رزرو مسجد نقویه-خیابان عارف مشهد

✔️ نام مسجد : نقویه
✔️ منطقه : احمدآباد
✔️ آدرس مسجد نقویه مشهد : احمدآباد , نبش خیابان عارف
✔️ ظرفیت کل : 400 نفر
✔️ تعداد صندلی قسمت آقایان : 40 عدد
✔️ تعداد صندلی قسمت بانوان : 40 عدد
✔️ تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم
✔️ زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه
✔️ تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب
✔️ آسانسور : دارد

☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد قبا مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد نقویه خیابان عارف مشهد

مسجد نقویه نبش خیابان عارف ( احمد آباد ) قرار گرفته است. این بنا از معماری زیبایی بهره می برد. این مسجد نسبت به سایر مساجد منطقه احمدآباد از مساحت کمتری برخوردار می باشد. مسجد نقویه از زیباترین مساجد این منطقه به حساب می آید و بیشتر مناسب مراسم و مجالس ترحیم و ختم با تعداد مهمان 300 الی 400 نفر می باشد. از مزیت های این مسجد می توان به مجهز بودن به آسانسور اشاره نمود و بانوان محترم می توانند به راحتی به قسمت بانوان مسجد عزیمت نمایند.

نزدیک ترین مسجد : مسجد الزهرا احمدآباد

تصاویر مسجد نقویه مشهد :

مسجد نقویه 

نقویه

اطلاعات بیشتر در مورد مسجد نقویه مشهد :

این مسجد از بهترین مساجد منطقه احمدآباد شهر می باشد.رزرو مسجد نقویه مشهد.گروه تشریفات بهشت با دید خدمت به مشتری جهت رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.

شاید بتوان بعد از مساجد توفیق و الزهرا , از مسجد نقویه به عنوان بهترین و زیباترین مسجد در منطقه احمداباد نام برد , مسجد نقویه در دو طبقه مجزا برای آقایان و بانوان تجهیز شده است و که اقایان در طبقه همکف و بانوان در طبقه فوقانی آن مستقر می شوند. از مهم ترین مزایای این مسجد می توان به وجود آسانسور در آن اشاره نمود که بانوان سالخورده می توانند به راحت ترین شکل ممکن به طبقه بالایی عزیمت نمایند.

به دلیل ساخته شدن این مسجد در خیابان عارف مشهد و وجود تعداد زیادی مطب پزشک و آزمایشگاه , در اوایل و اواسط هفته این منطقه بسیار شلوغ و از نظر جاپارک خیلی مناسب نمی باشد بنابراین بهترین روزهای ممکن برای برگزاری مراسم ختم در این مسجد پایان هفته می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

ادرس دقق مسجد نقویه کجاست ؟
مسجد نقویه در بلوار احمداباد , نبش خیابان عارف واقع شده است. این مسجد جهت برگزاری مراسم ختم , بیشتر مناسب خانواده هایی است که محل سکونتشان در خیابان های کوهسنگی , , احمداباد , فلسطین و تقی اباد می باشد.
آیا مسجد نقویه دارای آسانسور می باشد ؟
بله مسجد نقویه مجهز به آسانسور می باشد , از این نظر بانوان کارساده ای جهت رفتن به بخش مربوطه جهت حضور در مراسم ختم دارند.
آیا مسجد نقویه دارای میز و صندلی می باشد ؟
بله جواب این سوال مثبت می باشد. مسجد نقویه در هر بخش حدود 40 عدد صندلی می باشد و مهمانان مراسم ختم می توانند پس از حضور در مسجد رو صندلی ها نشسته و توسط مهمانداران تشریفاتی پذیرایی شوند.

نظر بدهید