رزرو مسجد و حسینیه نصرت مشهد

☷ مسجد نصرت یکی از مساجد قدیمی مشهد است که در خبابان ابن سینا، نبش ابن سینا 10 واقع شده است، ظرفیت مسجد نصرت برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم حدود 350 نفر می باشد که در تمام ایام هفته در سه نوبت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد.


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد و حسینیه نصرت مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد نصرت مشهد

مسجد و حسینیه نصرت مشهد یکی از مساجد قدیمی مشهد نزدیک به سه راه ادبیات است که نبش ابن سینا 10 واقع شده است. مسجد نصرت شاید یکی از قدیمی ترین مساجد در منطقه خود به حساب بیاید که از همان ابتدا رنگ بوی تشریفات ترحیم را در برگزاری اینگونه محافل به خود گرفته است , این مسجد مانند بسیاری از مساجدی که مناسب برگزاری مراسم ختم می باشد  در یک طبقه طراحی شده است. اینگونه مساجد از هر نظر مناسب میزبانی از مراسم تعزیه و عزا می باشد. از مزیت های مساجدی که بخش آقایان و بانوان همسطح می باشد این است که از تعداد پله کم با شیب نرم در طراحی و ساخت آن استفاده شده است. دیگر مزایای آن می توان به هماهنگی بیشتر و راحتتر تیم تشزیفاتی در دو بخش می باشد که به بهترین شکل صورت می پذیرد. 

مثلا اگر در یکی از دو بخش پک پذیرایی نیاز به شارژ داشته باشد این امر به راحتی به دیگر بخش مذکور منتقل می شود و دیگر در ترافیک آسانسور زمان و تایم به هدر نمی رود و می توان در کمترین زمان ممکن هرگونه هماهنگی را انجام داد. این مسجد از خادمان کارکشته و متعهدی بهره می برد که وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده از وظایف خادمین مساجد می توان به تمیزکاری فرش ها نظافت و دستمال کشیدن میزهای عسلی و مرتب نمودن صندلی ها پس و پیش از هر مجلس اشاره نمود. یکی از مهم ترین وظایف این افراد که بسیار کار خطیر و باظرافتی می باشد دم نمودن اصولی چای می باشد این کار باید با حوصله و تایم بندی خاصی صورت پذیرد تا دقیقا پیش از آغازمراسم چای را دم نموده و در اختیار مهمانداران تشریفات جهت پذیرایی از مهمانان قرار گیرد. 

تشریفات بهشت مشهد از گروه های تشریفاتی می باشد که بیشترین مراسم خود را در مساجد درجه یکی همانند این مسجد برگزار می نماید. مساجدی همچون نصرت , غدیر باباعلی , الزهرا احمداباد , توفیق , قبا و امام حسین خیام... این مساجد از نظر بعد مکانی در بالای شهر واقع شده اند و دارای امکانات مناسبی هت میزبانی از مراسم ختم می باشند. امکاناتی نظیر سیستم سرمایش و گرمایش صندلی و میز عسلی , فرش ها تمیز , خادمین و نیروی ابدارخانه کاربلد. 

نزدیک ترین مسجد به مسجد نصرت،  مسجد الزهرا سناباد می باشد

لطفا جهت رزرو مسجد و حسینیه نصرت مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

امکانات مسجد نصرت مشهد

منطقه

منطقهابن سینا - سناباد

آدرس

آدرسنبش ابن سینا 10

ظرفیت

ظرفیتحدود 350 نفر

آسانسور

آسانسورندارد - همکف

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان40 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان30 عدد

پارک

جای پارک خودروحاشیه خیابان

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

تصاویر مسجد نصرت مشهد:

مسجد نصرت مشهد
مسجد نصرت مشهد
مسجد نصرت مشهد
مسجد نصرت مشهد
مسجد نصرت مشهد
مسجد نصرت مشهد

درباره مسجد نصرت مشهد:

مسجد و حسینیه نصرت از بهترین مساجد در منطقه خود به حساب می آید. به جرات می توان گفت در این منطقه قدیمی ترین مسجدی می باشد که مجالس ترحیم و ختم فراوانی را به همراه گروه های تشریفات در خود جای داده است. این مسجد با توجه به امکاناتی که در خود دارد توانسته میزبانی بسیاری از خانواده عزادار را تقبل نماید. رزرو مسجد و حسینیه نصرت مشهد..گروه تشریفات بهشت مشهد جهت رفاه حال خانواده های داغدار برای رزرو مسجد در مشهد در کنار شما می باشد.

شاید بتوان این مسجد را یکی از زیباترین مساجد شهرمان مشهد بدانیم , نزدیکترین مساجد به این مسجد را می توان مسجد الزهرا سناباد و  مسجد صاحب الزمان دانست که دور میدان صاحب الزمان واقع شده است . مسجد نصرت مناسب مراسم با تعداد مهمان 500 نفر می باشد ضمن اینکه داخل مسجد بسیار زیبا و تمیز می باشد. فرش های مسجد بسیار تمیز و مرتب بوده و میز و صندی ها با نظم و سلیقه فوق العاده ای چیدمان شده است. 

لطفا جهت  رزرو مسجد نصرت و تشریفات ترحیم  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

آدرس مسجد و حسینیه نصرت کجاست ؟
این مسجد در خیابان ابن سینا واقع شده است. از جهات مختلفی می توانید به سمت این بنای مذهبی طی مسیر نمایید. به عنوان مثال از خیابان سناباد می توانید به مسیر خود ادامه داده و پس از رد نمودن پنجراه سناباد به تقاطع قائم و سناباد می رسید مسجد نصرت دقیقا بعد از این تقاطع و نبش ابن سینا 10 قرار گرفته است.
آیا حسینیه نصرت از آسانسور بهره می برد ؟
با توجه به اینکه این مسجد بخش بانوان و آقایان را در یک سطح به خود می بیند بنابراین نیازی به وجود آسانسور در لازم نمی بیند. قسمت ورودی آقایان مسجد درب اصلی این بنا به حساب می آید که پس از ورود به آن و رسیدن به سالنی که جاکفشی در آن قرار دارد و قرار دادن کفش ها در این بخش وارد سالن مسجد می شوید و ورودی قسمت خانم ها از داخل کوچه بوده که بانوان می توانند از این طریق وارد مسجد شوند.
آیا مسجد نصرت مشهد دارای میز و صندلی می باشد ؟
جواب این سوال مثبت می باشد. مسجد نصرت در دو بخش دارای میز عسلی و صندلی بوده و بین هر دو صندلی از یک میز استفاده شده است که هر دو مهمان به صورت مشترک از این میز استفاده می نمایند. روی هر میز عسلی جعبه دستمال کاغذی و آب معدنی البته در هوا و فصول گرم قرار داده می شود. ضکن اینکه پوشه جهت قرار دادن تراکت نیز روی میزها چیدمان می شود تا تراکت هایی که مهمانان مراسم به صاحبان مجلس تقدیم می نمایند در این پوشه ها قرار داده می شوند.
آیا در قسمت بانوان مسجد نصرت میزی تحت عنوان میز ترحیم وجود دارد ؟
خیر جواب این سوال منفی می باشد تنها میزی که در این قسمت وجود دارد میزی تحت میز قرآن موجود می باشد که مهمانداران مراسم ختم قرآن های مراسم ختم جهت تقدیم به مهمانان مراسم ختم روی آن قرار داده تا بتوانند به این وظیفه خود عمل نمایند. اما گفتنی است که تشریفات بهشت مشهد میزهایی به عنوان میز ترحیم برای هر مراسم و در هر مسجدی که مراسم ختم توسط این تشریفات در آن مسجد برگزار می گردد بهمراه خود دارد و با توجه به سفارش صاحبا عزا این میز ها را گل آرایی نموده و این خدمت را به بازماندگان متوفی ارائه می نماید.

نظر بدهید