مسجد سجاد مشهد

☷ مسجد سجاد مشهد یکی از بزرگترین مساجد منطقه سجاد مشهد است که نبش خیابان امین واقع شده است، ظرفیت مسجد سجاد حدود 1000 نفر بوده و دارای امکاناتی همچون آسانسور، صندلی در قسمت آقایان و بانوان و سیستم تهویه می باشد. مسجد سجاد مشهد دارای فضای پارک مناسب می باشد و در تمام ایام هفته جهت برگزاری مراسم ختم و ترحیم قابل رزرو می باشد.


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد امام سجاد (ع) مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد امام سجاد (ع) مشهد

مسجد سجاد مشهد یکی از بهترین مساجد مشهد واقع در منطقه سجاد مشهد است که دارای فضای بزرگی بوده و امکان پذیرایی  حدود 1500 الی 2000 نفر ( با در نظر گرفتن در رفت و آمد بودن مهمان مراسم ترحیم ) میهمان را برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم دارد. مسجد امام سجاد دارای حسینیه بوده و نبش خیابان امین بلوار سجاد واقع شده است.

عده ای از اهالی منطقه سجاد مشهد این مسجد را به نام مسجد امین می شناسند، از امکانات مسجد سجاد می توان به سیستم سرمایش و گرمایش خوب، جای پارک مناسب، وجود 80 صندلی در قسمت آقایان و 60 صندلی در قسمت بانوان، خدمه آقا و خانم در آبدار خانه اشاره نمود. 

 تشریفات بهشت در مسجد سجاد تا به امروز میزبان تعداد زیادی مراسم ختم و ترحیم بوده است و تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسمات ختم و ترحیم نموده است که رضایت تمام صاحبان عزا از خدمات تشریفات بهشت خود گواهی بر این مسئله می باشد. از مهم ترین خدمات تشریفات در برگزاری مراسم ختم می توان به رزرو مداح , مهماندار و تهیه پک پذیرایی اشاره نمود. پک های پذیرایی به درخواست صاحبان عزا می توان شامل انواع میوه، آبمیوه، حلوا، خرما و شیرینی باشد که از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و محصولات بهداشتی تهیه شده است.

از مهم ترین ویژگی های مسجد امام سجاد می توان به تعداد زیاد میز و صندلی , وجود آسانسور , وجود فضایی برای نصب بنر , حیاط بزرگ جهت چیدمان پایه گل , فرش های یکرنگ , سیستم سرمایش و گرمایش مناسب و ... اشاره نمود. نزدیکترین مسجد به مسجد امام سجاد (ع)، مسجد امام حسن مجتبی می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد سجاد مشهد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

امکانات مسجد امام سجاد مشهد

منطقه

منطقهسجاد

آدرس

آدرسبلوار سجاد, نبش خیابان امین

ظرفیت

ظرفیتحدود 1000 نفر

آسانسور

آسانسوردارد

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان 80 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان 60 نفر

پارک

جای پارک خودرومناسب

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

تشریفات مراسم خاکسپاری

برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

برگزاری مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

برگزاری خدمات مجالس ترحیم

برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

 برگزاری خدمات مجالس ترحیم

 ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

تصاویر مسجد سجاد مشهد:

مسجد سجاد مشهد
مسجد سجاد مشهد
مسجد سجاد مشهد
مسجد سجاد مشهد
مسجد سجاد مشهد
مسجد سجاد مشهد

جدول مشخصات مسجد سجاد مشهد

آدرس بلوار سجاد، نبش سجاد 21
ظرفیت کل حدود 1000 نفر
تعداد صندلی قسمت بانوان 60 عدد
تعداد صندلی قسمت آقایان 80 عدد
شیفت کاری تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر
جای پارک مناسب
مساجد نزدیک امام حسن مجتبی

رزرو مسجد امام سجاد مشهد

مسجد سجاد یا مسجد امین مشهد, با توجه به وسعت و امکانات خوب آن، مکان مناسبی برای برگزاری مراسمات ختم و ترحیم می باشد. این مسجد دارای دو طبقه مجزا است که آقایان در طبقه همکف و بانوان محترمه در طبقه فوقانی یا طبقه اول مستقر می باشند. رزرو مسجد سجاد از طریق هیات امنا مسجد و تشریفات بهشت انجام می پذیرد که از نظر هزینه برای خانواده های داغدار تفاوتی ندارد، شماره تلفن رزرو مسجد سجاد  09155156802 می باشد که از طریق آن می توانید از پر یا خالی بودن مسجد در زمان مورد نظرتان آگاه شوید. مسجد سجاد در سه شیفت صبح، ظهر و عصر برای برگزاری مراسم ترحیم قابل رزرو است.

ظرفیت مسجد سجاد مشهد

مسجد سجاد یا امین یکی از وسیع ترین بناهای مذهبی در شهر مشهد در منطقه بلوار خیام و بلوار سجاد به حساب می آید که دارای ظرفیتی حدود 1000 نفر میهمان می باشد. در قسمت آقایان این مسجد که در طبقه همکف واقع شده است حدود 80 صندلی با رویه پارچه ای و در قسمت بانوان که در طبقه اول واقع شده است حدود 60 صندلی موجود می باشد.

آدرس مسجد امین سجاد مشهد

مسجد امین یا امام سجاد در خیابان امین شرقی واقع شده است، این خیابان  ابتدای سجاد 21 می باشد. برای عظیمت به مسجد سجاد می توانید از بزرگراه آزادی و یا بلوار خیام وارد بلوار سجاد شوید و در ابتدای سجاد 21 این مسجد را مشاهده نمایید.

مشاهده  مسجد  سجاد مشهد بر روی گوگل مپ

امکانات و ویژگی های مسجد سجاد

 • معماری و بنا

  مسجد سجاد دارای معماری اسلیمی است که دارای آینه کاری سقف و بخشی از دیوارهاست. این مسجد دارای حیاط و سازه ای در دو طبقه می باشد که آقایان در طبقه همکف و بانوان در طبقه اول مستقر هستند. از نظر وسعت فضا طبقه اول نسبت به طبقه همکف کوچکتر می باشد. در این مسجد دو راه پله وجود داشته که یکی در جلوی مسجد و دیگری در پشت مسجد تعبیه شده است که یکی به در پشت مسجد بانوان و دیگری درب جلوی مسجد متصل می باشد.

 • تعداد زیاد میز و صندلی

  در قسمت آقایان این مسجد حدود 80 صندلی و در بخش بانوان حدود 60 صندلی وجود دارد که در دور مسجد چیدمان شده است.

 • سیستم صوتی مناسب

  با توجه به اینکه سیستم صوتی مسجد برای برگزاری نماز جماعت و سخنرانی طراحی شده است، معمولا برگزار کنندگان مراسم ختم و ترحیم به درخواست صاحبان عزا اقدام به افزایش کیفیت صدا با افزودن بلندگوهای ایستاده می نمایند. لازم به ذکر است که در قسمت آقاین یک خروجی صدا برای رسیدن صدا به قسمت بانوان وجود دارد که صدایی که در قسمت آقایان می باشد با همان کیفیت و همان صدا به قسمت بانوان می رسد.

 • آسانسور برای طبقه اول

  بانوان محترم در طبقه اول مسجد سجاد مستقر هستند، برای عظیمت به طبقه اول علاوه بر پله، یک دستگاه آسانسور 6 نفره برای افراد سالمند و یا افرادی که مشکل حرکتی دارند وجود دارد که نگرانی را برای عظیمت این عزیزان به طبقه اول رفع نموده است.

 • جای پارک مناسب

  در اطراف مسجد خیابان های متعددی وجود دارد که میهمان ها می تواند به راحتی ماشین خود را در جایی مناسب پارک کرده و از این لحاظ دغدغه خاطری نداشته باشد.

 • سیستم سرمایش و گرمایش مناسب

  با توجه به وسعت زیاد مسجد سجاد، وجود سیستم های تهویه مناسب لازم و ضروری است. مسجد سجاد برای سرمایش از کولر و گرمایش از بخاری استفاده می نماید که بخوبی می توانند فضای مطبوعی را برای مدعوین و میهمان ها فراهم سازد.

 • حیاط بزرگ مسجد

  مسجد سجاد دارای حیاط و فضای بزرگی می باشد که می توان تاج گل ها و بنرهای مهمانان را در آن جای داد. در حیاط مسجد امکان نصب 20 بنر دارد و امکان چیدمان تاج گل ها در آن نیز فراهم می باشد.

لطفا جهت  رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

برای مشاهده فیلم مسجد سجاد مشهد در آپارات اینجا کلیک کنید

خدمات ترحیم تشریفات بهشت در مسجد سجاد مشهد به شرح زیر می باشد :

از خدمات ترحیم تشریفات بهشت که می توانیم برای مراسم ختم مرحوم یا مرحومه شما ارائه دهیم می توان به موارد زیر اشاره کنیم : 1 - رزرو مسجد 2 - مهماندار مراسم 3 - مداح مجلس 4 - پک پذیرایی 5 - چای و قند 6 - لیوان کاغذی 7 - دستمال کاغذی 8 - حمل لوازم و ...

لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

مسجد امام سجاد کجاست؟
این بنای مذهبی در بلوار سجاد مشهد , سجاد21 واقع شده است . سجاد 21 همان خیابان امین نام دارد و به همین جهت مسجد را با نام مسجد امین نیز می شناسند. این مسجد جهت برگزاری مراسم ختم و ترحیم مناسب خانواده هایی می باشد که محل زندگی شان در خیابان های سجاد و خیام , جانباز , وکیل اباد و معلم است , می باشد. این مسجد را میتوان از معروف ترین مسجدهای مشهد به شمار آورد , بسیاری از خانواده های مشهدی عزیز میزبانی مراسم ختم عزیزانشان را به این مسجد و بنای مذهبی می سپارند...
آیا مسجد امام سجاد مشهد از کفشداری و مسئول کفشداری بهره می برد ؟
بله این مسجد به علت اینکه مراسم و مجالس با تعداد مهمان های زیادی در آن برگزار می شود باید از این امکان بهره ببرد تا کفش ها در امنیت کامل و نظم نگهداری شده و مهمان از این نظر دغدغه های را حس ننماید. کفشداری مسجد در ابتدای لابی آن واقع شده و مهمان پس از ورود به آن کفش های خود را تحویل شخص مربوطه می دهد . به محض خروج کفش های خود را صحیح و سالم تحویل می گیرد. این مورد یکی از مهم ترین مزیت های مسجد امام سجاد به شمار می آید.
تعداد مجموع میز و صندلی مسجد امام سجاد در قسمت های آقایان و بانوان چقدر می باشد ؟
در مجموع دو قسمت می توان حدود 110 عدد صندلی را و نصف این تعداد را میز در نظر گرفت. صندلی های این مسجد از فریم فلزی و رویه ی چرمی ساخته شده است و میزهای آن نیز فلزی با سطح شیشه ای می باشد به گونه ای که بین هر دو صندلی یک میز شیشه ای یا عسلی جای می گیرد و هر دو مهمان می توانند به صورت مشترک از یک میز استفاده نمایند. پس ازینکه مهمانان روی صندلی نشستند و دیگر صندلی خالی برای نشستن وجود نداشت مهمانداران تشریفات بهشت با تعیبه ردیف های روی زمین که از جعبه دستمال کاغذی , آب معدنی و پوشه تراکت تشکیل شده است دیگر مهمانان مراسم را جهت نشستن منظم ئر این ردیف ها راهنمایی می نمایند...
مسجد سجاد مشهد در چند شیفت به برگزاری مراسم ختم و مجالس ترحیم می پردازد ؟
در سه شیفت صبح و عصر و شب به میزبانی از مهمانان مراسم ختم می پردازد. ساعات برگزای مراسم نیز صبح از 9 تا 11 , عصر 4 تا 6 , شب از 19 تا 20:30 می باشد.
در روزهای پس از کرونا در چند جلسه به برگزاری مراسم ختم می پردازند ؟
بنا به سلیقه خانواده متوفی و در نظر گرفتن چندین پارامتر می توان تعداد جلسات برگزاری مراسم ختم را مشخص نمود اول اینکه باید بنا به تعدا مهمان مراسم باید تعداد جلسات این مورد را تعیین کرد به عنوان مثال خانواده هایی که تعداد مهمانشان حدود 2000 نفر می باشد می توانند تعداد جلسات مراسم ختم مرحومشان را در دو جلسه برگزار نمایند و مثلا خانواده ای که حدود 300 تا 400 نفر مهمان دارند می توانند تعداد جلسه مراسمشان یک نوبت تعیین نمایند. دوم اینکه بنا به وصیت متوفی می توان این مورد را تعیین نمود سوم اینکه بعضا به علت شرایط بد روحی و گرفتن تصمیمات احساسی با توجه به اینکه تعداد مهمان زیادی ندارند تعداد جلسات را بیشتر از یک نفر تعیین می نمایند...
معمولا صاحبان مراسم در چند شیفت مراسم ختم را باید برگزار نمایند ؟
برای جواب به این سوال باید به چند مورد توجه کرد که در زیر به شرح آن می پردازیم : اول باید به پرجمعیت یا کم جمعیت بودن خانواده تان دقت نمایید به عنوان مثال در یک خانواده که تعداد برادر و خواهران زیادی وجود دارد و هر کدام صاحب عروس و داماد هستند می توان حدس زد که این مراسم شامل مهمان زیادی خواهد بود و یا افراد معروفی که صاحب مشاغل بزرگ با تعداد کارکنان زیادی هستند می توان گفت باید تعداد مهمان را زیادتر از حد معمول دانست و باید تعداد شیفت مجلس ختم را حداقل در دو شیفت برگزار کرد . دوم اینکه بعضا میتوان با توجه به رعایت وصیت متوفی , مرحوم یا مرحومه باید تعداد شیفت یک مراسم را تعیین نمود...
هزینه  رزرو مسجد امام سجاد مشهد چقدر است؟
جهت دانستن این مبلغ می توانید با تشریفات بهشت تماس گرفته و بصورت تلفنی از این بحث مطلع شوید. ولی باید گفت مبلغی که باید برای این مسجد پرداخت کنید نسبت به امکانات مسجد و یا زیبایی و شکوه این مکان مذهبی منصفانه و عقلانی می باشد.
مسیرهایی که به منتهی به مسجد امام سجاد می شود کدامند ؟
می توان از مسیرهای متفاوتی به این مسجد و مکان مذهبی رسید به عنوان مثال اگر شما در منطقه دستغیب باشید و بخواهید به مسجد امام سجاد بروید باید به سمت چهارراه خیام ( تقاطع دستغیب و سجاد ) حرکت نموده و این چهارراه را رد کرده پس از آن چهرراه بهار و بزرگمهر عبور کرده تا پس از طی این مسیر به سجاد 21 رسیده حالا شما به مکان مورد نظر رسیده اید و اگر مبدا شما وکیل آباد باشد باید به سمت میدان پارک حرکت کرده و پس از آن داخل بلوار سجاد شوید و پس از آن از دور برگردان دور بزنید و به سمت سجاد21 طی مسیر نمایید.
آیا مسجد امام سجاد دارای حسینیه است؟
مسجد امام سجاد در خود حسینیه امام سجاد را جای داده است تا بانوانی که دارای عذر شرعی می باشند بتوانند در این مکان مذهبی حاضر شوند و به راز و نیاز خود بپردازند و از این نظر هیچ مشکلی برای آنان وجود نداشته باشد. این مسجد را می توان از همه نظر به عنوان بهترین مساجد مشهد دانست.
آیا مسجد امام سجاد مشهد دارای سیستم صوتی می باشد ؟
این مسجد دارای سیستم صوتی می باشد اما این سیستم مناسب جهت برپایی و اقامه نماز می باشد گرچه در مراسم ختم و مجالس ترحیم از سیستم صوتی حرفه ای استفاده می شود این سیستم ها توسط مداحان و قاریان مراسم به مسجد آورده شده , نصب و تنظیم می گردد و در مسجد استتفاده می گردد . پس از اتمام مراسم جمع آوری شده و از مسجد برده می شود...
مسجد امین مشهد کجاست ؟
مسجد امین مشهد یا مسجد سجاد در بلوار سجاد نبش خیابان امین واقع شده است
لطفا جهت رزرو مسجد  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

نظر بدهید