رزرو مسجد در مشهد

☳ تشریفات بهشت قدیمی ترین و معتبرترین تشریفات برگزاری مراسم ختم و ترحیم در مشهد با بیش از 10 سال سابقه و برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم در مشهد

☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد در سراسر مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد مشهد

رزرو مسجد و حسینیه در مشهد جهت برگزاری مراسم ختم و ترحیم را می توان از مهم ترین موارد پیش از برگزاری مجلس ترحیم و مراسم ختم دانست. این امر با توجه به تعداد مهمان و منطقه سکونت شما انتخاب و رزرو می گردد. شرکت تشریفات بهشت بعنوان یکی از قدیمیترین و باسابقه ترین برگزارکننده مراسم ختم و مجالس ترحیم در مشهد می تواند فرآیند رزرو مسجد را با توجه به منطقه و تعداد میهمان های شما بدون هیچگونه هزینه اضافه رزرو نماید.

یکی از مهم ترین موارد پیش از برگزاری مراسم ترحیم , رزرو مسجد می باشد و البته خانواده داغدار به علت داشتن مشغله های فراوان و وضعیت روحی نامناسب شاید حوصله و فرصت کافی جهت دیدن و رزرو مسجد را نداشته باشند از این جهت گروه تشریفات بهشت در شهر مشهد در امر رزرو مساجد به شما عزیزان کمک خواهد کرد و طبق میل و خواسته شما این امر را میسر می سازد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

رزرو مسجد برای مراسم ختم

برای انتخاب مسجد جهت برگزاری مراسم ترحیم باید به چند نکته توجه نمود :

1- منطقه و محل سکونت صاحبان مراسم. 
2 - گنجایش و ظرفیت مسجد.
3 -  تخمین تعداد مهمان در مراسم.
4 -  مجهز بودن مسجد به آسانسور.
5 - جای پارک مناسب جهت توقف خودروی مهمانان. 

گروه تشریفات بهشت مشهد با دید خدمت به مشتری و جهت رفاه حال خانواده های محترم این شهر و سهولت بخشیدن به کار هماهنگی و رزرو مسجد در نقاط مختلف و دلخواه شما ، لیستی از مساجد با ذکر منطقه آن تهیه و در اختیار شما قرار می دهد.

مسجد توفیق مشهد

منطقه : احمداباد ( طالقانی )

مسجد توفیق مشهد یکی از بهترین مساجد منطقه احمدآباد مشهد است که در بلوار رضا، انتهای رضا 9 واقع شده است، ظرفیت مسجد توفیق 1000 نفر می باشد که برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد. مسجد توفیق دارای 110 صندلی در قسمت آقایان و 180 صندلی در قسمت بانوان می باشد.

مسجد الزهرا مشهد

منطقه : احمداباد ( بین رضا و ابوذر )

مسجد الزهرا مشهد یکی از بهترین مساجد مشهد واقع در خیابان احمدآباد , حد فاصل بلوار ابوذر و بلوار رضا است که حدود 700 نفر ظرفیت دارد. مسجد الزهرا دارای 70 صندلی در قسمت اقایان و 70 صندلی در قسمت بانوان می باشد، این مسجد به علت همسطح بودن در قسمت آقایان و بانوان به آسانسور نیازی ندارد.

مسجد نقویه مشهد

منطقه : احمداباد ( عارف )

شاید بتوان مسجد نقویه مشهد را دومین مسجد معروف در حاشیه خیابان احمداباد دانست , این بنای مذهبی از صندلی و میز چوبی بهره می برد که کمتر مسجدی از این امکان بهره می برند. مسجد نقویه به علت واقع شدن در مکانی شلوغ دارای جای پارک مناسب نیست. ظرفیت مسجد نقویه 400 نفر می باشد.

مسجد ولی عصر مشهد

منطقه : احمداباد ( راهنمایی ) 

مسجد ولیعصر مشهد را می توان بهترین و مناسب ترین مسجد جهت برگزاری مراسم ختم دانست. مسجد ولیعصر در خیابان راهنمایی , نبش راهنمایی 4 واقع شده است و ظرفیت آن برگزاری مراسمات ختم و ترحیم 400 نفر می باشد. مسجد ولی عصر در قسمت بانوان مجهز به آسانسور می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد المهدی فلسطین مشهد

منطقه : احمداباد (فلسطین )

مسجد المهدی فلسطین مشهد یکی از مساجد قدیمی مشهد است که نبش فلسطین 14 واقع شده است، مسجد المهدی برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم دارای ظرفیتی حدود 450 نفر بوده که در تمام ایام هفته برای صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد. مسجد المهدی فلسطین از نظر جای پارک خودرو بسیار مناسب می باشد.

مسجد قبا مشهد

منطقه : سجاد ( خیام )

مسجد قبا مشهد یکی از بهترین و بزرگترین مساجد مشهد است که در بلوار خیام , خیام جنوبی , خیام جنوبی 21 واقع شده است. مسجد قبا دارای ظرفیتی حدود 700 نفر می باشد که در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر برای برگزاری مراسات ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.

مسجد امام حسن مجتبی مشهد

منطقه : سجاد (بهار )

مسجد امام حسن مجتبی یکی از مساجد زیبای مشهد است که در خیابان بهار , بهار 9 , بنفشه 6 واقع شده است، این مسجد دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. از امکانات این مسجد می توان به وجود آسانسور برای قسمت بانوان، 50 صندلی در قسمت اقایان و 50 صندلی در قسمت بانوان اشاره نمود.

مسجد امام سجاد مشهد 

منطقه : سجاد ( امین )     

مسجد امام سجاد مشهد یکی از بزرگترین مساجد منطقه سجاد مشهد است که نبش خیابان امین واقع شده است، ظرفیت مسجد سجاد حدود 800 نفر بوده و دارای امکاناتی همچون آسانسور، صندلی در قسمت آقایان و بانوان و سیستم تهویه می باشد. مسجد سجاد مشهد دارای فضای پارک مناسب می باشد .

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد نصرت مشهد

منطقه : سه راه ادبیات ( ابن سینا )

مسجد نصرت مشهد یکی از مساجد قدیمی مشهد است که در خبابان ابن سینا، نبش ابن سینا 10 واقع شده است، ظرفیت مسجد و حسینیه نصرت برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم حدود 350 نفر می باشد که در تمام ایام هفته در سه نوبت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد. 

مسجد اخوان مشهد

منطقه : خیابان دانشگاه ( گلستان )

مسجد اخوان خیابان گلستان مشهد، یکی از بزرگترین مساجد این منطقه با ظرفیتی حدود 550 نفر است که در گلستان غربی 4 واقع شده است. از امکانات مسجد اخوان می توان به وجود آسانسور اشاره نمود. مسجد اخوان در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد.

مسجد غدیرباباعلی مشهد

منطقه : ششصد دستگاه ( ارشاد )

مسجد غدیرباباعی بلوار ارشاد از بزرگترین مساجد شهر مشهد می باشد. این مسجد از حیاط بزرگی بهره می برد و جای مناسبی جهت نصب بنر و نیز چیدمان تاج گل در ان می باشد. مهندسی و طرح مسجد به صورت دایره می باشد و از این حیث تنها مسجدی است که بدین صورت ساخته شده است. 

مسجد المهدی رضاشهر مشهد

منطقه : رضاشهر ( رضوی )

مسجد المهدی مشهد جزو چند مسجد بزرگ از نظر وسعت و مساحت می باشد. معماری و طراحی داخلی مسجد واقعا با سیقه و زیبا ساخته شده است. این مسجد را نیز با نام مسجد امهدی رضوی نیز می شناسند. این مسجد در بلوار رضوی بین رضوی 4 و 6 واقع شده است و دارای 2000 نفر ظرفیت است.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد المنتظر مشهد 

منطقه : سازمان آب ( شهید صادقی )

مسجد المنتظر مشهد تنها مسجد موجود در خیابان شهید صادقی می باشد. مسجد المنتظر دارای 450 نفر ظرفیت و 40 صندلی در قسمت آقایان و 40 صندلی در قسمت بانوان است و در تمام ایام هفته برای برگزاری مراسم ختم قابل رزرو است. مسجد المنتظر مقابل دفتر روزنامه خراسان واقع شده است.

مسجد امام المنتظر کوهسنگی مشهد

منطقه : کوهسنگی     

مسجد امام المنتظر مشهد یکی از دو مسجدی است که در منطقه کوهسنگی بنا نهاده شده اند. این مسجد در انتهای خیابان کوهسنگی و مقابل پارک کوهسنگی قرار گرفته است. این مسجد بمانند دیگر مساجد معروف مشهد از آسانسور بهره می برد و دارای 450 نفر ظرفیت می باشد.

مسجد النبی کوهسنگی مشهد

منطقه : کوهسنگی    

مسجد النبی مشهد بهترین مسجد در منطقه کوهسنگی مشهد است که محل آن در اوایل این خیابان واقع شده است. محل دقیق آن نبش خیابان کوهسنگی 5 می باشد. این مسجد دو نبش بوده و از این نظر محل وسیعی جهت برگزاری مراسم عزا می باشد. ظرفیت مسجد النبی 500 نفر می باشد.

مسجد جوادالائمه آزادشهر مشهد

منطقه : آزادشهر ( امامت )     

مسجد جواد الائمه را با نام مسجد آزادشهر نیز می شناسند . بخش آقایان در طبقه اول و بخش بانوان در طبقه فوقانی قرار گرفته است. این مسجد یکی از مساجد خیابان امامت است که مناسب جهت برگزاری ختم می باشد. ظرفیت مسجد جواد الائمه 300 نفر می باشد و بین امامت 20 و 22 واقع شده است.      

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد امام حسن مجتبی مشهد

منطقه : پیروزی ( فکوری )

مسجد امام حسن مجتبی مشهد در بلوار فکوری , فکوری 27 واقع شده است، این مسجد دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد که برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم در تمام ایام هفته در شیفتهای صبح، ظهر و عصر توسط تشریفات بهشت قابل رزرو می باشد.

مسجد سیدالشهدا وکیل آباد مشهد

منطقه : وکیل آباد ( مدرس ) 

مسجد سیدالشهدا مشهد در بلوار وکیل آباد , وکیل آباد 9 واقع شده است و دارای ظرفیت 400 نفر برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم می باشد. مسجد سید الشهدا دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. 

مسجد امیرالمومنین دانشجو مشهد

منطقه : معلم ( دانشجو )

مسجد امیر المومنین مشهد در معلم 40 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 50 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امیرالمومنین در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

 مسجد امام علی فرامرز مشهد

منطقه : فرامرز عباسی

مسجد امام علی فرامرز مشهد بین فرامرز عباسی 19 و 21  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 70 عدد صندلی در قسمت آقایان و 70 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام علی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد ثامن الائمه فرامرز مشهد

منطقه : فرامرز عباسی

مسجد ثامن الائمه فرامرز مشهد در فرامرز عباسی 8 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 60 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد ثامن الائمه در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد غدیر باباعلی معلم مشهد

منطقه : بلوار معلم 

مسجد غدیر باباعلی معلم مشهد حد فاصل معلم 33 و 35 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 600 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد غدیر باباعلی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد غدیر باباعلی کامیاب مشهد

منطقه : خیابان کامیاب

مسجد غدیر باباعلی کامیاب مشهد بلوار کامیاب , کامیاب 13 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 40 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد غدیر بابا علی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد امام علی کوشش مشهد

منطقه : کوشش 

مسجد امام علی خیابان کوشش مشهد ، نبش کوشش 20 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 800 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 50 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام علی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد رضوی پیروزی مشهد

منطقه : پیروزی

مسجد رضوی خیایان پیروزی مشهد در بلوار پیروزی , پیروزی 6 , نوکاریزی 4 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 30 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد رضوی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد حضرت محمد عدل خمینی مشهد

منطقه : عدل خمینی

مسجد حضرت محمد بلوار امام خمینی مشهد در عدل خمینی 60 واقع شده است، ظرفیت مسجد حضرت محمد حدود 350 نفر می باشد. مسجد حضرت محمد در قسمت آقایان دارای 40 صندلی و در قسمت بانوان نیز دارای 30 صندلی می باشد و از جای پارک مناسبی برخوردار می باشد.

مسجد ابولفضلی ها عدل خمینی مشهد

منطقه : عدل خمینی

مسجد ابوالفضلی های مشهد یکی از مساجد قدیمی مشهد در منطقه امام خمینی است که بین امام خمینی 66 و 68 واقع شده است. مسجد ابوالفضلی ها دارای ظرفیت 100 نفر است از این رو جزء مساجد کوچک مشهد به شمار می آید.

مسجد جواهری چهارراه لشکر مشهد

منطقه : چهارراه لشکر

مسجد جواهری مشهد در تقاطع ملک الشهرا بهار و امام خمینی ( چهارراه لشکر ) واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 60 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد جواهری  در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد بیت الزهرا طبسی ها مشهد

منطقه : امام رضا 

مسجد بیت الزهرا یا حسینیه طبسی های مشهد یکی از مساجد مشهد واقع در خیابان امام رضا، امام رضا 32 می باشد که حدود 500 نفر ظرفیت دارد. از امکانات مسجد بیت الزهرا می توان به آسانسور و وجود 50 صندلی در قسمت اقایان و 50 صندلی در قسمت بانوان اشاره نمود.

مسجد هراتی های مشهد

منطقه : میدان برق

مسجد هراتی های مشهد در خیابان ملک الشعرا , نبش ملک الشعرا 3  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 700 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 60 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد هراتی ها در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد امام رضا آبکوه مشهد

منطقه : آبکوه

مسجد امام رضای آبکوه مشهد در خیابان آبکوه , نرسیده به تقاطع آبکوه و کلاهدوز واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 50 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام رضا در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد الزهرا سناباد مشهد

منطقه : سناباد

مسجد الزهرا سناباد مشهد نبش پنجراه سناباد واقع شده است که دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. مسجد الزهرا در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر توسط تشریفات بهشت، برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد ثارالله وکیل آباد مشهد

منطقه : وکیل آباد

مسجد ثارالله کوثر مشهد در بلوار کوثر , نبش کوثر 8 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد ثارالله در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد هاشمیه مشهد

منطقه : وکیل آباد

مسجد امام موسی ابن جعفر یا مسجد منتظریه هاشمیه مشهد در خیابان هاشمیه , هاشمیه 20 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام موسی ابن جعفر یا مسجد منتظریه در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد امام حسن مجتبی آزادشهر مشهد

منطقه : آزادشهر

مسجد امام حسن مجتبی امامت مشهد دربلوار امامت , امامت 46 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 450 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 40 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام حسن مجتبی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد امام حسن مجتبی وکیل آباد مشهد

منطقه : وکیل آباد

مسجد امام حسن مجتبی وکیل آباد مشهد در بلوار وکیل آباد , وکیل آباد 17 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام حسن مجتبی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد چهارده معصوم خیابان فرهنگ مشهد

منطقه : فرهنگ

مسجد چهارده معصوم مشهد در بلوار فرهنگ , فرهنگ 48 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 40 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد چهارده معصوم در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد مکتب الزهرا فرامرز مشهد

منطقه : فرامرز

مسجد مکتب الزهرا مشهد در تقاطع بلوار جانباز و فرامرز واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 35 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد مکتب الزهرا در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد حضرت زینب بهشتی مشهد

منطقه : کوهسنگی ( بهشتی )

مسجد حضرت زینب مشهد در خیابان بهشتی (کوهسنگی ) , بین بهشتی 31 و 33  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 600 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 35 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد حضرت زینب در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

مسجد للهیان عبادی مشهد

منطقه : عبادی

مسجد للهیان عبادی مشهد در خیابان عبادی , عبادی 40  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 300 نفر می باشد. این مسجد دارای 20 عدد صندلی در قسمت آقایان و 20 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد للهیان در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد در مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

تشریفات مراسم خاکسپاری

برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

برگزاری مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

برگزاری خدمات مجالس ترحیم

برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

 برگزاری خدمات مجالس ترحیم

 ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

کلمات کلیدی: رزرو مسجد برای مراسم ختم، مسجد در مشهد، رزرو مسجد

نظر بدهید