⚜️ سفارش تاج گل ترحیم با گلهای طبیعی دلخواه
⚜️ در ابعاد یک، دو و سه طبقه

☎️ جهت سفارش تاج گل در مشهد با ما تماس بگیرید: 09155156802

اشتراک گذاری:

سفارش تاج گل ترحیم در مشهد

در لحظات سخت و پر از اندوهی که یک فرد، عزیزی را از دست می‌دهد، ابراز تسلیت به سوگواران و ادای احترام به  متوفی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از عواملی که در برگزاری مراسم ترحیم نقش بسزایی دارد، تاج گل ترحیم است. تاج گل ترحیم یک عنصر زیبا و با ارزشی است که با استفاده از گل‌های طبیعی و گاهی گل‌های مصنوعی، ساخته می‌شود.

نحوه سفارش تاج گل در مشهد

تشریفات ختم و ترحیم بهشت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه برگزاری انواع مراسمات ختم و ترحیم در مشهد، انواع تاج گل را در ابعاد و قیمت های متنوع تهیه و در کمترین زمان ارسال می نماید، برای سفارش تاج گل و سبد گل ترحیم با شماره 09155156802 تماس حاصل فرمائید.

امکان سفارش تاج گل و سبدهای گل خاص با توجه به نظر شما وجود دارد، تاج گل می تواند در ابعاد یک، دو و سه طبقه با انواع گل های طبیعی باکیفیت تهیه و ارسال شود.

لازم به ذکر است که شما می توانید به ازای تحویل دو عدد تاج گل ترحیم یک تاج گل ترحیم نو و تازه در روز مورد نظرتان دریافت نمایید و یا می توانید در ازای در اختیار دادن تاج گل های تان به ما وجه نقد دریافت نمایید و آن وجه را صرف امور خیر کنید. این یکی بهترین رسومی است ک در بین خانواده های مشهدی پس از پایان مراسم ترحیم و ختم صورت می گیرد.

سفارش تاج گل   نمونه کارها   گل های مورد استفاده

سفارش تاج گل در مشهد

نمونه کارهای تاج گل ترحیم مشهد

با توجه به تنوع تاج گل ها، برخی از نمونه های انجام شده در اینجا قرار داده شده است، شما می توانید متناسب با سلیقه خود طرح یا تصویر تاج گل مورد نظر را برای ما ارسال نموده و مطابق درخواست خود آنرا تحویل نمایید.

تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم

سفارش تاج گل ترحیم مشهد

سفارش تاج گل ترحیم مشهد

سفارش تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

تاج گل ترحیم مشهد

گل مراسم ختم

در تاج گل ترحیم می‌توان از انواع گل‌ها استفاده کرد. گل‌های طبیعی مانند گل های گلایل، استرزیا ،لیلیوم، ژربرا، شب بو، مریم و داوودی و برگ های سیکاس , انجیری , عبایی و بادبزنی بیشتر در تاج گل ترحیم استفاده می‌شوند. انتخاب گل‌هایی با رنگ‌های سفید و روشن به زیبایی تاج گل کمک می‌کند. انتخاب گل باید با توجه به سلیقه خانواده و فرهنگ مراسم ترحیم انتخاب شوند.

گل گلایل

گل لیلیوم

گل پرنده بهشتی

گل شب بو

گل ژربرا

گل داوودی

گل مریم

برگ انجیری

تاج گل ترحیم چیست؟

تاج گل ترحیم یک چیدمان گل است که در مراسم ترحیم استفاده می‌شود و اغلب در آن از گلهایی با رنگ های سفید، زرد و نارنجی استفاده می شود. این تاج با استفاده از گل‌های طبیعی و گاهی ترکیب گل های طبیعی و گل‌های مصنوعی ساخته می‌شود و به عنوان نمادی از احترام و تجلی از محبت و مرگ فرد عزیز استفاده می‌شود. تاج گل ترحیم ممکن است در اندازه و شکل‌های مختلفی وجود داشته باشد و می‌تواند برای انواع مراسم ترحیم مناسب باشد.

اهمیت تاج گل ترحیم در مراسم ترحیم

تاج گل ترحیم نمادی از احترام و محبت به فرد فوت شده است. حضور تاج گل ترحیم در مراسم ترحیم به خانواده و دوستان فقید احساس آرامش و تسلی بیشتری می‌دهد. این تاج گل به عنوان نمادی از عشق و ارادت به فرد فوت شده، حاکی از روحیه‌ای خاص است و ممکن است به مراسم ترحیم بخشی از زیبایی و صلابت بیشتری ببخشد.

طراحی و سفارش تاج گل ترحیم در مشهد

سفارش تاج گل ترحیم، شامل مراحل زیر است:
 • 1. انتخاب شکل و اندازه تاج گل

  اولین مرحله در طراحی تاج گل ترحیم، انتخاب شکل و اندازه مناسب است. تاج گل می‌تواند شکل دایره‌ای، مستطیلی یا بیضی باشد و باید با توجه به نوع مراسم و سلیقه خانواده انتخاب شود. همچنین، باید به اندازه‌ی مناسبی طراحی شود تا در مراسم ترحیم جایگاه مناسبی داشته باشد. تاج گل می تواند در ابعاد یک، دو و سه طبقه ساخته شود.

 • 2. انتخاب گل‌ها و رنگ‌های مناسب

  در این مرحله، گل‌هایی که در تاج گل استفاده می‌شود، باید با دقت انتخاب شوند. برای ایجاد زیبایی و هماهنگی در تاج گل، می‌توان از گل‌های مختلفی با رنگ‌های متناسب استفاده کرد. بهتر است گل‌هایی که در تاج گل استفاده می‌شوند دارای رنگ های روشن باشد و ماندگاری بالایی داشته باشند.

 • 3. افزودن متن یا نام فرد فوت شده

  در برخی موارد، خانواده می‌توانند متن خاصی را روی تاج گل ترحیم قرار دهند. این متن می‌تواند نام و نام خانوادگی فرد فوت شده یا پیامی خاص باشد که به او ارجاع داده می‌شود. افزودن متن به تاج گل ترحیم، به خانواده فقید امکان می‌دهد تا پیام خود را به صورت شخصی و زیبا به او ارسال کنند.

 • 4. افزودن پایه و تزئینات ویژه

  برای زیبایی بیشتر تاج گل ترحیم، می‌توان پایه هایی ویژه به آن اضافه کرد. این پایه می‌تواند از گل‌ها و تزئیناتی مانند گلبرگ‌های طبیعی و انواع شاخه ها و برگ ها تشکیل شده باشد. با اضافه کردن پایه و تزئینات ویژه، تاج گل ترحیم به شکل بیشتری به چشم می‌آید و جلب توجه بیشتری می‌کند.

کیفیت مناسب گل در سفارش تاج گل ترحیم

در سفارش تاج گل ترحیم، رعایت اصول اخلاقی بسیار مهم است. باید به فروشنده اعتماد کرده و مطمئن شویم که گل‌ها و تزئینات استفاده شده در تاج گل، اصیل و با کیفیت هستند. همچنین، باید متناسب با بودجه خود نسبت به کیفیت و قیمت محصول تصمیم بگیریم. تشریفات بهشت با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه شما بهترین تاج گل را به شما ارائه می نماید.

پیامدهای مثبت سفارش تاج گل ترحیم

سفارش تاج گل ترحیم می‌تواند پیامدهای مثبت بسیاری داشته باشد بطور مثال می تواند باعث آرامش خانواده فقید شده و به آن‌ها احساس حمایت و همدردی بدهد. همچنین، تاج گل ترحیم می‌تواند به مراسم ترحیم جلوه‌ای زیبا و شکوهمند و حضوری ویژه به آن بخشد.

سفارش تاج گل ترحیم تلفنی و آنلاین در مشهد

امروزه، با پیشرفت فناوری، می‌توان تاج گل ترحیم را بصورت تلفنی و آنلاین سفارش داد. تشریفات بهشت مشهد ، این امکان را در اختیار خانواده‌ها قرار داده تا بتوانند به راحتی و با صرفه‌جویی در زمان و هزینه، تاج گل مورد نظر خود را فقط با یک تلفن سفارش دهند. امکان انتخاب شکل، اندازه، گل‌ها و تزئینات مورد نظر وجود دارد و به راحتی می‌توان تاج گل ترحیم مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و قیمت سفارش داد. برای سفارش تاج گل و سبد گل ترحیم با شماره 09155156802 تماس حاصل فرمائید.

سفارش تاج گل در مشهد

لطفا جهت سفارش تاج گل و سبد گل  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

روش‌های دیگر ادای احترام به فرد فوت شده

علاوه بر سفارش تاج گل ترحیم، روش‌های دیگری نیز برای ابراز احترام و محبت به فرد فوت شده وجود دارد. به برخی از این روش‌ها می‌توان اشاره کرد:
 • 1. اهدای هزینه تاج گل‌ به خیریه یا موسسات حمایتی

  می‌توانید به جای سفارش تاج گل ترحیم، مبلغ آنرا به خیریه یا موسسات حمایتی اهدا کنید. این کار به جایگاه فرد فوت شده در جامعه اشاره می‌کند و به عنوان یک راه‌حل مفید و الهام بخش برای دیگران است.

 • 2. حضور در مراسم ترحیم

  حضور در مراسم ترحیم و ابراز همدردی و عزاداری با خانواده فقید نیز یک روش مؤثر برای احترام به فرد فوت شده است. با حضور در مراسم، احساس حمایت و تسلی به خانواده می‌دهید و با اظهار عزاداری و تسلی به آن‌ها ابراز احترام می‌کنید.

 • 3. اهدا تابلو نقاشی فرد متوفی به خانواده او

  می‌توانید یک نقاشی زیبا از فرد فوت شده سفارش دهید. این روش به خانواده و دیگران نشان می‌دهد که یاد و خاطر فرد فوت شده همچنان در قلب ها زنده است و از یادشان نمی‌رود.

 • 4. کمک به خانواده

  در زمان ترحیم، خانواده فقید نیاز به حمایت و کمک دارد. می‌توانید وقت خود را به آن‌ها اختصاص داده و کمک‌هایی ارائه کنید. این کمک‌ها می‌تواند شامل تهیه غذا، هماهنگی های مراسم ترحیم، ارائه راهنمایی باشد.

سفارش تاج گل ارزان در مشهد

تشریفات بهشت می تواند با هر بودجه ای برای شما تاج گل تهیه نماید، معمولا تاج گل های ارزان قیمت ابعاد کوچک تری دارند و حتی می توانید برای مدت زمان مراسم یک تاج گل را کرایه کنید و پس از مراسم دوباره آنرا باز گردانید.

عوامل مختلفی نظیر تعداد طبقات گل، نوع گل های استفاده شده، میزان شاخه‌های استفاده شده، چگونگی تزیین تاج گل در قیمت یک تاج گل موثر است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که قیمت ارزان و مقرون به‌صرفه تاج گل صرفا به معنای کیفیت پایین گل ها نیست، تمام تاج گل های ساخته شده توسط تشریفات بهشت دارای بهترین کیفیت می باشد.

خرید تاج گل ترحیم مشهد

سفارش تاج گل ترحیم یک راه معمول و متداول برای ابراز احترام و تسلیت به فرد فوت شده و خانواده‌اش است. این تاج‌ها با زیبایی و بزرگنمایی به مراسم ترحیم جلوه می‌دهند و نشان می‌دهند که فرد فوت شده همچنان در قلوب ما زنده است. با تشریفات بهشت، می‌توان به راحتی و با کیفیت بالا تاج گل ترحیم مورد نظر را با قیمت مناسب و در کمترین زمان سفارش داد. برای سفارش تاج گل و سبد گل ترحیم با شماره 09155156802 تماس حاصل فرمائید.

لطفا جهت سفارش تاج گل و سبد گل  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

آیا می‌توان تاج گل ترحیم را در مشهد تلفنی سفارش داد؟
بله، با تشریفات بهشت مشهد می توانید تاج گل و یا سبد گل مورد نظرتان را بصورت تلفنی سفارش دهید.
آیا می‌توان تاج گل ترحیم را با تزئینات ویژه سفارش داد؟
بله، می‌توانید تاج گل ترحیم خود را با پایه و تزئینات ویژه مورد نظرتان سفارش دهید.
آیا سفارش تاج گل ترحیم تنها روشی است برای ابراز احترام به فرد فوت شده؟
خیر، علاوه بر سفارش تاج گل ترحیم، روش‌های دیگری نیز برای ابراز احترام و تسلیت وجود دارد، چاپ بنر، چاپ آگهی ترحیم نیز برای ابراز تسلیت متداول است.
کرایه تاج گل در مشهد به چه صورت می باشد ؟
تشریفات بهشت مشهد، خدمات اجاره تاج گل را در مشهد ارائه می دهد. کرایه تاج گل به این معناست که دیگر خرید و فروشی در کار نبوده و به صورت اجاره ای در اختیارشما قرار می گیرد مثل کرایه لوازم از کرایه چی و حسن این کار هم در مناسب بودن قیمت آن می باشد.
قیمت تاج گل ترحیم در مشهد چند است ؟
قیمت تاج گل ها با توجه به نوع گل مورد استفاده و سایز و ابعاد تاج گل متفاوت است به عنوان مثال تاج گل یک طبقه به مراتب ارزان تر و مناسب تر از تاج گل سه طبقه می باشد یا تاج گلی که در آن از گل های آنتریوم و لیلیوم استفاده شده گرانتر از تاج گلی است از گل داوودی در ساخت آن استفاده شده است.
قیمت تاج گل خیریه چند است ؟
تاج گل های خیریه را باید از شرکت ها و سازمان های خیریه تهیه کنید. این تاج گل ها به صورت اجاره در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و و در پایان مراسم از شما عزیزان پس گرفته می شود , قیمت این تاج گل ها با در نظر گرفتن هزینه ای که شما می خواهید خیرات نمایید محاسبه می شود.
تاج گل برای تسلیت به چه صورت است ؟
جهت سفارش جهت تسلیت به خانواده متوفی می توانید عکس مورد نظر خود را از طریق واتس آپ یا تلگرام ارسال نموده و کار مورد نظر خود را پیش از آغاز مراسم ترحیم در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.
سفارش تاج گل در مشهد چگونه است؟
شما می توانید با برقراری ارتباط با کادر تشریفات بهشت از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی عکس مورد نظرتان را ارسال نموده و پس از تایید سفارش، تاج گل را در زمان و مکان معین شده تحویل بگیرید.

نظر بدهید