در صورت تمایل , برای رزرو مسجد ثامن الائمه توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید : 09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد ثامن الائمه در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

یکی دیگر از مساجد بزرگ در منطقه فرامرز عباسی مشهد , مسجد ثامن الائمه می باشد... این مسجد در فرامرز عباسی 8 واقع شده است , معماری و بنای مسجد از زیبایی و جلال خاصی برخوردار است. مسجد به جهت داشتن مساحت زیاد می تواند میزبان مراسم ختم با تعداد مهمان 1500 نفر نیز باشد.

اشتراک گذاری:

رزرو مسجد ثامن الائمه مشهد

نام مسجد : ثامن الائمه

منطقه : فرامرز

آدرس مسجد ثامن الائمه مشهد : خیابان فرامرز عباسی , فرامرز عباسی 8

ظرفیت کل : حدودا 500 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 60 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 60 عدد

تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم 

زمان ارائه خدمات  : از شنبه تا جمعه

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب

آسانسور : دارد 

نزدیک ترین مسجد : مسجد امام علی

تصاویر :

 

این مکان مذهبی یکی از چند مسجد بزرگ و زیبا در فرامرز عباسی مشهد می باشد.رزرو مسجد ثامن الائمه مشهد.گروه تشریفات بهشت با دید خدمت به مشتری برای رزرو مسجد در مشهد در خدمت شما عزیزان می باشد.از فعالیت های مهم مساجد می توان به امور فرهنگی و مذهبی برای نوجوانان و جوانان اشاره نمود.

مسجد ثامن الائمه در خیابان فرامرز عباسی مشهر واقع شده است و آدرس دقیق آن داخل فرامرز 8 می باشد.مسجد از مساحت بالایی برخوردار می باشد و امکانات آن نیز کامل بوده به عنوان مثال مسجد از آسانسور بهره می برد و مهمانان خانم می توانند از آسانسور جهت رفتن به قسمت بانوان از آن استفاده نمایند. این مسجد از سیستم تهویه , سرمایش و گرمایش بهره برده و از این نظر یکی از بهترین مساجد درمنطقه خود می باشد.

اطراف مسجد از جای پارک مناسبی جهت استغاده مهمانان برخوردار می باشد و مهمانان دیگر از این نظر دغدغه ای ندارند و براحتی می توانند این امر را میسر سازند.در آبدارخانه مسجد خادمان زحمتکشی فعالیت می نمایند و مقدمات پیش از مراسم ختم مانند تمیزکاری صحن مسجد و تهیه آبجوش را فراهم می سازند.

از نزدیکترین مساجد به مسجد ثامن الائمه می توان به مسجد امام علی اشره نمود که آن خود نیز از بهترین مساجد منطقه فرامرز مشهد می باشد...

 

نظر بدهید