رزرو مسجد ولیعصر مشهد

✔️ نام مسجد : ولیعصر
✔️ منطقه : راهنمایی
✔️ آدرس مسجد ولیعصر مشهد : خیابان راهنمایی , نبش راهنمایی 4
✔️ ظرفیت کل : حدودا 400 نفر
✔️ تعداد صندلی قسمت آقایان : 50 عدد
✔️ تعداد صندلی قسمت بانوان : 50 عدد
✔️ تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم
✔️ زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه
✔️ تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب
✔️ آسانسور : دارد


☎️ در صورت تمایل , برای رزرو مسجد ولیعصر مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:
09155156802 - 38331044

اشتراک گذاری:

مسجدو حسینیه ولی عصر مشهد

مسجد ولی عصر مشهد از بهترین مساجد مشهد در خیابان راهنمایی، نبش راهنمایی 4 به حساب می آید. مسجد ولی عصر تا به امروز میزبان بسیاری از خانواده های شهر مشهد جهت برگزاری مراسم ترحیم و ختم بوده است و خواهد بود. ظرفیت مسجد ولیعصر راهنمایی مشهد حدود 400 نفر بوده و مجهز به آسانسور و صندلی می باشد.

نزدیک ترین مسجد : مسجد الزهرااحمدآباد

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت :

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل ، رستوران و تالار

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

 درباره مسجد و حسینیه ولی عصر مشهد

مسجد ولیعصر از باقدمت ترین مساجد در منظقه احمدآباد و راهنمایی مشهد می باشد. گروه تشریفات بهشت مشهد جهت رفاه حال خانواده های مصیبت دیده و داغدار برای رزرو مسجد ولیعصر در خدمت شما عزیزان می باشد.

مسجد ولیعصر راهنمایی را می توان یکی از مساجد به نام و نامی شهر مشهد در منطقه احمدآباد دانست. این مسجد در خیابان راهنمایی مشهد واقع شده است. این مسجد تا به حال به بسیاری از خانواده های محترم مشهدی خدمات و میزبانی خود را ارائه داده است. 

مسجد ولیعصر در سال های نه چندان دور مورد مرمت قرار گرفت و با زحمت کارکنان و مدیریت به حق هیئت امنایش توانسته فضا و مکان مورد اعتمادی جهت برگزاری مراسم ختم و همچنین مراسم مذهبی گوناگومی چون محرم و صفر و نیز ایام عاشورا مهیا سازد.

همانطور که می دانید خیابان راهنمایی از طرق پر تردد و نیز پرطرفدار مردم شهرمان مشهد می باشد. به دلیل اینکه این خیابان به یک بازار تبدیل شده است می توان این خیابان را یکی از شلوغ ترین و پربازدیدترین مکان های این شهر دانست بنابراین در طول روز افراد زیادی از این مسجد بازدید می نمایند و می توان به جرات گفت که این مسجد یکی از معروف ترین مساجد بلوار احمدآباد می باشد.

از مهم ترین خدماتی که مسجد ولیعصر به صاحبان مراسم و حتی نمازگزاران ارائه کرده است می توان به وجود آسانسور در آن اشاره نمود. افراد پیر و ناتوانی که جهت شرکت در مراسم مختلف و یا اقامه نماز به این مسجد می آیند م توانند از آسانسور مسجد استفاده نموده و طی مسیر خود را آسانتر نمایند.

مسجد ولیعصر در دو بخش قسمت آقایان و بانوان که صد البته به صورت جداگانه می باشد طراحی و ساخت گردید ه است. آقایان در بخش همکف و بانوان در قسمت فوقانی آن استقرار می گزینند.برای ساخت این مسجد از معماران و طراحان باسابقه استفاده گردیده است که آنان نیز الحق و والانصاف با رعایت اصول حرفه ای و نیز ذوق خودشان توانسته اند این مسجد را با زیبایی بالایی بسازند.این مسجد در سه نوبت صبح و ظهر و عصر از نمازگزاران میزبانی مینماید. دور مسجد با چیدمان مرتب صندلی و میز آرایش پیدا کرده است دور مسجد حدود 50 عدد صندلی موجود می باشد زمانی که مهمانان مراسم صندلی های موجود را پر کردند باید فکری به حال سایر مهمانان حاصر در مسجد نمود. در این لحظه ایت که مهمانداران تشریفات بهشت درست به کار شده و صف هایی را روی زمین تعبیه می نمایند و در این صفوف از چیدمان دستمال کاغذی و پوشه جهت تراکت استفاده می نمایند و دلیل آن هم این است که مهمانان متوجه وجود صف ها در مسجد شده و در این خطوط نشتسه م منتظر پذیرایی و تقدیم قرآن باشند. البته مهمانان توسط فرد خوش آمدگو که از افراد تشریفات می باشد به سمت صفوف راهنمایی می شوند.

مسجد ولیعصر از یک لوستر بسیار بزرگ بهره می برد و همچنین با استفاده از اصول نورآرایی  توانسته اند فضای نورانی و روحانی را بسازند.این مسجد در هر دو بخش زنانه و مردانه از صندلی و میز عسلی استفاده نموده اند تا صاحبان مراسم بتوانند با آبرومندی از مهمانان مراسم ختم عزیزانشان پذیرایی به عمل بیاورند.

مسجد ولی عصر مشهد می توان در مک نوبت میزبان مهمان در حدود 800 نفر باشد. فضای مسجد وسیع است و از این نظر نگرانی ازبابت میزبانی از مهمانان خود در این مسجد نداشته باشید.

شما می توانید پیش از برگزاری مراسم ترحیم عزیزانتان جهت مشاوره بابت تخمین تعداد مهمان و یا یافتن بهترین مکان جهت برگزاری مراسم با تعداد مهمان مورد نظرتان با ما تماس گرفته و از این با آسوده خاطر باشید.

شما در هر محل و در هر نقطه ای از شهر می توانید توسط تشریفات بهشت مراسم ختم را برگزار نمایید و کلیه ملزومات و خدمات مراسم ترحیم ائم از روز خاکسپاری تا مراسم سالگرد وی را از ما بخواهید.

لطفا جهت  رزرو مسجد و تشریفات ترحیم  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

محل دقیق مسجد ولی عصر کجاست ؟
این مسجد در خیابان احمدآباد , خیابان راهنمایی , راهنمایی 4 واقع شده است.
ظرفیت تقریبی مسجد ولیعصر راهنمایی چقدر می باشد ؟
این مسجد تعداد 800 نفر مهمان را می تواند پذیرا باشد. البته با در نظر گرفتن اینکه مهمانان در رفت و آمد باشند.
آیا مسجد ولیعصر از نیروی آبدارخانه بهره می برد ؟
بله این مسجد با به کارگیری نیروهای زبده و کاری هم درقسمت خانم ها و هم آقایان بهر ه می برد.
آیا در اطراف مسجد ولی عصر جای پارک خوردرو وجود دارد ؟
بله در اطراف این مسجد کوچه های متعددی وجود دارد اما از نظر جای پارک به سایر مساجد احمدآباد نمی رسد.
آیا در مسجد ولیعصر مشهد نماز برگزار می گردد ؟
بلی مانند سایر مساجد در این مسجد هم نماز برگزار می گردد.

نظر بدهید