مسجد ولیعصر خیابان راهنمایی مشهد

✔️ مسجد ولیعصر از مساجد خوبه منطقه احمدآباد و راهنمایی مشهد است که نبش راهنمایی 4 واقع شده است. ظرفیت مسجد ولیعصر در حدود 400 نفر بوده که دارای امکاناتی همچون آسانسور برای قسمت بانوان، 50 صندلی در قسمت آقایان و 50 صندلی در قسمت بانوان می باشد.
✔️ مسجد ولیعصر خیابان راهنمایی برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم در تمام ایام هفته و در سه شیفت صبح، ظهر و عصر قابل رزرو می باشد.

☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد ولیعصر مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجد و حسینیه ولی عصر خیابان راهنمایی مشهد

مسجد ولی عصر مشهد از بهترین مساجد مشهد در خیابان راهنمایی، نبش راهنمایی 4 به حساب می آید. مسجد ولی عصر تا به امروز میزبان بسیاری از خانواده های شهر مشهد جهت برگزاری مراسم ترحیم و ختم بوده است و خواهد بود. ظرفیت مسجد ولیعصر راهنمایی مشهد حدود 400 نفر بوده و مجهز به آسانسور و صندلی در قسمت بانوان و آقایان می باشد. نزدیک ترین مسجد به مسجد ولیعصر، مسجد الزهرااحمدآباد می باشد.

لطفا جهت رزرو مسجد ولیعصر راهنمایی  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

امکانات مسجد ولیعصر مشهد

منطقه

منطقهاحمدآباد - راهنمایی

آدرس

آدرسنبش راهنمایی 4

ظرفیت

ظرفیتحدود 400 نفر

آسانسور

آسانسوردارد

صندلی آقایان

صندلی قسمت آقایان50 عدد

صندلی بانوان

صندلی قسمت بانوان50 عدد

پارک

جای پارک خودروحاشیه خیابان

تهویه هوا

سیستم سرمایش و گرمایشدارد

سیستم صوتی

سیستم صوتیدارد

 درباره مسجد و حسینیه ولی عصر مشهد

مسجد ولیعصر از باقدمت ترین مساجد در منظقه احمدآباد و راهنمایی مشهد می باشد. گروه تشریفات بهشت مشهد جهت رفاه حال خانواده های مصیبت دیده و داغدار برای رزرو مسجد ولیعصر در خدمت شما عزیزان می باشد.

مسجد ولیعصر راهنمایی را می توان یکی از مساجد به نام و نامی شهر مشهد در منطقه احمدآباد دانست. این مسجد در خیابان راهنمایی مشهد واقع شده است. این مسجد تا به حال به بسیاری از خانواده های محترم مشهدی خدمات و میزبانی خود را ارائه داده است. 

مسجد ولیعصر در سال های نه چندان دور مورد مرمت قرار گرفت و با زحمت کارکنان و مدیریت به حق هیئت امنایش توانسته فضا و مکان مورد اعتمادی جهت برگزاری مراسم ختم و همچنین مراسم مذهبی گوناگومی چون محرم و صفر و نیز ایام عاشورا مهیا سازد.

همانطور که می دانید خیابان راهنمایی از طرق پر تردد و نیز پرطرفدار مردم شهرمان مشهد می باشد. به دلیل اینکه این خیابان به یک بازار تبدیل شده است می توان این خیابان را یکی از شلوغ ترین و پربازدیدترین مکان های این شهر دانست بنابراین در طول روز افراد زیادی از این مسجد بازدید می نمایند و می توان به جرات گفت که این مسجد یکی از معروف ترین مساجد بلوار احمدآباد می باشد.

از مهم ترین خدماتی که مسجد ولیعصر به صاحبان مراسم و حتی نمازگزاران ارائه کرده است می توان به وجود آسانسور در آن اشاره نمود. افراد پیر و ناتوانی که جهت شرکت در مراسم مختلف و یا اقامه نماز به این مسجد می آیند م توانند از آسانسور مسجد استفاده نموده و طی مسیر خود را آسانتر نمایند.

مسجد ولیعصر در دو بخش قسمت آقایان و بانوان که صد البته به صورت جداگانه می باشد طراحی و ساخت گردید ه است. آقایان در بخش همکف و بانوان در قسمت فوقانی آن استقرار می گزینند.برای ساخت این مسجد از معماران و طراحان باسابقه استفاده گردیده است که آنان نیز الحق و والانصاف با رعایت اصول حرفه ای و نیز ذوق خودشان توانسته اند این مسجد را با زیبایی بالایی بسازند.این مسجد در سه نوبت صبح و ظهر و عصر از نمازگزاران میزبانی مینماید. دور مسجد با چیدمان مرتب صندلی و میز آرایش پیدا کرده است دور مسجد حدود 50 عدد صندلی موجود می باشد زمانی که مهمانان مراسم صندلی های موجود را پر کردند باید فکری به حال سایر مهمانان حاصر در مسجد نمود. در این لحظه ایت که مهمانداران تشریفات بهشت درست به کار شده و صف هایی را روی زمین تعبیه می نمایند و در این صفوف از چیدمان دستمال کاغذی و پوشه جهت تراکت استفاده می نمایند و دلیل آن هم این است که مهمانان متوجه وجود صف ها در مسجد شده و در این خطوط نشتسه م منتظر پذیرایی و تقدیم قرآن باشند. البته مهمانان توسط فرد خوش آمدگو که از افراد تشریفات می باشد به سمت صفوف راهنمایی می شوند.

مسجد ولیعصر از یک لوستر بسیار بزرگ بهره می برد و همچنین با استفاده از اصول نورآرایی  توانسته اند فضای نورانی و روحانی را بسازند.این مسجد در هر دو بخش زنانه و مردانه از صندلی و میز عسلی استفاده نموده اند تا صاحبان مراسم بتوانند با آبرومندی از مهمانان مراسم ختم عزیزانشان پذیرایی به عمل بیاورند.

مسجد ولی عصر مشهد می توان در مک نوبت میزبان مهمان در حدود 800 نفر باشد. فضای مسجد وسیع است و از این نظر نگرانی ازبابت میزبانی از مهمانان خود در این مسجد نداشته باشید.

شما می توانید پیش از برگزاری مراسم ترحیم عزیزانتان جهت مشاوره بابت تخمین تعداد مهمان و یا یافتن بهترین مکان جهت برگزاری مراسم با تعداد مهمان مورد نظرتان با ما تماس گرفته و از این با آسوده خاطر باشید.

شما در هر محل و در هر نقطه ای از شهر می توانید توسط تشریفات بهشت مراسم ختم را برگزار نمایید و کلیه ملزومات و خدمات مراسم ترحیم ائم از روز خاکسپاری تا مراسم سالگرد وی را از ما بخواهید.

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت

تشریفات مراسم خاکسپاری

برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

برگزاری مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

برگزاری خدمات مجالس ترحیم

برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

 برگزاری خدمات مجالس ترحیم

 ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

جدول مشخصات مسجد ولیعصر مشهد

آدرس نبش راهنمایی 4
ظرفیت کل حدود 400 نفر
تعداد صندلی قسمت بانوان 50 عدد
تعداد صندلی قسمت آقایان 50 عدد
شیفت کاری تمام ایام هفته در سه شیفت صبح، ظهر و عصر
جای پارک حاشیه خیابان
نزدیک ترین مسجد مسجد الزهرا احمدآباد
لطفا جهت رزرو مسجد ولیعصر راهنمایی  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

محل دقیق مسجد ولی عصر کجاست ؟
این مسجد در خیابان احمدآباد , خیابان راهنمایی , راهنمایی 4 واقع شده است.
ظرفیت تقریبی مسجد ولیعصر راهنمایی چقدر می باشد ؟
این مسجد تعداد 800 نفر مهمان را می تواند پذیرا باشد. البته با در نظر گرفتن اینکه مهمانان در رفت و آمد باشند.
آیا مسجد ولیعصر از نیروی آبدارخانه بهره می برد ؟
بله این مسجد با به کارگیری نیروهای زبده و کاری هم درقسمت خانم ها و هم آقایان بهر ه می برد.
آیا در اطراف مسجد ولی عصر جای پارک خوردرو وجود دارد ؟
بله در اطراف این مسجد کوچه های متعددی وجود دارد اما از نظر جای پارک به سایر مساجد احمدآباد نمی رسد.
آیا در مسجد ولیعصر مشهد نماز برگزار می گردد ؟
بلی مانند سایر مساجد در این مسجد هم نماز برگزار می گردد.

  1. user

    مسجد ولیعصر دقیقا کجای خیابان راهنمایی هست؟

نظر بدهید