رزرو مسجد غدیرباباعلی-بلوار ارشاد مشهد

بازدید : 26682   |      

در صورت تمایل , برای رزرو مسجد غدیر باباعلی ارشاد مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید : 09155156802 - 38331044

مشخصات کامل مسجد غدیر باباعلی در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

مسجد غدیر بابا علی از بزرگترین مساجد مشهد به شمار می رود , این مسجد در خیابان ارشاد ( فردوسی ) ارشاد 1.16 واقع شده است... از مهم ترین مزایای آن می توان به وجود تعداد کمی پله در آن اشاره نمود.


رزرو مسجد غدیرباباعلی-بلوار ارشاد مشهد

نام مسجد : غدیر باباعلی

منطقه : ششصد دستگاه 

آدرس مسجد غدیر باباعلی مشهد : بلوار ارشاد , ارشاد 1 , ارشاد 1.16

ظرفیت کل : حدودا 700 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 70 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 70 عدد

آسانسور : به دلیل همسطح بودن مسجد در قسمت آقایان و بانوان نیازی به آسانسور نیست.

تعداد خدمه آبدارخانه : 2 نفر آقا , 2 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح , ظهر , شب

نزدیکترین مسجد : مسجد المنتظر

تصاویر :

 

یکی از موارد برتری این مسجد بر سایر مکان های مذهبی برابری امکانات در دو قسمت زنانه و مردانه می باشد. رزرو مسجد غدیرباباعلی مشهد.گروه تشریفات بهشت جهت رفاه حال خانواده های عزادار برای رزرو مسجد در مشهد خدمتگزار شما عزیزان می باشد.از فعالیت های مهم مساجد در شهر مشهد می توان به امور فرهنگی و اموزشی اشاره نمود..

این بنای مذهبی بیشتر مناسب مراسم ختم و ترحیم با تعداد مهمان 2000 نفر می باشد فضای حیاط این مسجد بسیار بزرگ است و تعداد 50 عدد تاج گل اهدایی مهمانان در آن جای می گیرد. ضمن اینکه مکان مناسبی جهت نصب بنرهای اهدایی مهمانان روی دیوار حیاط تعبیه شده است و مهمانداران تشریفات بهشت می توانند به راحتی این بنرها را روی دیوار نصب نمایند. 

از مهم ترین آیت های برگزاری مراسم ترحیم جهت احترام و رفاه حال مهمانان مراسم باید به این نکته توجه کرد که آیا مکان برگزاری مراسم دارای جای پارک ناسب برای خودروی مهمانان وجود دراد یا خیر ؟

مسجد غدیرباباعلی مشهد از این نظر بسیار مناسب جهت انتخاب مکتم برگزاری مراسم ختم می باشد. مقابل مسجد یک پارکینگ اختصاصی وجود دارد و ناگفته نماند که در اطراف این مسجد فضای سبز و پارک بزرگی وجود دارد و از این نظر دیگر مهمانان مراسم ختم دغدغه ای جهت پیدا نمودن جای پارک خورد ندارند.

جای پارک بسیار زیادی در اطراف این مسجد وجود داشته و مناسب حهت پارک خودروی مهمانان مراسم ترحیم می باشد. این مسجد در کنار پارک ششصد دستگاه واقع شده است... 

در آبدارخانه مسجد دو نفر خدمه به فعالیت می پردازند و در میزبانی هر چه بهتر از مهمانان مراسم انجام وظیفه می نمایند. خادمان مسجد ساعتی پیش از آغاز مراسم در مسجد حاضر شده و به وایف خود عمل می نمایند به عنوان مثال به گردگیری و نظافت مسجد و تمیز گردن شیشه میزهای عسلی می پردازند و یا سماور مسجد را روشن نموده و به تهیه آبجوش می پردازند.

درهر دو قسمت مسجد تعداد حدودا 70 صندلی وجود دارد و مهمانان مراسم پس از پر کردن صندلی های مسجد باید در صف های پذیرایی که توسط مهمانداران تشریفاتی با دستمال کاغذی , پوشه , تراکت و آب معدنی تعبیه می شود راهنمایی و پذیرایی شوند.

سوالات متداول

1 - مسجد غدیر باباعلی جهت عذر  شرعی بانوان حسینیه دارد ؟

بله این مسجد جهت این مورد دارای حسینیه می باشد.

2 - آدرس دقیق مسجد غدیرباباعلی ارشاد جیست ؟

مسجد غدیر باباعلی در خیابان ارشاد . ارشاد 1/16 واقع شده است.

3 - گنجایش مسجد غدیر باباعلی چقدر می باشد ؟

این مسجد می تواند میزبانی از 2000 نفر  مهمان مراسم ترحیم را بر عهده بگیرد.

4 - مسجد غدیر بابا علی چند شعبه دارد ؟

این مسجد 4 شعبه در خیابان های ارشاد , فلاحی , کامیاب و معلم دارد.

5 - ساعت برگزاری مراسم ترحیم در ماه رمضان چگونه است ؟

پس از اذان مغرب.