مسجد غدیر بابا علی ارشاد مشهد ✔️

مسجد غدیر بابا علی ارشاد مشهد ✔️

مسجد غدیر بابا علی ارشاد مشهد

مسجد غدیرباباعلی ارشاد مشهد یکی از مساجد فعال مشهد به شمار می آید. این مکان مذهبی به علت دارا بودن فضای وسیع چه داخل مسجد برای پذیرایی از مهمان و چه حیاط مسجد جهت چیدمان تاج گل ها و نصب بنر بسیار مناسب می باشد. کلیه مساجد موجود در مشهد با نام غدیر باباعلی توسط فرد خیری به نام آقای درویشی که مالک هتل های زنجیره ای درویشی می باشد ساخته و وقف شده اند.

از مسجدهای مهم مشهد می توان به چند مسجد اشاره نمود که یکی از آنان همین مسجد غدیرباباعلی بلوار ارشاد می باشد. از دیگر شعب مسجد غدیر باباعلی مشهد می توان به به غدیر باباعلی خیابان کامیاب غدیرباباعلی خیابان فلاحی قاسم آباد و غدیربابا علی بلوار معلم اشاره نمود ناگفته نماند که بزرگترین آن همین مسجد غدیر ارشاد می باشد.

خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت :

✔️ برگزاری مراسم تشییع  و خاکسپاری بر سر مزار 

✔️ برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مساجد

✔️ برگزاری خدمات مجالس ترحیم در منزل و رستوران

✔️ ارائه خدمات کامل به خانواده متوفی 

مشاهده خدمات تشریفات بهشت

ویژگی های مسجد غدیر بابا علی ارشاد مشهد

از مزیت های مسجد باباعلی ارشاد می توان به هم سطح بودن قسمت بانوان و آقایان اشاره نمود به همین دلیل دیگر مسجد احتیاجی به آسانسور پیدا نمی کند و دیگر بانوان وآقایان سالخورده مشکلی از جهت رفتن به قسمت مربوطه ندارند ابتدای ورودی هر قسمت فقط جند پله با شیب ملایم وجود دارد که بالا رفتن از آن کار بسیار ساده ای می باشد. 

یکی از دلایل انتخاب این مسجد توسط بازماندگان متوفی جهت برگزاری مراسم ختم وجود جای پارک مناسب در اطراف این مسجد می باشد به گونه ای که دیگر مهمانان مراسم دغدغه ای برای پارک خودروی خود ندارند. مقابل ورودی مسجد یک پارکینگ اختصاصی وجود دارد و چون مقابل این مسجد یک پارک و فضای سبز بزرگ موجود می باشد , پیدا کردن جای پارک اصلا کار سختی نمی باشد.

از مهم ترین وظایف خادمان مساجد می توان به گردگیری و تمیز نمودن میزها و صندلی ها و همچنین تهیه آبجوش پیش از آغاز مراسم ترحیم اشاره نمود.

جهت رزرو مساجد مشهد و آگاهی از لیست مساجد مشهد می توانید به سایت ما مراجعه کنید. مساجد معتبر مشهد در مناطق سجاد و احمدآباد مشهد واقع شده اند و این مساجد به علت وسعت فضایشان مناسب برگزاری مراسم با تعداد مهمان زیاد می باشند.

جهت آگاهی از تلفن مسجدهای مشهد نیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر مسجد در هر منطقه ای که مورد نظرتان بود را رزرو کنید.

لطفا جهت  رزرو مسجد و تشریفات ترحیم  بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

سوالات متداول

آدرس دقیق مسجد غدیر بابا علی مشهد کجاست ؟
این مسجد در خیابان ارشاد , ارشاد 1/16 واقع شده است.
گنجایش مسجد غدیر بابا علی چند نفر است ؟
حدود 2000 نفر می باشد.
آیا مسجد جهت عذر شرعی دارای حسینیه می باشد ؟
بله این مسجد دارای حسینیه می باشد.
آیا مسجد غدیر بابا علی دارا میز و صندلی جهت میزبانی از مهمانان می باشد ؟
بله این مسجد یکی از مجهزترین مساجد مشهد می باشد.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید