رزرو مسجد امام حسن مجتبی (ع) مشهد

مسجد امام حسن مجتبی یکی از مساجد زیبای مشهد است که در خیابان بهار , بهار 9 , بنفشه 6 واقع شده است، این مسجد دارای ظرفیتی حدود 400 نفر می باشد. از امکانات این مسجد می توان به وجود آسانسور برای قسمت بانوان، 50 صندلی در قسمت اقایان و 50 صندلی در قسمت بانوان اشاره نمود. مسجد امام حسن مجتبی از شنبه تا جمعه در سه شیفت صبح , ظهر , شب برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد امام حسن مجتبی (ع) بلوارسجاد مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد امام حسن مجتبی (ع) بلوارسجاد مشهد

مسجد امام حسن مجتبی یکی از مساجد بنام بلوار سجاد مشهد است که در خیابان بهار، بهار 9 نبش بنفشه 6 واقع شده است که حدود 400 نفر ظرفیت دارد.  مسجد امام حسن مجتبی از معماری و مهندسی بسیار زیبایی برخوردار می باشد. مسجد مجهز به آسانسور می باشد و مهمانان خانم می توانند به طبقه اول عزیمت نمایند. نزدیکترین مسجد به مسجد امام حسن مجتبی، مسجد امام سجاد می باشد.

 تشریفات بهشت مشهد در این مسجد تا به امروز میزبان تعداد زیادی مراسم ختم و ترحیم بوده است و تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات ختم و ترحیم نموده است که رضایت تمام صاحبان عزا از خدمات تشریفات بهشت خود گواهی بر این مسئله می باشد. از مهم ترین خدمات تشریفات در برگزاری مراسم ختم می توان به رزرو مداح , مهماندار و تهیه پک پذیرایی اشاره نمود. پک های پذیرایی به درخواست صاحبان عزا می توان شامل انواع میوه، آبمیوه، حلوا، خرما و شیرینی باشد که از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و محصولات بهداشتی تهیه شده است.

لطفا جهت رزرو مسجد امام حسن مجتبی مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

امکانات مسجد امام حسن مجتبی مشهد

منطقه

منطقهسجاد

آدرس

آدرسبهار 9 ، بنفشه 6

ظرفیت

ظرفیتحدود 400 نفر

آسانسور

آسانسوردارد

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان50 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان50 عدد

پارک

جای پارک خودرومناسب

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

تصاویر مسجد امام حسن مجتبی مشهد:

مسجد امام حسن مجتبی
مسجد امام حسن مجتبی
مسجد امام حسن مجتبی
مسجد امام حسن مجتبی
مسجد امام حسن مجتبی
مسجد امام حسن مجتبی

درباره مسجد امام حسم مجتبی مشهد

منطقه سجاد مشهد دارای مساجد بسیار زیبایی می باشد که نام یکی از آنها مسجد امام حسن مجتبی می باشد. گروه تشریفات بهشت مشهد جهت رفاه حال خانواده های عزادار برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.

از مهم ترین فعالیت های مساجد می توان به امور فرهنگی و آموزشی آن اشاره نمود.مسجد از معماری بسیار زیبایی بهره می برد و میز و صندلی های نیز بسیار تمیز و مرتب هستند. ظرفیت پذیرش از نظر مهمان حدود 400 نفر می باشدالبته با احتساب ردیف هایی که روی زمین جهت پذیرایی از مهمانان تعبیه می شود.

 صندلی های مسجد بسیار تمیز و نو هستند و میزهای آن نیز از جنس چوب ساخته شده اند و خادمان مسجد به صورت مرتب و دوره ای به تمیزکاری و نظافت آن می پردازند از همین جهت این مسجد از شیک ترین و بهترین مساجد در منطقه بلوار سجاد به حساب می آید. حانواده هایی که محل سکونت شان در خیابان های سجاد و خیام و می باشد می توانند مسجد امام حسن مجتبی را جهت میزبانی از مراسم ترحیم و ختم عزیزانشان انتخاب نمایند. 

مسجد امام حسن جای مناسب جهت نصب بنرهایی که مهمانان مراسم ختم با خود بهمراه می آورند دارد و مهمانداران تشریفات بهشت می توانند به راحتی این پرچم ها را به محل مذکور نصب نمایند. داخل مسجد از معماری بسیار زیبایی بهره می برد و ازین باب می توان آن را از زیباترین مساجد شهر مشهد دانست...

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

آدرس دقیق مسجد امام حسن مجتبی کجاست ؟
مسجد در بلوار سجاد , خیابان بهار , بهار 9 , بنفشه 6 واقع شده است.می توان این مسجد را دومین مسجد برتر در منطقه سجاد مشهد به حساب آورد. این مسجد تا به امروز توانسته میزبان بسیاری از خانواده های شهر مشهد بوده و خواهد بود...
ظرفیت مسجد امام حسن مجتبی چند نفر است ؟
این مسجد برای مراسم ختم با تعداد 500 نفر مهمان مناسب می باشد البته با در نظر گرفتن این موضوع که مهمانان در حال رفت و امد می باشند و تا پایان مراسم در مسجد نمی مانند.
مسجد از چند نفر خادم بهره می برد ؟
این مسجد در قسمت آقایان و بانوان از دو نفر خادم بهره می برد که وظیفه شان نظافت مسجد ( فرش ها , میزها . صندلی ها , ظرف و ظروف می باشد ) ضمن اینکه از مهم ترین وظایف خادم مساجد می توان به تهیه آبجوش و دم کردن چای اشاره کرد.

نظر بدهید