رزرو مسجد المهدی فلسطین مشهد

بازدید : 11704   |      

در صورت تمایل , برای رزرو مسجدالمهدی فلطسین مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید : 09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد المهدی در قسمت (( توضیحات بیشتر))

از قدیمی ترین مساجد مشهد در خیابان فلسطین مشهد می توان از مسجد المهدی یاد نمود... این مسجد در دو طبقه جداگانه برای آقایان و بانوان طراحی و ساخت شده است. آقایان در قسمت همکف و بانوان در طبقه فوقانی حضور پیدا می کنند.


رزرو مسجد المهدی فلسطین مشهد

نام مسجد : المهدی

منطقه : فلسطین 

آدرس مسجد المهدی مشهد : خیابان فلسطین , نبش فلسطین 14

ظرفیت کل : حدودا 450 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 50 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 40 عدد

آسانسور : دارد 

تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه 

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح , ظهر , شب

نزدیکترین مسجد : مسجد قبا 

تصاویر : 

این مسجد مجهز به آسانسور بوده  و داشتن آسانسور می تواند به افراد سالخورده که برای مراسم ختم به مسجد می روند یک مزیت برای مسجد محسوب به شمار آید و این مسجد دارای این آیتم می باشد. سمت آقایان در طبقه همکف و قسمت بانوان در طبقه یک واقع شده است. جای پارک این بنا خوب بوده و نیز فضای مناسبی جهت نصب بنرهایی که مهمانان برای عرض تسلیت با خود به مسجد می آورند تعبیه شده است و این بنرها توسط کادر تیم تشریفات بهشت روی محل مورد نظر نصب می گردند.

مسجد المهدی فلسطین در خیابان فلسطین مشهد واقع شده است. آدرس دقیق این بنا احمدآباد خیابان فلسطین نبش فلسطین 14 می باشد به واسطه اینکه مسجد المهدی فلسطین در احمدآباد واقع شده بسیاری از خانواده هایی که حتی محل زندگی شان در بلوار سجاد و ملک آباد نیز می باشد می توانند مراسم ترحیم عزیزانشان را در این بنای مذهبی برگزار نمایند...

شاید بتوان یکی از دغدغه های مهمانان مراسم ختم را پیدا کردن جای پارک مناسب خودرو دانست و مسجد المهدی به علت محلی بودن و وجود کوچه های فراوان در اطراف آن می توان به سرعت و راحتی جای پارک مناسب را یافت. این مسجد توسط خادمان زحمتکش و توسط هیئت امنای محترم اداره می گردد...

 سوالات متداول 

1 - آدرس دقیق مسجد المهدی فلسطین کجاست ؟

مکان دقیق این مسجد در بلوار فلسطین , نبش فلسطین 14 واقع شده است. این مسجد مناسب مراسم ترحیم برای خانوداه هایی است که محل زندگی شان در منطقه احمداباد , خیام و دستعیب است ,  می باشد.

2 - آیا مسجد المهدی فلسطین دارای آسانسور می باشد ؟ 

جواب این سوال مثبت می باشد مسجد المهدی دارای آسانسور می باشد و بانوان محترمه می تواندد جهت رفتن به طبقه فوقانی مسجد از این امکان استفاده نمایند. 

3 - آیا مسجد در قسمت بانوان دارای حسینیه می باشد ؟

بله مسجد دارای حسینیه می باشد.

4 - ظرفیت مسجد جهت برگزاری مراسم ختم چند نفر می باشد ؟ 

این مسجد می تواند در قسمت مردانه و زنانه مجموعا حدود 800 الی 1000 نفر را در خود جای دهد ( با توجه به در رفت و آمد بودن مهمانان ) . می توان این مسجد را بزرگترین مسجد در منطقه فلسطین مشهد دانست.

5 - آیا مسجد از فردی که مسئول کفشداری است بهره می برد ؟

بله این مسجد از یک نفر به عنوان کفشدار مسجد بهره برده و از این نظر امنیت مسجد از نظر در امان بودن کفش مهمانان مسجد تضمین شده است.

6 - چه تعداد صندلی در مسجد وجود دارد ؟

در قسمت آقایان تعداد 55 عدد و در قسمت بانوان تعداد 40 عدد صندلی وجود دارد.