در صورت تمایل , برای رزرو مسجد اخوان مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید: 09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد اخوان در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

مسجد اخوان در خیابان گلستان غربی واقع شده است , این مسجد از بزرگترین مساجد این منطقه به حساب می آید... مسجد اخوان دارای آسانسور بوده و مهمانان خانم می توانند با استفاده از آساسنور به سمت قسمت بانوان عزیمت نمایند.

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد اخوان-خیایان گلستان مشهد

نام مسجد : اخوان

منطقه : گلستان

آدرس مسجد و حسینیه اخوان مشهدگلستان غربی 4

ظرفیت کل : حدودا 550 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 45 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 45 عدد

تعداد خدمه آبدراخانه : 1 نفر آقا , 1 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه 

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب

آسانسور : دارد

نزدیک ترین مسجد : مسجد نصرت 

تصاویر :

مسجد اخوان 

 مسجد وحسینیه اخوان تا به امروز میزبان تعداد زیادی از خانواده های شهر مشهد جهت برگزاری مراسم ترحیم بوده و خواهد بود.رزرو مسجد اخوان مشهد.گروه تشریفات بهشت جهت رفاه حال خانواده مصیبت دیده برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.از فعالیت های مهم مساجد در شهر مشهد می توان به امور فرهنگی و آموزشی اشاره نمود.

شاید بتوان به جد گفت که مسجد و حسینیه اخوان بهترین , بزرگترین و با امکانات ترین مسجد در منطقه گلستان و خیابان دانشگاه دانست. این مسجد از نظر مساحت بسیار بزرگ می باشد و از نظر برگزاری مراسم ختم بیشتر مناسب مراسم ختم با تعداد مهمان 700 الی 800 نفر می باشد. این مسجد از نظر معماری و ساخت بسیار زیبا و باشکوه می باشد. داخل مسجد نیز تحت مهندسی و معماران باتجربه و با سلیقه طراحی و ساخت شده است. 

از مهم ترین مزایای این مسجد وجود آسانسور در آن می باشد و ازین نظر مهمانان بانو می توانند با استفاده از این امکان به طبقه و قسمت بانوان مسجد رفته و در مراسم ختم و یا مجالس ترحیم شرکت نمایند. 

سوالات متداول 

1 - ادرس دقیق مسجد و حسینیه اخوان کجاست ؟

این مسجد در خیابان گلستان , گلستان غربی , گلستان غربی 4 می باشد. 

2 - آیا مسجد اخوان دارای آسانسور می باشد  ؟

بله مسجد اخوان جزو مساجدی است که دارای آسانسور می باشد.

3 - آیا مسجد اخوان در آبدارخانه بانوان و آقایان از چای ریز بهره می برد ؟

مسجد و حسینیه اخوان مشهد در آبدارخانه قسمت بانوان و آقایان از یک نفر پرسنل بهره می برد که از وظایف آنها می توان به نظافت میز و صندلی ها , تهیه ابجوش و دم نمودن چای اشاره نمود.

4 - گلستان غربی کجاست ؟

اگر چهارراه گلستان را در نظر بگیرید و پشت به سینما هویزه بایستید روبروی شما خیابان گلستان غربی می شود که البته این خیابان یکطرفه بوده و باید از سراه جم رفته و پس از رسیدن به اولین چهارراه به سمت چپ می روید. 

5 - 

نظر بدهید