نام مسجد : امام حسن مجتبی (ع)

✔️ منطقه : سجاد
✔️ آدرس مسجد امام حسن مجتبی (ع) مشهد : خیابان بهار , بهار 9 , بنفشه 6
✔️ ظرفیت کل : حدودا 400 نفر
✔️ تعداد صندلی قسمت آقایان : 50 عدد
✔️ تعداد صندلی قسمت بانوان : 50 عدد
✔️ تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم
✔️ زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه
✔️ تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح , ظهر , شب
✔️ آسانسور : دارد

☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد قبا مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد امام حسن مجتبی (ع) بلوارسجاد مشهد

یکی دیگر از مساجد خیابان سجاد مشهد , مسجد امام حسن مجتبی می باشد... این مسجد از بهترین مساجد در منطقه سجاد و بهار به شمار می آید مسجد امام حسن مجتبی از معماری و مهندسی بسیار زیبایی برخوردار می باشد. مسجد مجهز به آسانسور می باشد و مهمانان خانم می توانند به طبقه اول عزیمت نمایند.

نزدیکترین مسجد : مسجد امام سجاد

تصاویر مسجد امام حسن مجتبی مشهد:

 

منطقه سجاد مشهد دارای مساجد بسیار زیبایی می باشد که نام یکی از آنها مسجد امام حسن مجتبی می باشد. گروه تشریفات بهشت مشهد جهت رفاه حال خانواده های عزادار برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.

از مهم ترین فعالیت های مساجد می توان به امور فرهنگی و آموزشی آن اشاره نمود.مسجد از معماری بسیار زیبایی بهره می برد و میز و صندلی های نیز بسیار تمیز و مرتب هستند. ظرفیت پذیرش از نظر مهمان حدود 400 نفر می باشدالبته با احتساب ردیف هایی که روی زمین جهت پذیرایی از مهمانان تعبیه می شود.

 صندلی های مسجد بسیار تمیز و نو هستند و میزهای آن نیز از جنس چوب ساخته شده اند و خادمان مسجد به صورت مرتب و دوره ای به تمیزکاری و نظافت آن می پردازند از همین جهت این مسجد از شیک ترین و بهترین مساجد در منطقه بلوار سجاد به حساب می آید. حانواده هایی که محل سکونت شان در خیابان های سجاد و خیام و می باشد می توانند مسجد امام حسن مجتبی را جهت میزبانی از مراسم ترحیم و ختم عزیزانشان انتخاب نمایند. 

مسجد امام حسن جای مناسب جهت نصب بنرهایی که مهمانان مراسم ختم با خود بهمراه می آورند دارد و مهمانداران تشریفات بهشت می توانند به راحتی این پرچم ها را به محل مذکور نصب نمایند. داخل مسجد از معماری بسیار زیبایی بهره می برد و ازین باب می توان آن را از زیباترین مساجد شهر مشهد دانست...

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

آدرس دقیق مسجد امام حسن مجتبی کجاست ؟
مسجد در بلوار سجاد , خیابان بهار , بهار 9 , بنفشه 6 واقع شده است.می توان این مسجد را دومین مسجد برتر در منطقه سجاد مشهد به حساب آورد. این مسجد تا به امروز توانسته میزبان بسیاری از خانواده های شهر مشهد بوده و خواهد بود...
ظرفیت مسجد امام حسن مجتبی چند نفر است ؟
این مسجد برای مراسم ختم با تعداد 500 نفر مهمان مناسب می باشد البته با در نظر گرفتن این موضوع که مهمانان در حال رفت و امد می باشند و تا پایان مراسم در مسجد نمی مانند.
مسجد از چند نفر خادم بهره می برد ؟
این مسجد در قسمت آقایان و بانوان از دو نفر خادم بهره می برد که وظیفه شان نظافت مسجد ( فرش ها , میزها . صندلی ها , ظرف و ظروف می باشد ) ضمن اینکه از مهم ترین وظایف خادم مساجد می توان به تهیه آبجوش و دم کردن چای اشاره کرد.

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

نظر بدهید