رزرو مسجد الزهرا خیابان سناباد مشهد

☷ مسجد الزهرا (س) سناباد مشهد، نبش پنجراه سناباد واقع شده است که دارای ظرفیتی حدود 500 نفر می باشد. مسجد الزهرا در تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر توسط تشریفات بهشت، برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد الزهرا خیابان سناباد مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد الزهرا خیابان سناباد مشهد

مسجد الزهرا مشهد یکی بهترین مساجد شهر مشهد است که در خیابان سناباد مشهد واقع شده است.  مسجدالزهرا،  نبش پنجراه سناباد با ظرفیتی حدود 500 نفر واقع شده است. مسجد الزهرا برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم، از شنبه تا جمعه قابل رزرو می باشد. نزدیکترین مسجد به مسحد الزهرا، مسجد معین الضعفا می باشد.

 تشریفات بهشت مشهد در مسجد الزهرا تا به امروز میزبان تعداد زیادی مراسم ختم و ترحیم بوده است و تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات ختم و ترحیم نموده است که رضایت تمام صاحبان عزا از خدمات تشریفات بهشت خود گواهی بر این مسئله می باشد. از مهم ترین خدمات تشریفات در برگزاری مراسم ختم می توان به رزرو مداح , مهماندار و تهیه پک پذیرایی اشاره نمود. پک های پذیرایی به درخواست صاحبان عزا می توان شامل انواع میوه، آبمیوه، حلوا، خرما و شیرینی باشد که از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و محصولات بهداشتی تهیه شده است.

لطفا جهت رزرو مسجد امام الزهرا مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

امکانات مسجد الزهرا مشهد

منطقه

منطقهسناباد

آدرس

آدرسنبش پنجراه سناباد

ظرفیت

ظرفیتحدود 500 نفر

آسانسور

آسانسورندارد

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان40 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان40 عدد

پارک

جای پارک خودروحاشیه خیابان - کوچه کنار مسجد

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

تصاویر مسجد الزهرا مشهد:

 

اطلاعات بیشتر در مورد مسجد الزهرا مشهد:

مسجد سناباد مشهد : این مسجد یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین مساجد شهر مشهد محسوب می شود. مسجد الزهرا از قدیمی ترین مساجد شهر مشهد می باشد که خود نیز در قدیمی ترین محله شهر مشهد احداث شده , این مسجد تا به امروز میزبان بسیاری از مراسم ترحیم عزیزان شما بوده و خواهد بود.  رزرو مسجد الزهرا سناباد مشهد را می توانید از طریق تشریفات بهشت انجام دهید ما می توانیم این کار را با یک تلفن ساده برای شما انجام دهیم این امر از این جهت قابل اهمیت می باشد که ما درک می کنیم خانواده متوفی دراین شرایط روحی و حال بد نمی توانند این زحمت را به دوش کشیده و در این ترافیک های خیابانی حضوری به مسجد رفته و به رزرو آن بپردازند. گروه تشریفات بهشت جهت رفاه حال خانواده های عزادار برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.از مهم ترین فعالیت مساجد در شهر مشهد می توان به امور فرهنگی وآموزشی اشاره نمود.

 مسجد الزهرا سناباد دقیقا جنب پنجراه سناباد واقع شده است. این مسجد از بهترین و زیباترین مساجد شهر مشهد به حساب می آید.از مزایای این مسجد این است که بنای مسجد در مرکز شهر واقع شده است و می توان آن را مناسب بسیاری از خانواده های این شهر دانست .  از مسیر های مختلفی می توانید به سمت این مسد طی مسیر نمایید به عنوان مثال اگر مبدا شما احمداباد باشد می توانید از چهارراه احمداباد به داخل کلاهدوز رفته و پس از رسیدن به چهارراه سناباد رسیدید به سمت راست رفته و از آنجا به سوی پنجراه سناباد بروید. این مسجد از خادمان بسیار زحمتکش و مدیریت و هیئت امنای بسیار متعهدی بهره می برد.

یکی از معایب این مسجد این است که مسجد از آسانسور بهره نمی برد ولی از ن جهت که مسجد از نظر امکانات جهت برگزاری مراسم ختم بهره می برد معمولا خانواده های متوفی این مسجد را میزبان مراسم و مجالس ترحیم می نمایند.  

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

ادرس دقیق مسجد الزهرا سناباد کجاست ؟
مسجد الزهرا دقیقا در پنجراه سناباد مشهد واقع شده است.
نزدیکترین مسجد به مسجد الزهرا سناباد کدام مسجد است ؟
مسجد و حسینیه نصرت را می توان نزدیکترین مسجد به مسجد الزهرا سناباد دانست. حسینیه نصرت نیز از بهترین مساجد مشهد در این منطقه می باشد و بسیاری از خانواده های عزادار این مسجد را برای برگزاری مراسم ختم عزیزانشان انتخاب و رزرو می نمایند. ( مسجد و حسینیه نصرت نبش ابن سینا 10 واقع شده است )

نظر بدهید