رزرو مسجد غدیر باباعلی بلوار معلم مشهد

بازدید : 2424   |      

تماس : 09155156802 در صورت تمایل جهت رزرو مسجد غدیر باباعلی مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید.

مشخصات کامل مسجد غدیر باباعلی در قسمت (( توضیحات بیشتر ))

مسجد غدیر باباعلی خیابان معلم از بهترین مساجد این منطقه به حساب می آید... این مسجد حد فاصل معلم 33 و 35 واقع شده است و می تواند مراسم با تعداد مهمان زیاد را در خود جای دهد. مسجد غدیربابا علی معلم یکی از چند مسجد با این نام در شهر مشهد می باشد.


رزرو مسجد غدیر باباعلی بلوار معلم مشهد

نام مسجد : غدیر باباعلی 

منطقه : بلوار معلم

آدرس مسجد غدیر باباعلی معلم  مشهد بلوار معلم , حد فاصل معلم 33 و 35.

ظرفیت کل : حدودا 500 نفر

تعداد صندلی قسمت آقایان : 60 عدد

تعداد صندلی قسمت بانوان : 50 عدد

تعداد خدمه آبدارخانه : 1 نفر آقا , 1 نفر خانم

زمان ارائه خدمات : از شنبه تا جمعه

تعداد شیفت برگزاری مراسم ترحیم : صبح ظهر شب

آسانسور : ندارد

نزدیک ترین مسجد : مسجد امیرالمومنین معلم

تصاویر :

مسجد غدیر باباعلی را می توان بزرگترین و زیباترین مسجد در بلوار معلم مشهد دانست. این مسجد مجهز به آسانسور نمی باشد , ورودی قسمت آقایان در طبقه بالا که البته دارای شش پله می باشد و  قسمت بانوان در طبقه پایین این مسجد قرار گرفته است که بانوان محترم برای رسیدن به قسمت پایین باید پانزده پله را به سمت طبقه پایین طی نمایند.

مسجد از یک حیاط تقریبا بزرگ بهره می برد که می توان تاج گل های تقدیم شده توسط مهمانان مراسم ختم را در آنجا چیدمان نمود , ضمن اینکه می توان بنره را روی دیوار که با فلز و قلاب تجهیز شده است نصب نمود.

این مسجد در اواسط بلوار معلم جای گرفته است که آدرس دقیق آن حد فاصل معلم 33 و 35 می باشد. مسجد غدیر باباعلی خیابان معلم از خادمان زحمتکشی بهره مند است این خادمان پیش از شروع مراسم به نظافت مسجد می پردازند فرش ها را با جاروبرقی تمیز نموده و به گردگیری و نظافت میزها و صندلی ها می پردازند. 

یکی از مهم ترین وظایف آنان روشن نمودن سماور و تهیه آب جوش می باشد زیرا یکی از اقلام پذیرایی مجلس ختم چایی می باشد. این مورد در دو قسمت آقایان و بانوان انجام می گیرد.