در صورت تمایل , برای رزرو مسجد المهدی مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید : 09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد المهدی در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

یکی از بزرگترین مساجد مشهد که در منطقه رضاشهر مشهد قرار گرفته است , مسجد المهدی رضوی نام دارد... مسجد المهدی از نظر مساحت بسیار بزرگ بوده و مناسب مراسم ترحیم و ختم با تعداد مهمان زیاد می باشد. این مسجد حد فاصل رضوی 4 و 6 واقع شده است.

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد المهدی-رضاشهر مشهد

نام مسجد : المهدی

منطقه : رضاشهر

آدرس مسجد المهدی مشهد : بلوار رضوی , حدفاصل رضوی 4 و 6

ظرفیت کل : 700 نفر 

تعداد صندلی قسمت آقایان : 60 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 50 عدد

تعداد خدمه آبدارخانه : 1 نفر آقا , 1 نفر خانم 

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب

آسانسور : دارد

نزدیک ترین مسجد : مسجد رضوی

 

تصاویر مسجد المهدی رضاشهر : 

این مسجد دارای فضای بسیار بزرگی می باشد و می تواند میزبانی مناسب جهت برگزاری مجالس ترحیم باشد. شاید بتوان این مسجد را یکی از بزرگترین و زیباترین مساجد منطقه رضاشهر و حتی کل شهر مشهد دانست. به علت مساحت زیادی که مسجد المهدی دارد می توان مراسم ختم و ترحیم با تعداد مهمان حدود 2000 نفر را در آن برگزار نمود.

داخل مسجد از معماری فوق العاده زیبایی دارد , روی دیوار و سقف آن نیز با به کار بردن نورپردازی زیبا جلوه خاصی به خود گرفته است. کسجد المهدی رضاشهر تا به امروز توانسته میزبان بسیاری از خانواده های شهر مشهد باشد. هیئت امنا و خادمین این مسجد با خلق خوب و دید احترام به صاحبین عزا این مسجد را به یک مسجد نمونه تبدیل نموده اند.

آبدارخانه های این مسجد از افراد زبده و با تلاش بهره می برد که پیش از برگزاری مراسم ترحیم و ختم هر یک وظیفه ای را به دوش می کشند به عنوان مثال ورودی مسجد و پله ها را جارو و آبپاشی نموده و یا میزها را گردگیری کرده و در انتها به تهیه آبجوش اقدام می نمایند.

این مسجد در سه شیفت آماره میزبانی از افرادی است که عزیزان خود را از دست داده اند و می خواهند به برگزاری مراسم ختم بپردازند. اگر در محله رضاشهر به دنبال مکانی عارفانه جهت مراسم عزاداری می گردید این مسجد مناسب ترین و زیباترین مسجدی است که شما می توانید آنرا انتخاب نمایید.

رزرو مسجد المهدی مشهد.گروه تشریفات بهشت با دید خدمت به خانواده های عزادار جهت رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما می باشد.از فعالیت های مهم مساجد در شهر مشهد می توان به امور فرهنگی و آموزشی اشاره نمود.

 سوالات متداول 

1 - آدرس دقیق مسجد المهدی رضاشهر کجاست ؟

این مسجد در بلوار رضوی حد فاصل رضوی 4 و 6 واقع شده است.

2 - آیا مسجد جهت عذر شرعی بانوان دارای حسینیه می باشد ؟

بله این مسجد برای عذر شرعی خانم ها صاحب حسینیه است.

3 - آیا در آبدارخانه مسجد المهدی نیرو جهت فعالیت وجود دارد ؟

بله درقسمت آقایان و بانوان افرادی جهت فعالیت مراسم وجود دارند و از مهم ترین وظایف این افراد می توان به نظافت و تمیزکاری مسجد نظیر تمیز کردن میز و صندلی ها و یا جارو کردن فرش ها و هیه ابجوش و دم نمودن چای می باشد. 

4 - از چه طریق می توان مسجد المهدی را رزرو نمود ؟

راه های ارتباطی جهت رزرو مسجد این است که با شماره تلفن تشریفات بهشت تماس گرفته و یا اینکه به محل مسجد بروید و حضوری مسجد را ررزو نمایید...

5 - نزدیکترین مسجد به مسجد المهدی رضوی کدام است ؟ 

مسجد رضوی نزدیکترین مسجد به آن می باشد و محل آن در خیابان پیروزی 4 می باشد.

6 - مسجد المهدی در چند شیفت به برگزاری مراسم ختم می پردازد ؟

این مسجد نیز مانند سایرمساجد دیگر مشهد در سه شیفت صبح , ظهر و شب مسجد را جهت برگزاری مراسم ختم توسط گروه تشریفات بهشت رزرو می دهد.

نظر بدهید