رزرو مسجد توفیق احمدآباد مشهد

☷ مسجد توفیق یکی از بهترین مساجد منطقه احمدآباد مشهد است که در بلوار رضا، انتهای رضا 9 واقع شده است، ظرفیت مسجد توفیق 1000 نفر می باشد که برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم در تمام ایام هفته قابل رزرو می باشد.


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد توفیق احمدآباد مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد توفیق احمدآباد مشهد

مسجد توفیق بزرگترین مسجد منطقه احمد آباد با 1000 نفر ظرفیت است که در خیابان طالقانی یا انتهای رضا 9 واقع شده است. مسجد توفیق در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو است.

از امکانات مسجد توفیق می توان به وجود 110 صندلی در قسمت آقایان و 180 صندلی در قسمت بانوان اشاره کرد، همچنین مسجد توفیق دارای آسانسور، سیستم تهویه مناسب و 2نفر آقا و 2 نفر خانم به عنوان پرسنل آبدارخانه می باشد. نزدیکترین مسجد به مسجد توفیق،  مسجد الزهرا می باشد.

 تشریفات بهشت مشهد در این مسجد تا به امروز میزبان تعداد زیادی مراسم ختم و ترحیم بوده است و تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات ختم و ترحیم نموده است که رضایت تمام صاحبان عزا از خدمات تشریفات بهشت خود گواهی بر این مسئله می باشد. از مهم ترین خدمات تشریفات در برگزاری مراسم ختم می توان به رزرو مسجد در مشهد، رزرو مداح , مهماندار جهت پذیرایی و تهیه پک پذیرایی اشاره نمود. پک های پذیرایی به درخواست صاحبان عزا می توان شامل انواع میوه، آبمیوه، حلوا، خرما و شیرینی باشد که از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و محصولات بهداشتی تهیه شده است.

مسجد توفیق مشهد

مسجد توفیق مشهد

لطفا جهت رزرو مسجد توفیق مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

امکانات مسجد توفیق مشهد

منطقه

منطقهاحمدآباد

آدرس

آدرسبلوار رضا، انتهای رضا 9

ظرفیت

ظرفیتحدود 1000 نفر

آسانسور

آسانسوردارد

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان110 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان180 عدد

پارک

جای پارک خودرومناسب

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

ویژگی های مسجد توفیق مشهد

مسجد توفیق در خیابان طالقانی مشهد , منطقه احمد آباد واقع شده است...به دلیل اینکه این مسجد در مرکز و میانه بلوار احمدآباد قرار گرفته است , بهترین مکان جهت برگزاری مراسم ختم برای خانواده هایی است که در این نقطه از شهر زندگی می کنند. شاید بتوان مسجد توفیق را بزرگترین مسجد منطقه احمداباد و حتی وسیع ترین مسجد شهر مشهد دانست. این مسجد مناسب مجالس و مراسم با تعداد مهمان زیاد مثلا حدود 2000 نفر مناسب می باشد. به دلیل اینکه این مسجد دارای امکانات زیادی جهت برگزاری مراسم ختم میباشد بسیاری از خانواده های این شهر  از سایر مناطق شهر این بنای مذهبی را جهت میزبانی از مهمانان مراسم ختم انتخاب می نمایند.

جدول مشخصات مسجد توفیق مشهد

آدرس بلوار رضا، انتهای رضا 9
ظرفیت کل حدود 1000 نفر
تعداد صندلی قسمت بانوان 180 عدد
تعداد صندلی قسمت آقایان 110 عدد
شیفت کاری تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر
جای پارک مناسب

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

تشریفات مراسم خاکسپاری

برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

برگزاری مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

برگزاری خدمات مجالس ترحیم

برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

 برگزاری خدمات مجالس ترحیم

 ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

تصاویر مسجد توفیق مشهد

سایر ویژگی های مسجد توفیق مشهد

از مهم ترین مزیت های مسجد توفیق می توان به فضای بزرگ آن که مناسب برگزاری مجالس با تعداد مهمان زیاد اشاره نمود.مسجد توفیق در ردیف سه مسجد بزرگ در شهر مشهد محسوب می شود. این مسجد مختص مجالس ختم با تعداد مهمان بالا مثلا دو هزار نفر می باشد...

از مهم ترین مزایای این مکان مذهبی می توان به جای پارک بسیار زیاد آن در اطراف مسجد اشاره نمود. از آن جهت که این مسجد مناسب مراسم ترحیم برای مجالس چند هزار نفری است بنابراین باید فکری هم برای جای پارک مهمانان عزیز نمود.زمانی این مسجد مناسب حال مراسم شما می باشد که حداقل تعداد مهمانان حداقل بالای 500 نفر تخمین زده شود و اگر تعداد مهمان شما کمتر است می توانید سایر مساجد منطقه احمدآباد مانند مسجد نقویه را انتخاب نمایید.

مسجد توفیق را می توان جزو چند مسجد معروف و بزرگ از نظر ابعاد در شهر مشهد دانست , این مسجد مجهز به صندلی و میز عسلی بوده و از این نظر می تواند میزبانی آبرومند جهت برگزاری مراسم مختلف باشد...

این مسجد با دارا بودن هیئت امنای خیر و دلسوز و البته کمک گرفتن از نمازگزاران باخدا توانسته است در این سال ها بنای مسجد را بازسازی نموده و فضای مسجد را باب دل افرادی که عزیزان خود را از دست داده اند قرار دهد.

این مسجد را می توان جزو سه مسجد بزرگ شهر مشهد دانست به گونه ای که حتی توانسته است  بسیاری از خانواده های دیگر از مناطق مختلف شهر را انتخاب اولشان جهت برگزاری مراسم عزا قرار دهد.

مشاهده آدرس مسجد توفیق مشهد بر روی گوگل مپ

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

مسجد توفیق مشهد مناسب مراسمی با چه تعداد مهمان می باشد ؟
با توجه به مساحت و ابعاد این بنای مذهبی می توان این بنا را برای مراسم و مجالسی با تعداد بالای 800 یا 1000 نفر جهت برگزاری مراسم انتخاب نمود. این مسجد تا به امروز میزبان بسیاریاز خانواده های داغدار این شهر بوده و خواهد بود ضمن اینکه مسجد توفیق در برگزاری مراسم مذهبی نیز سبقه طولانی ای دارد.
چینش صندلی ها در قسمت بانوان مسجد توفیق مشهد به چه صورت است ؟
چیدمان صندلی ها در این بخش مانند چینش صندلی در سینما می باشد و تعداد آن حدود 180 عدد می باشد.یکی از مزیت های چینش این چنینی صندلی ها یعنی به صورت سینمایی این است که می توان پذیرایی توسط تشریفات راحت تر و بهتر انجام داد چون مهمانان به صورت مرتب تری به نشستن روی صندلی ها می پردازند و اینگونه پذیرایی هم با نظم بیشتر انجام خواهد شد.
جای پارک مسجد توفیق مشهد چگونه است ؟
با توجه به اینکه این مسجد یک بنای محلی می باشد بنابراین در کوچه و خیابان های اطراف جای بسیار زیادی جهت جای پارک مهمانان وجود دارد. این موضوع را شاید بتوان یکی از دغدغه های مهمانان مراسم ختم دانست. مهمان می تواند بدون اتلاف وقت جای پارک خودرو را بیابد و با خیالی آسوده در مراسم حاضر شود.
مسجد توفیق مشهد در چند شیفت میزبان مراسم ترحیم می باشد ؟
در سه شیفت روزانه خدمتگزار مهمانان مراسم ختم می باشد. شما می توانید تناسب با تعداد مهمان مراسمتان و یا اینکه چند جلسه می خواهید مسجد را رزرو نمایید می توانید جهت رزرو آن اقدامی کنید...
آیا مسجد توفیق درقسمت بانوان جهت عذر شرعی حسینیه دارد ؟
بله مسجد توفیق در قسمت بانوان حسینیه دارد.
آیا مسجد توفیق جهت برگزاری مراسم مذهبی فعالیت دارد ؟
بله این مسجد در ماه های محرم , دهه فاطمیه و ماه رمضان به فعالیت می پردازد. مسجد توفیق همواره در خدمت مردم عزیز این شهر بوده و خواهد بود و توانسته میزبانی مطمئن جهت جای دادن مهمانان در خود باشد.
آدرس مسجد توفیق مشهد کجاست ؟
مسجد توفیق در خیابان طالقانی , نبش طالقانی 9 واقع شده است. از مسیرهای مختلفی می توان به این بنای مقدس نقل مکان کرد , اگر از بلوار رضا بخواهیم به این مسجد برسیم باید از رضای 9 وارد شویم و اگر از خیابان طالقانی باید به طالقانی 9 برویم. این مسجد به دلیل اینکه تقریبا در مرکز شهر واقع شده می توان آن را متناسب با خانواده هایی دانست که منزلشان در منطقه احمداباد , خیام , سجاد , فلسطین و خود احمداباد است...
در هر قسمت از آبدارخانه مسجد توفیق چند نفر به فعالیت می پردازند ؟
این مسجد با توجه به خدمات ارزنده ای که به مهمانان و صاحبان مراسم ختم ارائه مدهد باید گفت از خدمان و پرسنل بادقت و مجربی بهره می برد که در هر طبقه از دو نفر جهت فعالیت در آبدارخانه مسجد زحمت می کشند.
لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

نظر بدهید