تشریفات ترحیم مشهد-مسجد قبا

تشریفات ترحیم مشهد-مسجد قبا

تشریفات ترحیم مشد-مسجد قبا

تشریفات بهشت مشهد به عنوان تشریفات ترحیم مشهد ارائه دهنده خدمات ترحیم در این شهر بوده و از خدمات آن می توان به رزرو مسجد در مشهد اشاره نمود.

مسجد قبا مشهد واقع در بلوار خیام , خیام جنوبی 21 می باشد و نیز همراه اول شما در میزبانی از مجالس و مراسم ترحیم و ختم عزیزان شما بوده و هست , مسجد قبا بیشتر مناسب مراسم و مجالسی است که دارای تعداد مهمان زیاد می باشد . این مسجد در قسمت مردانه دارای 35 عدد میز و 70 عدد صندلی می باشد که هر دو صندلی از یک میز بهره می برد.

از مهم ترین امکانات هر مسجد می توان به مجهز بودن آن به آسانسور اشاره نمود و بانوان محترم می توانند به راحتی و از طریق آن به قسمت بانوان تشریف برده و در مراسم شرکت نمایند. خوشبختانه مسجد قبا نیز به مانند مساجد مهم مشهد از این مورد بهره می برد.

از دیگر مزایای این مسجد می توان از جای پارک خودرو مناسب نام برد و مهمانان می توانند به راحتی اتومبیل خود را متوقف نموده و دیگر دغدغه ای جهت این موضوع نداشته باشند.

اشتراک گذاری:
  1. Image
    سید مصطفی موسویجمعه 8 شهریور 1398

    سید مصطفی موسوی قاری ممتاز قرآن کریم جهت مراسم ختم ترحیم قرائت قرآن ابتدای همایش ها سمینارها و سایر مجالس آماده همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی 09368862375 09138313618

نظر بدهید