رزرو مسجد در مشهد

☳ رزرو بیش از 100 مسجد معتبر مشهد بدون دریافت هزینه اضافه در مناطق مختلف
☳ قیمت مسجد برای ختم بر اساس منطقه در انتهای مقاله آورده شده است.

☳ تشریفات بهشت قدیمی ترین و معتبرترین تشریفات برگزاری مراسم ختم و ترحیم در مشهد با بیش از 10 سال سابقه و برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم در مشهد


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد در سراسر مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد در مشهد

رزرو مسجد در مشهد جهت برگزاری مراسم ترحیم را می توان از مهم ترین موارد پیش از برگزاری مجلس ترحیم و ختم دانست، در اینجا لیست مساجد مشهد بر اساس منطقه و هزینه رزرو نیز در انتها با توجه به منطقه آورده شده است. رزرو مسجد بدون هیچگونه هزینه اضافه توسط تشریفات بهشت انجام میشود و صرفا مبلغ دریافتی به مسجد پرداخت می گردد.

لیست مساجد مشهد برای رزرو   قیمت مسجد برای ختم   شماره تماس مساجد مشهد

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مساجد احمدآباد و فلسطین   مساجد خیام و سجاد   مساجد کوهسنگی   مساجد پیروزی   مساجد وکیل آباد و آزادشهر

مساجد سناباد-دانشگاه-ارشاد   مساجد فرامرز   مساجد کامیاب- عبادی   مساجد امام خمینی - امام رضا

مسجد توفیق مشهد

مسجد توفیق مشهد

منطقه : احمداباد ( طالقانی )
ظرفیت: 1000 نفر

مسجد توفیق مشهد یکی از بهترین مساجد منطقه احمدآباد مشهد است که در بلوار رضا، انتهای رضا 9 واقع شده است، ظرفیت مسجد توفیق 1000 نفر می باشد که برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد. مسجد توفیق دارای 110 صندلی در قسمت آقایان و 180 صندلی در قسمت بانوان می باشد.

رزرو مسجد توفیق

مسجد الزهرا مشهد

مسجد الزهرا مشهد

منطقه : احمداباد ( بین رضا و ابوذر )
ظرفیت: 700 نفر

مسجد الزهرا مشهد یکی از بهترین مساجد مشهد واقع در خیابان احمدآباد , حد فاصل بلوار ابوذر و بلوار رضا است که حدود 700 نفر ظرفیت دارد. مسجد الزهرا دارای 70 صندلی در قسمت اقایان و 70 صندلی در قسمت بانوان می باشد، این مسجد به علت همسطح بودن در قسمت آقایان و بانوان به آسانسور نیازی ندارد.

رزرو مسجد الزهرا

مسجد نقویه مشهد

مسجد نقویه مشهد

منطقه : احمداباد ( عارف )
ظرفیت: 400 نفر

شاید بتوان مسجد نقویه مشهد را دومین مسجد معروف در حاشیه خیابان احمداباد دانست , این بنای مذهبی از صندلی و میز چوبی بهره می برد که کمتر مسجدی از این امکان بهره می برند. مسجد نقویه به علت واقع شدن در مکانی شلوغ دارای جای پارک مناسب نیست. ظرفیت مسجد نقویه 400 نفر می باشد.

رزرو مسجد نقویه

مسجد ولیعصر مشهد

مسجد ولیعصر مشهد

منطقه : احمداباد ( راهنمایی )
ظرفیت: 400 نفر

مسجد ولیعصر مشهد را می توان بهترین و مناسب ترین مسجد جهت برگزاری مراسم ختم دانست. مسجد ولیعصر در خیابان راهنمایی , نبش راهنمایی 4 واقع شده است و ظرفیت آن برگزاری مراسمات ختم و ترحیم 400 نفر می باشد. مسجد ولی عصر در قسمت بانوان مجهز به آسانسور می باشد.

رزرو مسجد ولیعصر

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد المهدی فلسطین مشهد

مسجد المهدی فلسطین مشهد

منطقه : احمداباد (فلسطین )
ظرفیت: 450 نفر

مسجد المهدی فلسطین  یکی از مساجد قدیمی مشهد است که نبش فلسطین 14 واقع شده است، مسجد المهدی برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم دارای ظرفیتی حدود 450 نفر بوده که در تمام ایام هفته برای صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد. مسجد المهدی فلسطین از نظر جای پارک خودرو بسیار مناسب می باشد.

رزرو مسجد المهدی فلسطین

مسجد قبا مشهد

مسجد قبا مشهد

منطقه : سجاد ( خیام )
ظرفیت: 700 نفر

مسجد قبا ، یکی از بهترین و بزرگترین مساجد مشهد است که در بلوار خیام , خیام جنوبی , خیام جنوبی 21 واقع شده است. مسجد قبا دارای ظرفیتی حدود 700 نفر می باشد که در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر برای برگزاری مراسات ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد قبا

مسجد امام حسن مجتبی مشهد

مسجد امام حسن مجتبی مشهد

منطقه : سجاد (بهار)
ظرفیت: 400 نفر

مسجد امام حسن مجتبی یکی از مساجد زیبای مشهد است که در خیابان بهار , بهار 9 , بنفشه 6 واقع شده است، این مسجد دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. از امکانات این مسجد می توان به وجود آسانسور برای قسمت بانوان، 50 صندلی در قسمت اقایان و 50 صندلی در قسمت بانوان اشاره نمود.

رزرو مسجد امام حسن مجتبی

مسجد امام سجاد مشهد

مسجد امام سجاد مشهد 

منطقه : سجاد ( خیابان امین )
ظرفیت: 800 نفر

مسجد امام سجاد مشهد یکی از بزرگترین مساجد منطقه سجاد مشهد است که نبش خیابان امین واقع شده است، ظرفیت مسجد سجاد حدود 800 نفر بوده و دارای امکاناتی همچون آسانسور، صندلی در قسمت آقایان و بانوان و سیستم تهویه می باشد. مسجد سجاد مشهد دارای فضای پارک مناسب می باشد .

رزرو مسجد سجاد (امین)

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد نصرت مشهد

مسجد نصرت مشهد

منطقه : سه راه ادبیات ( ابن سینا )
ظرفیت: 350 نفر

مسجد نصرت مشهد یکی از مساجد قدیمی مشهد است که در خبابان ابن سینا، نبش ابن سینا 10 واقع شده است، ظرفیت مسجد و حسینیه نصرت برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم حدود 350 نفر می باشد که در تمام ایام هفته در سه نوبت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد. 

رزرو مسجد نصرت

مسجد اخوان مشهد

مسجد اخوان مشهد

منطقه : خیابان دانشگاه ( گلستان )
ظرفیت: 550 نفر

مسجد اخوان خیابان گلستان مشهد، یکی از بزرگترین مساجد این منطقه با ظرفیتی حدود 550 نفر است که در گلستان غربی 4 واقع شده است. از امکانات مسجد اخوان می توان به وجود آسانسور اشاره نمود. مسجد اخوان در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد اخوان

مسجد غدیرباباعلی بلوار ارشاد

مسجد غدیرباباعلی بلوار ارشاد

منطقه : ششصد دستگاه ( ارشاد )
ظرفیت: 1500 نفر

مسجد غدیر باباعلی بلوار ارشاد از بزرگترین مساجد شهر مشهد می باشد. این مسجد از حیاط بزرگی بهره می برد و جای مناسبی جهت نصب بنر و نیز چیدمان تاج گل در ان می باشد. مهندسی و طرح مسجد به صورت دایره می باشد و از این حیث تنها مسجدی است که بدین صورت ساخته شده است. 

رزرو مسجد غدیر باباعلی بلوار ارشاد

مسجد المهدی رضاشهر مشهد

مسجد المهدی رضاشهر مشهد

منطقه : رضاشهر ( رضوی )
ظرفیت: 2000 نفر

مسجد المهدی رضوی جزو چند مسجد بزرگ از نظر وسعت و مساحت می باشد. معماری و طراحی داخلی مسجد واقعا با سیقه و زیبا ساخته شده است. این مسجد را نیز با نام مسجد امهدی رضوی نیز می شناسند. این مسجد در بلوار رضوی بین رضوی 4 و 6 واقع شده است و دارای 2000 نفر ظرفیت است.

رزرو مسجد المهدی رضاشهر

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد المنتظر مشهد

مسجد المنتظر مشهد 

منطقه : سازمان آب ( شهید صادقی )
ظرفیت 450 نفر

مسجد المنتظر مشهد تنها مسجد موجود در خیابان شهید صادقی می باشد. مسجد المنتظر دارای 450 نفر ظرفیت و 40 صندلی در قسمت آقایان و 40 صندلی در قسمت بانوان است و در تمام ایام هفته برای برگزاری مراسم ختم قابل رزرو است. مسجد المنتظر مقابل دفتر روزنامه خراسان واقع شده است.

رزرو مسجد المنتظر

مسجد امام المنتظر کوهسنگی مشهد

مسجد امام المنتظر کوهسنگی مشهد

منطقه : کوهسنگی 
ظرفیت: 450 نفر

مسجد امام المنتظر کوهسنگی یکی از دو مسجدی است که در منطقه کوهسنگی بنا نهاده شده اند. این مسجد در انتهای خیابان کوهسنگی و مقابل پارک کوهسنگی قرار گرفته است. این مسجد بمانند دیگر مساجد معروف مشهد از آسانسور بهره می برد و دارای 450 نفر ظرفیت می باشد.

رزرو مسجد امام المنتظر

مسجد النبی کوهسنگی

مسجد النبی کوهسنگی مشهد

منطقه : کوهسنگی
ظرفیت: 500 نفر

مسجد النبی کوهسنگی بهترین مسجد در منطقه کوهسنگی مشهد است که محل آن در اوایل این خیابان واقع شده است. محل دقیق آن نبش خیابان کوهسنگی 5 می باشد. این مسجد دو نبش بوده و از این نظر محل وسیعی جهت برگزاری مراسم عزا می باشد. ظرفیت مسجد النبی 500 نفر می باشد.

رزرو مسجد النبی

مسجد جوادالائمه آزادشهر

مسجد جوادالائمه آزادشهر مشهد

منطقه : آزادشهر ( امامت )
ظرفیت: 300 نفر

مسجد جواد الائمه امامت را با نام مسجد آزادشهر نیز می شناسند . بخش آقایان در طبقه اول و بخش بانوان در طبقه فوقانی قرار گرفته است. این مسجد یکی از مساجد خیابان امامت است که مناسب جهت برگزاری ختم می باشد. ظرفیت مسجد جواد الائمه 300 نفر می باشد و بین امامت 20 و 22 واقع شده است.      

رزرو مسجد جواد الائمه

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد امام حسن مجتبی فکوری

مسجد امام حسن مجتبی مشهد

منطقه : پیروزی ( فکوری )
ظرفیت: 400 نفر

مسجد امام حسن مجتبی فکوری در بلوار فکوری , فکوری 27 واقع شده است، این مسجد دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد که برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم در تمام ایام هفته در شیفتهای صبح، ظهر و عصر توسط تشریفات بهشت قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امام حسن مجتبی

مسجد سید الشهدا وکیل آباد مشهد

مسجد سیدالشهدا وکیل آباد مشهد

منطقه : وکیل آباد ( مدرس )
ظرفیت: 400 نفر

مسجد سیدالشهدا وکیل آباد در بلوار وکیل آباد , وکیل آباد 9 واقع شده است و دارای ظرفیت 400 نفر برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم می باشد. مسجد سید الشهدا دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. 

رزرو مسجد سید الشهدا

مسجد امیرالمومنین دانشجو مشهد

مسجد امیرالمومنین دانشجو مشهد

منطقه : معلم ( دانشجو )
ظرفیت: 500 نفر

مسجد امیر المومنین دانشجو در معلم 40 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 50 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امیرالمومنین در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امیرالمومنین

 مسجد امام علی فرامرز مشهد

 مسجد امام علی فرامرز مشهد

منطقه : فرامرز عباسی
ظرفیت: 500 نفر

مسجد امام علی فرامرز مشهد بین فرامرز عباسی 19 و 21  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 70 عدد صندلی در قسمت آقایان و 70 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام علی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امام علی

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد ثامن الائمه فرامرز مشهد

مسجد ثامن الائمه فرامرز مشهد

منطقه : فرامرز عباسی
ظرفیت: 500 نفر

مسجد ثامن الائمه فرامرز مشهد در فرامرز عباسی 8 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 60 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد ثامن الائمه در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد ثامن الائمه

مسجد غدیر باباعلی معلم مشهد

مسجد غدیر باباعلی معلم مشهد

منطقه : بلوار معلم
ظرفیت: 600 نفر

مسجد غدیر باباعلی معلم مشهد حد فاصل معلم 33 و 35 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 600 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد غدیر باباعلی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد غدیر باباعلی معلم

مسجد غدیر باباعلی کامیاب مشهد

مسجد غدیر باباعلی کامیاب مشهد

منطقه : خیابان کامیاب
ظرفیت: 500 نفر

مسجد غدیر باباعلی کامیاب مشهد بلوار کامیاب , کامیاب 13 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 40 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد غدیر بابا علی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد غدیر باباعلی کامیاب

مسجد امام علی کوشش

مسجد امام علی کوشش مشهد

منطقه : کوشش
ظرفیت: 800 نفر

مسجد امام علی خیابان کوشش مشهد ، نبش کوشش 20 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 800 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 50 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام علی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امام علی کوشش

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد رضوی رضاشهر

مسجد رضوی پیروزی مشهد

منطقه : پیروزی
ظرفیت: 500 نفر

مسجد رضوی خیایان پیروزی مشهد در بلوار پیروزی , پیروزی 6 , نوکاریزی 4 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 30 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد رضوی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد رضوی

مسجد حضرت محمد عدل خمینی

مسجد حضرت محمد عدل خمینی مشهد

منطقه : عدل خمینی
ظرفیت: 350 نفر

مسجد حضرت محمد بلوار امام خمینی مشهد در عدل خمینی 60 واقع شده است، ظرفیت مسجد حضرت محمد حدود 350 نفر می باشد. مسجد حضرت محمد در قسمت آقایان دارای 40 صندلی و در قسمت بانوان نیز دارای 30 صندلی می باشد و از جای پارک مناسبی برخوردار می باشد.

رزرو مسجد حضرت محمد

مسجد ابولفضلی ها عدل خمینی مشهد

مسجد ابولفضلی ها عدل خمینی مشهد

منطقه : عدل خمینی
ظرفیت: 100 نفر

مسجد ابوالفضلی های مشهد یکی از مساجد قدیمی مشهد در منطقه امام خمینی است که بین امام خمینی 66 و 68 واقع شده است. مسجد ابوالفضلی ها دارای ظرفیت 100 نفر است از این رو جزء مساجد کوچک مشهد به شمار می آید.

رزرو مسجد ابوالفضلی

مسجد جواهری چهارراه لشکر مشهد

مسجد جواهری چهارراه لشکر مشهد

منطقه : چهارراه لشکر
ظرفیت: 500 نفر

مسجد جواهری مشهد در تقاطع ملک الشهرا بهار و امام خمینی ( چهارراه لشکر ) واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 60 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد جواهری  در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد جواهری

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد بیت الزهرا طبسی ها مشهد

مسجد بیت الزهرا طبسی ها مشهد

منطقه : امام رضا 
ظرفیت: 500 نفر

مسجد بیت الزهرا یا حسینیه طبسی های مشهد یکی از مساجد مشهد واقع در خیابان امام رضا، امام رضا 32 می باشد که حدود 500 نفر ظرفیت دارد. از امکانات مسجد بیت الزهرا می توان به آسانسور و وجود 50 صندلی در قسمت اقایان و 50 صندلی در قسمت بانوان اشاره نمود.

رزرو مسجد بیت الزهرا

مسجد هراتی های مشهد

مسجد هراتی های مشهد

منطقه : میدان برق
ظرفیت: 700 نفر

مسجد هراتی های مشهد در خیابان ملک الشعرا , نبش ملک الشعرا 3  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 700 نفر می باشد. این مسجد دارای 60 عدد صندلی در قسمت آقایان و 60 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد هراتی ها در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد هراتی ها

مسجد امام رضا آبکوه مشهد

مسجد امام رضا آبکوه مشهد

منطقه : آبکوه
ظرفیت: 400 نفر

مسجد امام رضای آبکوه مشهد در خیابان آبکوه , نرسیده به تقاطع آبکوه و کلاهدوز واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 50 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام رضا در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امام رضا

مسجد الزهرا خیابان سناباد مشهد

مسجد الزهرا سناباد مشهد

منطقه : سناباد
ظرفیت: 500 نفر

مسجد الزهرا سناباد مشهد نبش پنجراه سناباد واقع شده است که دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. مسجد الزهرا در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر توسط تشریفات بهشت، برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد الزهرا سناباد

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد ثار الله کوثر مشهد

مسجد ثارالله وکیل آباد مشهد

منطقه : وکیل آباد
ظرفیت: 400 نفر

مسجد ثارالله کوثر مشهد در بلوار کوثر , نبش کوثر 8 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد ثارالله در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد ثارالله

مسجد هاشمیه مشهد

مسجد هاشمیه مشهد

منطقه : وکیل آباد
ظرفیت: 400 نفر

مسجد امام موسی ابن جعفر یا مسجد منتظریه هاشمیه مشهد در خیابان هاشمیه , هاشمیه 20 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام موسی ابن جعفر یا مسجد منتظریه در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد هاشمیه

مسجد امام حسن مجتبی آزادشهر مشهد

مسجد امام حسن مجتبی آزادشهر مشهد

منطقه : آزادشهر
ظرفیت: 450 نفر

مسجد امام حسن مجتبی امامت مشهد دربلوار امامت , امامت 46 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 450 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 40 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام حسن مجتبی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امام حسن مجتبی

مسجد امام حسن مجتبی وکیل آباد مشهد

مسجد امام حسن مجتبی وکیل آباد مشهد

منطقه : وکیل آباد
ظرفیت : 500 نفر

مسجد امام حسن مجتبی وکیل آباد مشهد در بلوار وکیل آباد , وکیل آباد 17 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد امام حسن مجتبی در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد امام حسن مجتبی وکیل آباد

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

مسجد چهارده معصوم خیابان فرهنگ مشهد

مسجد چهارده معصوم خیابان فرهنگ مشهد

منطقه : فرهنگ
ظرفیت: 500 نفر

مسجد چهارده معصوم بلوار فرهنگ در بلوار فرهنگ , فرهنگ 48 واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 50 عدد صندلی در قسمت آقایان و 40 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد چهارده معصوم در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد چهارده معصوم

مسجد مکتب الزهرا فرامرز مشهد

مسجد مکتب الزهرا فرامرز مشهد

منطقه : فرامرز
ظرفیت: 500 نفر

مسجد مکتب الزهرا فرامرز در تقاطع بلوار جانباز و فرامرز واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. این مسجد دارای 35 عدد صندلی در قسمت آقایان و 30 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد مکتب الزهرا در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد مکتب الزهرا

مسجد حضرت زینب بهشتی

مسجد حضرت زینب بهشتی مشهد

منطقه : کوهسنگی ( بهشتی )
ظرفیت: 600 نفر

مسجد حضرت زینب مشهد در خیابان بهشتی (کوهسنگی ) , بین بهشتی 31 و 33  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 600 نفر می باشد. این مسجد دارای 40 عدد صندلی در قسمت آقایان و 35 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد حضرت زینب در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد حضرت زینب

مسجد للهیان مشهد

مسجد للهیان عبادی مشهد

منطقه : عبادی
ظرفیت: 300 نفر

مسجد للهیان عبادی مشهد در خیابان عبادی , عبادی 40  واقع شده است و دارای ظرفیتی حدود 300 نفر می باشد. این مسجد دارای 20 عدد صندلی در قسمت آقایان و 20 عدد صندلی در قسمت بانوان می باشد. مسجد للهیان در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.

رزرو مسجد للهیان

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

شماره تماس مساجد مشهد

در صورتیکه میخواهید مسجدی را برای برگزاری مراسم خاتم و ترحیم خود رزرو کنید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید و یا می توانید به صورت حضوری به مسجد مورد نظر مراجعه نمایید.

05138331044  09155156802

نکاتی در مورد رزرو مسجد برای مراسم ختم

برای انتخاب مسجد جهت برگزاری مراسم ترحیم باید به چند نکته توجه نمود :

1- منطقه و محل سکونت صاحبان مراسم. 
2 - گنجایش و ظرفیت مسجد.
3 -  تخمین تعداد مهمان در مراسم.
4 -  مجهز بودن مسجد به آسانسور.
5 - جای پارک مناسب جهت توقف خودروی مهمانان. 

گروه تشریفات بهشت مشهد با دید خدمت به مشتری و جهت رفاه حال خانواده های محترم این شهر و سهولت بخشیدن به کار هماهنگی و رزرو مسجد در نقاط مختلف و دلخواه شما ، لیستی از مساجد با ذکر منطقه آن تهیه و در اختیار شما قرار می دهد.

نکاتی در مورد رزرو مسجد برای مراسم ختم

قیمت مسجد برای ختم در مشهد

قیمت رزرو مسجد به عواملی همچون موقعیت مکانی، پرسنل آبدارخانه، امکانات مسجد و امکانات رفاهی آن بستگی دارد، مساجد کوچک مشهد که در خیابان های فرعی واقع شده اند معمولا نرخی بین 500 هزارتومان تا یک میلیون تومان دارند و مساجد بزرگ که ظرفیتی بالای 500 نفر داشته و در خیابان ها و مناطق اصلی واقع شده اند نرخی بین 1 تا 5 میلیون تومان دارند.

✔️ قیمت مساجد منطقه احمدآباد حدودا از ۲.5 تا ۴.5 میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد سجاد حدودا ۲ میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد خیام جنوبی حدودا ۲ میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد منطقه فرامرز حدود 1.9 میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد منطقه وکیل اباد حدودا 2.4 میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد خیابان ابن سینا و تقی آباد حدودا ۳ میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد بلوار ارشاد و ششصد دستگاه حدود 4.5 میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد منطقه فلسطین حدود 2.5 میلیون تومان
✔️ قیمت مساجد بلوار معلم حدود ۴ میلیون تومان

شما می توانید با تماس با تشریفات بهشت از قیمت مسجد مورد نظر خود آگاهی یابید و آنرا بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافه رزرو نمایید.

05138331044  09155156802

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

تشریفات مراسم خاکسپاری

برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

برگزاری مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

برگزاری خدمات مجالس ترحیم

برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

 برگزاری خدمات مجالس ترحیم

 ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

رزرو خدمات تشریفات بهشت

نظر بدهید