در صورت تمایل , برای رزرو مسجدالنبی مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

مسجدالنبی بزررگترین مسجد در خیابان کوهسنگی می باشد و از قدیمی ترین مساجد مشهد محسوب می شود... این مسجد یکی از چند مسجد قدیمی و نامی در منطقه کوهسنگی مشهد به شمار می آید. مسجدالنبی میزبان مراسم ترحیم و ختم...

اشتراک گذاری:

رزرو مسجدالنبی-خیابان کوهسنگی مشهد

نام مسجد : مسجدالنبی

منطقه : کوهسنگی

آدرس مسجدالنبی مشهد نبش کوهسنگی 5

ظرفیت کل : حدودا 500 نفر 

تعداد صندلی قسمت آقایان : 50 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 50عدد

تعداد خدمه آبدارخانه : 1 نفر آقا , 1 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه 

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب

آسانسور : دارد

نزدیک ترین مسجد : مسجد امام المنتظر

 

تصاویر  مسجدالنبی :

رزرو مسجدالنبی مشهد.گروه تشریفات بهشت با دید خدمت به خانواده های داغدار جهت رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شم خوبان می باشد.از مهم ترین فعالیت های مساجد می توان به امور فرهنگی و آموزشی اشاره نمود.

شاید بتوان گفت که مسجدالنبی , زیباترین و بزرگترین مسجد در منطقه کوهسنگی مشهد می باشد. این مسجد نبش کوهسنگی 5 بوده و از فضای بزرگی جهت برگزاری مراسم ختم بهره می برد. مسجدالنبی مشهد در دو بخش آقایان و بانوان دارای میز عسلی و صندلی فلزی می باشد. این مسجد در آبدارخانه های خود دارای پرسنل بوده و این پرسنل وظیفه های مربوط به خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

مسجدالنبی دارای آسانسور بوده و از این جهت مناسب حال افراد و مهمانان مسن می باشد مهمانان می توانند با استفاده از آسانسور به قسمت بانوان طی مسیر نمایند. صندلی های قسمت خانم ها به صورت سینمایی و پشت سر هم چیدمان شده است و فضای مناسبی جهت پذیرایی از مهمانان خانم تعبیه شده است.

سوالات متداول.

1 - آدرس دقیق مسجدالنبی مشهد کجاست ؟

مسجدالنبی در خیابان کوهسنگی , نبش کوهسنگی 5 واقع شده است.

2 - مسجدالنبی مشهد آمادگی میزبانی از چند نفر مهمان را دارد ؟ 

این مسجد ظرفیت 600 نفر مهمان ( در رفت و آمد ) را دارا می باشد.

3 - مدل چیدمان میز و صندلی ها درقسمت بانوان مسجد به چه صورتی می باشد ؟

چیدمان صندلی ها و میزها به صورت سینمایی می باشد یعنی صندلی ها در کنار هم و به صورت ردیفی و پشت سر هم چیده شده اند. این مدل هم برای نشستن مهمان و هم برای مهمانداران تشریفاتی بسیار آسان و مرتب می باشد.

4 - نزدیکترین مسجد به مسجدالنبی مشهد کدام است ؟ 

مسجد امام المنتظر را می توان نزدیکترین مسجد به آن دانست و این مسجد نیز از امکانات خوب و کافی برخوردار می باشد. به عنوان مثال اگر به دنبال مسجد جهت برگزاری مراسم ختم می گردید و یکی از از این دو مسجد از پیش تعیین رزرو شده می توان مسجد دیگر در این منطقه را رزرو نمود.

5 - آیا رستورانی که مناسب پذیرایی ناهار برای مهمان مراسم ختم باشد و همجوار مسجد باشد وجود دارد ؟

جواب این سوال مثبت می باشد , رستوران قصر درویش می باشد این رستوران بسیار به محل مسجدالنبی نزدیک می باشد. این رستوران و تالار از امکانات خوبی برخوردار می باشد و می توان جهت پذیرایی از مهمانان مراسم این رستوران را رزرو نمود.

نظر بدهید