خرید پک پذیرایی ترحیم در مشهد ✔️

خرید پک پذیرایی ترحیم در مشهد ✔️

پک پذیرایی ترحیم

امروزه در برگزاری مراسم ختم , جهت پذیرایی مهمان از پک پذیرایی ترحیم  یا پک های مراسم ختم مشهد یا پک پذیرایی لاکچری ترحیم استفاده می نمایند. پکیج مراسم ترحیم یا همان پاکت پذیرایی ترحیم در اندازه های مختلفی وجود دارد مثلا در سایز میوه و آبمیوه و یا سایز حلوا و خرما و شیرینی... 

موز پرطرفدارترین و پر استفاده ترین میوه محتویات پک ترحیم مجالس ختم به شمار می آید و دلیل آن هم این است که همیشه در تمام فصول در دسترس و قابل تهیه می باشد.

ابعاد این زیپ کیپ 30 سانت در 20 سانت می باشد.

برای بسته مراسم ترحیم می توان از زیپ کیپ مراسم ختم نیز استفاده نمود و به صورت کاملا بهداشتی و محترمانه از مهمانان مجلس  پذیرایی به عمل آورد.

جهت برآورد دقیق قیمت پک پذیرایی مراسم ختم یا پاکت ترحیم یا قیمت زیپ کیپ مراسم ختم با تشریفات بهشت تماس بگیرید.

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت :

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

10 مزیت استفاده از پک پذیرایی ترحیم 

1 - بهداشتی بودن پاکت زیپ دار طرح ترحیم :

 به علت بسته بودن این پک ها می توان بهداشت و نظافت موارد پذیرایی در این بسته ها را تضمین نمود. پرسنل تشریفات بهشت با استفاده از مایع ضد عفونی دست های خود را تمیز و سپس با استفاده از دستکش لاتکس موارد پذیرایی مورد نظر شما را داخل پک ها قرار می دهند. 

از موارد پذیرایی مناسب برای قرار دادن در پک پذیرایی خالی می توان از دو قلم میوه که یکی از آنها موز باشد استفاده کرد. در کنار موز می توان از یک عدد آبمیوه نی دار یا رانی یا شیر کاکائو نیز بهره برد. بعضا برای پذیرایی حلوا و خرما نیز از پک های کوچک استفاده می کنند و در غیر این صورت برای پذیرایی این مورد در دیس باید از چنگال اردو بهره برد. ضمن اینکه می توان از یک عدد کیک هم در پک مراسم ختم نیز استفاده نمود...غیر از میوه ای ذکرشده که با مواد مخصوص ضدعفونی می شوند باید بدانید که کیک و آبمیوه ها بسته بندی و کاملا بهداشتی و در خور پذیرایی از مهمانان مراسم شما خواهند بود.

ناگفته نماند که مهمانداران تشریفات بهشت ضمن رعایت پروتکل های مربوطه با دستکش ماسک و مواد ضد عفونی کننده دست و سطوح در مراسم حضور پیدا می کنند...این پرسنل در کلاس های توجیهی پروتکل های بهداشتی در زمان کرونا شرکت نموده و کاملا توجیه می شوند.

2 - عدم اسراف با استفاده از پلاستیک ترحیم مشهد

به دلیل اینکه تمام اقلام پذیرایی در پک ها قرار داده شده و این پک های بسته بندی شده در مکان خروجی مسجد روی یک میز جای داده می شوند کلیه این پاکت های پذیرایی در اختیار مهمانان قرار می گیرند , به صورتی که پس از خروج مهمانان از مکان مراسم , خدمه به هر نفر یک عدد پک پذیرایی ترحیم در اختیارشان قرار می دهند . این کار توسط یکی از مهمانداران تشریفاتی که عهده دار این وظیفه می باشد صورت می گیرد , این امر با احترام کامل انجام و به پایان خواهد رسید. پک پذیرایی ترحیم در مشهد را می توانید در مراسم خاکسپاری و یا مراسم چهلم و سالگرد عزیزانتان نیز استفاده نمایید این پک ها کاملا استریل و ضد عفونی می باشند.

3 - استفاده همه مهمانان از موارد پذیرایی در پاکت مراسم عزاداری  ( پک پذیرایی ) :

به علت اینکه بعضی از مهمانان در مراسم ختم و حضور صاحبان مراسم  خجالت می کشند از خود پذیرایی نمایند بهترین راه برای پذیرایی از مهمان استفاده از پک می باشد. مهمان پس از خروج از مسجد یک پک توسط مهماندار تشریفات دریافت می نماید , بدین ترتیب می توان اطمینان حاصل نمود که تمامی مهمانان از موارد پذیرایی بهره مند شده اند.

فردی که جهت تقدیم پک کاغذی پذیرایی به مهمانان باید انجام وظیفه نماید بایستی به محض خر.ج مهمان و ترک محفل یک عدد از پک ها را با کمال احترام به وی تقدیم نماید. به اینگونه که پک را داخل سینی گذاشته و به مهمان تعارف نماید.

لطفا جهت  سفارش پک پذیرایی  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

3 - مقرون به صرفه بودن پک پذیرایی ارزان  :

اگر در زیپ کیپ مراسم ختم از آبمیوه و یا کیک استفاده شود , تشریفات بهشت این دو قلم باقیمانده در مراسم را از شما پس خواهد گرفت و مبلغ آن را از صورتحساب شما کسر خواهد کرد , از این نظر می توان استفاده از پک را بسیار اقتصادی دانست. حتی می توان پک پذیرایی  خالی را نیز از شما مرجوع نماییم. 

در این صورت شما می توانید در برگزاری مراسم ترحیم و ختم عزیزانتان هزینه کمتری را صرف نمایید. این پک ها بسیار اقتصادی بوده و به تعداد مهمان شما تهیه و در مراسم توزیع می گردد... ما می توانیم با آگاهی از هزینه ای که شما برای برگزاری مراسم متوفی در نظر گرفته اید یک پک در خور و شان شما و مهمانان شما بسته و در مراسم شما از آنها پذیرایی نماییم.

4 - شکیل بودن جعبه پک پذیرایی مشهد 

بسته بندی میوه برای مراسم ختم ( این پک ها ) بسیار شکیل و با کلاس بوده و از نظر بهداشتی بسیار متفاوت تر از صورت های دیگر پذیرایی می باشد , به عنوان مثال در مساجد از ظروف و چاقوی عمومی استفاده می شود و در تمام مجالس از همین اقلام استفاده می گردد و بهداشت کمتر رعایت می شود مثلا اگر کسی از دستمال کاغذی استفاده کند پس از مصرف , دستمال کثیف خود را درون ظرف قرار می دهد اما استفاده از این پک ها دیگر مشکلات این چنینی را ندارد. هر نفر پس از خروج از مراسم یک پک دریافت کرده و به گونه ای نیست که  در پایان مراسم این پک ها ار تعداد مهمانان کمتر یا بیشتر نمی شود... معمولا داخل این پک ها یک پلاستیکی کوچک وجود دارد که داخل آن یک عدد حلوا , خرما و شیرینی می باشد.

لطفا جهت  رزرو مسجد و تشریفات ترحیم  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

5 - ماندگاری بیشتر اقلام با استفاده از ظرف پک پذیرایی:

به علت در بسته بودن این ظروف , ماندگاری اقلام بیشتر خواهد شد . مثلا موز اگر در هوای آزاد قرار گیرد , سیاه رنگ خواهد شد اما قرار دادن میوه ها در پکیج می تواند دوام آنرا بالاتر برده و کیفیت خود را تا زمان رسیدن به دست مهمان حفظ نماید. در این صورت می توان با میوه های تازه و با کیفیت از مهمانان پذیرایی کرد... به عنوان مثال در مراسم های ختم که در دو روز متوالی انجام می گردد شاید میوه ها بماند و یا سیاه رنگ شود اما با استفاده از پاکت ترحیم دیگر خبری از ماندگی یا تیره شدن میوه ها نیست... گرچه ما با استفاده از تجربه خود در مراسم ختم تعداد تخمین زده شده دقیقی را برای تعداد پک در نظر می گیریم و در نهایت در پایان مراسم تعداد کمی از پک ها باقی نخواهد ماند.

 6 - پذیرایی کامل از مهمانان با به کار بردن پک پذیرایی ترحیم در مشهد ( کاهش خطا )

چون هر مهمان پس از خروج از مسجد یک پک پذیرایی تحویل می گیرد پس خیالمان از بابت پذیرایی با خطای کمتر , راحت تر خواهد بود ( منظور از خطای پذیرایی یعنی اینکه شاید یک نفر از مهمانان پذیرایی نشود ) , چون مطمئن هستیم که تمام مهمانان  پک ها را دریافت نموده اند یا می نمایند. اما برای پذیرایی در ظروف مسجد احتمال خطای پذیرایی بالاتر خواهد رفت. با استفاده از این بسته ها مطمئنا میزان رضایت صاحبان مراسم از نوع پذیرایی مهمانداران با و بالاتر هواهد رفت...

لطفا جهت  رزرو مسجد و تشریفات ترحیم  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

7 - مدیریت زمان با ارائه پک پذیرایی لاکچری:

جهت برگزاری مراسم اگر از پک استفاده نماییم , می توانیم در زمان کمتری مقدمات برگزاری مجالس را فراهم نماییم و در انتهای مراسم نیازی به جمع آوری ظروف و اقلام پذیرایی و حتی شستشوی ظروف نمی باشد چون دیگر نیازی به استفاده از پیش دستی نمی باشد و در آخر , مسجد را زودتر به خادم تحویل داده و پرسنل تشریفات سریع تر ملزومات و لوازم را جمع آوری و تحویل صاحبان مراسم می دهند و در نتیجه صاحبان مراسم نیز زودتر می توانند محل مراسم را ترک کرده و به منزل بازگردند...

8 - حذف میوه در پک پذیرایی ترحیم :

به دلیل گران شدن میوه و بالا رفتن هزینه های مراسم ختم می توان میوه را از منوی مراسم ختم حذف نمود یعنی بجای استفاده از میوه در پک از کیک و آبمیوه استفاده کرد. این امر برای شما بسیار مفید می باشد چون هر تعداد از این دو قلم ( کیک و آبمیوه ) در انتهای مراسم باقی بماند توسط تشریفات بهشت پس گرفته خواهد شد و مبلغ آن به شما مرجوع داده می شود.

لطفا جهت  سفارش پک پذیرایی  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

پذیرایی از مهمان با پک ترحیم , چگونه صورت می گیرد ؟
قبل از شروع مراسم پرسنل پذیرایی موارد مورد نظر شما مانند میوه کیک یا غیره را در پک های مربوطه قرار می دهند زمانی که این امر به پایان رسید , باید یک میز مجزا برای قرار دادن پک های پذیرایی روی آن در نظر گرفت که معمولا این میز را با پارچه مشکی و ترمه می پوشانند. این میز باید در کنار درب خروجی مسجد جای داده شود. یکی از پرسنل در کنار میز پک ایستاده و به هر مهمان یک عدد پک ترحیم تقدیم می نماید...
داخل پک پذیرایی از چه اقلامی استفاده می گردد ؟
برای پذیرایی از مهمانان مراسم ترحیم با استفاده از پک می توان از اقلام متنوعی استفاده نمود. به عنوان مثال می توان از یک قلم میوه فصل , یک عدد کیک بسته بندی شده , یک عدد آبمیوه نی دار استفاده نمود. حال برای شکیل تر شدن بسته پذیرایی می توان از یک پک کوچکتر که مخصوص قرار دادن یک عدد حلوا خرما و شیرینی در می باشد استفاده نمود و این پک کوچکتر را داخل پک بزرگتر جای داد...
قیمت پک پذیرایی ترحیم چند است ؟
با توجه به نوسانات بازار بهتر است که این مورد را در سایت نگنجانیم . پیشنهاد ما برای آگاهی شما از قیمت پک عزاداری این است که از طریق تلفن یا پیامک استعلام بگیرید.
پک غذا برای مراسم ترحیم چگونه است ؟
از این مورد بیشتر بر سر مزار متوفی استفاده می گردد بدین شکل که پس از سفارش غذا و تهیه ، آن را در پک های دسته دار قرار داده و در پایان مراسم از مهمانانی ک بر سر مزار آمده اند پذیرایی به عمل می آید و مهمانان غذای پک شده را همراه خود به منزل می برند.
چند روز قبل از مراسم باید سفارش پک بدهیم ؟
هر چقدر زودتر سفارش شما ثبت شود هماهنگی امور شما هم به همان میزان زودتر انجام می گردد ولی خوب دو الی سه روز پیش از آغاز مراسم جهت سفارش این مورد اقدام نمایید.
پک مقوایی ترحیم به چه شکل است ؟
این پک ها به جای پلاستیک از کاغذ مقوایی ساخته شده اند , این پک ها سایزها و ابعاد مختلفی دارند و به صورت دسته دار تولید می گردند. داخل این بسته ها می شود از میوه و کیک و آبمیوه و حلوا خرما استفاده کرد...
پک پذیرایی لاکچری ترحیم چیست ؟
می توان در بسته بندی این پک از چند قلم میوه و چند قلم حلوا خرما و شیرینی و یا یا گیفت ترحیم برای تقدیم به مهمان استفاده نمود. می توان برای لوکس تر شدن این مورد از پک های کاغذی طلاکوب بهره برد...
قیمت پک پذیرایی میوه چند است ؟
با توجه به نوسانات شدید بازار از پاسخ دادن به این سوال معذور می باشیم. اما با توجه به میوه ای مختلفی که در فصول سال وجود دارد قیمت اینگونه پک ها مختلف و گوناگون می باشد.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید