در صورت تمایل , برای رزرو مسجد الزهرا سناباد مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:09155156802

مشخصات کامل مسجد الزهرا سناباد در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

از بهترین مساجد شهر مشهد واقع در خیابان سناباد مشهد می توان از مسجد الزهرا سناباد یاد کرد... مسجد الزهرا از باسابقه ترین مساجد منطقه سناباد مشهد می باشد این مسجد نبش پنجراه سناباد واقع شده و قرار گرفته است. از مزایای این مسجد می توان به قرار گرفتن در میانه و مرکز شهر اشرره نمود به همین دلیل بسیاری از خانواده های متوفی این مسجد را جهت میزبانی از مراسم ختم عزیزانشان انتخاب می نمایند.

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد الزهرا-خیابان سناباد مشهد

نام مسجد : الزهرا (س)

منطقه : سناباد

آدرس مسجد الزهرا مشهدنبش پنجراه سناباد

ظرقیت کل : حدودا 500 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 40 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 40 عدد

تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح , ظهر , شب

آسانسور : ندارد

نزدیک ترین مسجد : مسجد معین الضعفا

تصاویر مسجد الزهرا سناباد :

 

مسجد سناباد مشهد : این مسجد یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین مساجد شهر مشهد محسوب می شود. مسجد الزهرا از قدیمی ترین مساجد شهر مشهد می باشد که خود نیز در قدیمی ترین محله شهر مشهد احداث شده , این مسجد تا به امروز میزبان بسیاری از مراسم ترحیم عزیزان شما بوده و خواهد بود.  رزرو مسجد الزهرا سناباد مشهد را می توانید از طریق تشریفات بهشت انجام دهید ما می توانیم این کار را با یک تلفن ساده برای شما انجام دهیم این امر از این جهت قابل اهمیت می باشد که ما درک می کنیم خانواده متوفی دراین شرایط روحی و حال بد نمی توانند این زحمت را به دوش کشیده و در این ترافیک های خیابانی حضوری به مسجد رفته و به رزرو آن بپردازند. گروه تشریفات بهشت جهت رفاه حال خانواده های عزادار برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.از مهم ترین فعالیت مساجد در شهر مشهد می توان به امور فرهنگی وآموزشی اشاره نمود.

 مسجد الزهرا سناباد دقیقا جنب پنجراه سناباد واقع شده است. این مسجد از بهترین و زیباترین مساجد شهر مشهد به حساب می آید.از مزایای این مسجد این است که بنای مسجد در مرکز شهر واقع شده است و می توان آن را مناسب بسیاری از خانواده های این شهر دانست .  از مسیر های مختلفی می توانید به سمت این مسد طی مسیر نمایید به عنوان مثال اگر مبدا شما احمداباد باشد می توانید از چهارراه احمداباد به داخل کلاهدوز رفته و پس از رسیدن به چهارراه سناباد رسیدید به سمت راست رفته و از آنجا به سوی پنجراه سناباد بروید. این مسجد از خادمان بسیار زحمتکش و مدیریت و هیئت امنای بسیار متعهدی بهره می برد.

یکی از معایب این مسجد این است که مسجد از آسانسور بهره نمی برد ولی از ن جهت که مسجد از نظر امکانات جهت برگزاری مراسم ختم بهره می برد معمولا خانواده های متوفی این مسجد را میزبان مراسم و مجالس ترحیم می نمایند.  

سوالات متداول

1 - ادرس دقیق مسجد الزهرا سناباد کجاست ؟

مسجد الزهرا دقیقا در پنجراه سناباد مشهد واقع شده است. 

2 - نزدیکترین مسجد به مسجد الزهرا سناباد کدام مسجد است ؟

مسجد و حسینیه نصرت را می توان نزدیکترین مسجد به مسجد الزهرا سناباد دانست. حسینیه نصرت نیز از بهترین مساجد مشهد در این منطقه می باشد و بسیاری از خانواده های عزادار این مسجد را برای برگزاری مراسم ختم عزیزانشان انتخاب و رزرو می نمایند. ( مسجد و حسینیه نصرت نبش ابن سینا 10 واقع شده است )

3 - 

نظر بدهید