در صورت تمایل , برای رزرو مسجد امام المنتظر مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید : 09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد امام المنتظر در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

مسجد امام المنتظر در انتهای خیابان کوهسنگی مشهد واقع شده است و از زیباترین مساجد مشهد به حساب می آید... شاید بتوان این مسجد را از بهترین مساجد منطقه کوهسنگی مشهد دانست. این مسجد مجهز به آسانسور می باشد.

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد امام امنتظر-کوهسنگی مشهد

نام مسجد :امام امنتظر

منطقه : کوهسنگی

آدرس مسجد امام المنتظر مشهد : انتهای خیابان کوهسنگی , مقابل پارک

طرفیت کل :450 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 50 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 40 عدد

تعداد خدمه آبدارخانه : 1 نفر , 1 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب

آسانسور : دارد

نزدیک ترین مسجد : مسجدالنبی

نصاویر :

این مسجد در انتهای خیابان کوهسنگی واقع شده و در دو طبقه برای حضور خانم ها و اقایان ساخت گردیده است. رزرو مسجد امام المنتظر مشهد.گروه تشریفات بهشت جهت رفاه حال خانواده داغدار برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.از فعالیت های مهم مساجد در شهر مشهد می توان به امور فرهنگی و آموزشی اشاره نمود...

آدرس دقیق این مسجد در خیابان کوهسنگی واقع شده است , انتهای خیابان کوهسنگی , رئبرئی باغ کوهسنگی. این مسجد به دلیل اینکه در مکانی پر رفت و آمد واقع شده و در کنار آن مجتمع های تجاری و بازاری قرار گرفته است , خیلی از جای پارک مناسبی جهت پارک اتومبیل ندارد به همین دلیل شاید مهمانانی که به سمت مسجد عزیمت کرده اند به راحتی نتوانند جای پارک خودرو مناسبی را بیابند.

اما از مزیت های این مکان مذهبی می توان به طراحی و معماری بسیار خیره کننده داخل مسجد اشاره نمود این مسجد با توجه به اینکه از خادمان زحمتکشی بهره می برد فضا و مکان مسجد همیشه تمیز و مرتب می باشد و از این جهت می توانید این مسجد را جهت برگزاری مراسم ختم انتخاب نمایید. 

از نزدیکترین مساجد به مسجد امام المنتظر می توان به مسجدالنبی اشاره کرد که هر دوی این مساجد از بهترین مساجد منطقه کوهسنگی مشهد می باشند و می توان از آنان به عنوان میزبانانی خوب جهت برپاییی مراسم ختم یاد کرد.

این مسجد از نظر گنجایش تعداد مهمان , حدود 500 نفر مهمان در گرد را در خد جای می دهد , قسمت آقایان در طبقه همکف و بخش بانوان در طبقه فوقانی آن قرار دارد که بانوان می توانند با استفاده از آسانسور به بخش مربوطه عزیمت نمایند.

سوالات متداول

1 - نزدیکترین مسجد به مسجد امام المنتظر مدام مسجد می باشد ؟

مسجدالنبی را می توان نزدیکترین مسجد به آن دانست.

2 - آیا مسجد در قسمت بانوان دارای حسینیه می باشد ؟

بله این مسجد جهت عذر شرعی بانوان صاحب حسینیه می باشد.

3 - آیا مسجد دارای سیستم سرمایش و گرمایش می باشد ؟

بله این مسجد از این نظر مجهز می باشد.

 

نظر بدهید