 واقع شده است . از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مجتمع کامپیوتری تک و رستوران پسران کریم و هتل ثامن‌الحجج (ع) قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو خیام و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 21 می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

 8. user

  رزرو مسجد قبا مشهد رو هم شما انجام میدین؟

 9. user

  آدرس مسجد قبا مشهد کجاست و چجوری میشه رفت؟

نظر بدهید