رزرو مسجد نقویه-خیابان عارف مشهد

✔️ نام مسجد : نقویه
✔️ منطقه : احمدآباد
✔️ آدرس مسجد نقویه مشهد : احمدآباد , نبش خیابان عارف
✔️ ظرفیت کل : 400 نفر
✔️ تعداد صندلی قسمت آقایان : 40 عدد
✔️ تعداد صندلی قسمت بانوان : 40 عدد
✔️ تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم
✔️ زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه
✔️ تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب
✔️ آسانسور : دارد

☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد نقویه خیابان عارف مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد نقویه خیابان عارف مشهد

مسجد نقویه نبش خیابان عارف ( احمد آباد ) قرار گرفته است. این بنا از معماری زیبایی بهره می برد. مسجد نقویه نسبت به سایر مساجد منطقه احمدآباد از مساحت کمتری برخوردار می باشد . مسجد نقویه از زیباترین مساجد این منطقه به حساب می آید و بیشتر مناسب مراسم و مجالس ترحیم و ختم با تعداد مهمان 300 الی 400 نفر می باشد. از مزیت های این مسجد می توان به مجهز بودن به آسانسور اشاره نمود و بانوان محترم می توانند به راحتی به قسمت بانوان مسجد عزیمت نمایند. شاید بتوان مهم ترین دغدغه بانوانی که می در مراسم ترحیم و ختم حاضر شوند این باشد که بتوانند براحتی به این قسمت رفته و در کنار صاحبان مراسم و بازماندگا نمتوفی تسلیت خود را عرض نمایند و باعث دلگرمی آنان شوند. با توجه به اینکه معمولا قسمت بانوان در طبقه فوقانی مسجد واقع شده است وجود آسانسور الزامی می باشد از این نظر وجود این امکان در مسجد و حسینیه نقویه از مزیت های مهم آن به شمار می آید.

تشریفات بهشت با ارئه خدمات ترحیم در تمام مساجد شهر مشهد توانسته رضایت  بسیاری از صاحبان مراسم را جلب نموده و این خدمات را به بهترین شکل ممکن ابراز نماید. از مهم ترین خدمات ترحیم بهشت می توان به تهیه پک پذیرایی , تهیه چای و قند بهداشتی بسته بندی و نیز تهیه لیوان کاغذی با کیفیت اشاره نمود. به دلیل اینکه پس از شیوع ویروس کرونا پذیرایی داخل مسجد فقط چای می باشد باید از این نظر کیفیت چای از نظر رنگ , بو و طعم باید از درجه مرغوبیت بالایی برخوردار باشد. البته تجربه خادمین مسجد نیز در هر چه بهتر به عمل آمدن چای نیز بسیار قابل اهمیت می باشد. 

نزدیک ترین مسجد : مسجد الزهرا احمدآباد

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت :

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

تصاویر مسجد نقویه مشهد :

مسجد نقویه 

نقویه

اطلاعات بیشتر در مورد مسجد نقویه مشهد :

این مسجد از بهترین مساجد منطقه احمدآباد شهر می باشد.رزرو مسجد نقویه مشهد.گروه تشریفات بهشت با دید خدمت به مشتری جهت رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.تشریفات بهشت تا به امروز با انجام رزرو این مسجد توانسته میزبانی مطمئن در مراسم ختم و ترحیم برای بازماندگاتن و مهمانان مراسم باشد. 

شاید بتوان بعد از مساجد توفیق و الزهرا , از مسجد نقویه به عنوان بهترین و زیباترین مسجد در منطقه احمداباد نام برد , مسجد نقویه در دو طبقه مجزا برای آقایان و بانوان تجهیز شده است  که اقایان در طبقه همکف و بانوان در طبقه فوقانی آن مستقر می شوند. از مهم ترین مزایای این مسجد می توان به وجود آسانسور در آن اشاره نمود که بانوان سالخورده می توانند به راحت ترین شکل ممکن به طبقه بالایی عزیمت نمایند. مسجد و حسینیه نقویه نبش خیابان عارف واقع شده و تا به امروز میزبان مردم عزیز شهر مشهد در منطقه احمداباد بوده است. این مسجد دارای صندلی چوبی تاشو و میز عسلی می باشد و از این نظر دیگر نگرانی صاحبان مراسم جهت هر چه بهتر میزبانی از مهمانان رفع شده است.

به دلیل ساخته شدن این مسجد در خیابان عارف مشهد و وجود تعداد زیادی مطب پزشک و آزمایشگاه , در اوایل و اواسط هفته این منطقه بسیار شلوغ و از نظر جاپارک خیلی مناسب نمی باشد بنابراین بهترین روزهای ممکن برای برگزاری مراسم ختم در این مسجد پایان هفته و روزهای تعطیل می باشد. در روزهای تعطیل وجود جای پارک مناسب تضمین شده است و مهمانان مراسم می توانند با خیال آسوده خودروی خود را در مکان مناسب پارک نموده و از این نظر استرسی نداشته باشند.

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

ادرس دقق مسجد نقویه کجاست ؟
مسجد نقویه در بلوار احمداباد , نبش خیابان عارف واقع شده است. این مسجد جهت برگزاری مراسم ختم , بیشتر مناسب خانواده هایی است که محل سکونتشان در خیابان های کوهسنگی , , احمداباد , فلسطین و تقی اباد می باشد.
آیا مسجد نقویه دارای آسانسور می باشد ؟
بله مسجد نقویه مجهز به آسانسور می باشد , از این نظر بانوان کارساده ای جهت رفتن به بخش مربوطه جهت حضور در مراسم ختم دارند.
آیا مسجد نقویه دارای میز و صندلی می باشد ؟
بله جواب این سوال مثبت می باشد. مسجد نقویه در هر بخش حدود 40 عدد صندلی می باشد و مهمانان مراسم ختم می توانند پس از حضور در مسجد رو صندلی ها نشسته و توسط مهمانداران تشریفاتی پذیرایی شوند.

نظر بدهید