تاج گل در مشهد

تاج گل در مشهد

تاج گل در مشهد

یکی از خدمات ترحیم تشریفات بهشت ارسال تاج گل  ترحیم در مشهد می باشد که به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می گردد.جهت خرید آنلاین گل , سبدگل و تاج گل به سایت ما مراجعه نمایید.

یکی از مهم ترین موارد پر کاربرد و مورد توجه در  برگزاری مراسم ختم  و ترحیم را می توان تاج گل و سبد گل دانست.

فلسفه ارسال تاج گل برای مراسم ترحیم و گل برای تسلیت به این مراسم این است که در واقع دوستان و آشنایان به مناسبت خالی نبودن جای متوفی این امر ر ا انجام می دهند که ریشه تاریخی این کار مربوط به 2500 سال پیش باز می گردد و البته ارسال تاج گل به شکل کنونی از اوایل صده 1300 شکل گرفته است.  اقوام و دوستان متوفی با اهدا و ارسال تاج گل باعث دلگرمی بازماندگان می شوند و البته به هر چه با شکوه تر شدن اینگونه مراسم و مجالس نیز کمک  می نمایند.

 

گروه تشریفات بهشت در شهر مشهد با در نظر گرفتن تنوع و کیفیت در تهیه و ساخت تاج گل ترحیم ارزان در مشهد و سبد گل رومیزی و با به کاربردن گل هایی نظیر داوودی , گلایل , آنتریوم , شب بو , لیلیوم و رز در این محصولات توانسته نیاز افراد مختلف را براورده نماید. پس از انتخاب مدل مورد نظرتان و دادن اطلاعاتی نظیر آدرس محل ارسال و یا ساعت ارسال و اینکه از طرف چه کسی و به چه فردی می خواهید تسلیت بگویید ، محصول شما در حال ساخت قرار گرفته و طبق مشخصات مقرر به محل ارسال می گردد.ارتفاع این محصولات از 1.5 متر تا 3.2 متر قابل اجرا می باشد.

ما با استفاده از گل های درجه یک و با کیفیت و ماندگاری بالا تعهد خود را نسبت به شما حفظ کرده و همواره سعی کرده ایم در تمامی موارد برگزاری مراسم , خدمات خود را به بهترین نوع و بالاترین کیفیت ممکن به شما عزیزان عرضه نماییم. از دیگر خدماتی که می توانیم به شما ارائه نماییم انجام فعالیتی به نام تاج گل جبرانی می باشد که البته این کار صرفا برای مجالس تحت اجرای خودمان است.نحوه کار به این صورت است  که گل های مراسم شما در انتهای مجلس تحویل و جمع آوری نموده و  30 درصد تعداد کل تاج گل های مراسم شما را برای مجالس بعدی تان , تاج گل نو ارستل می نماییم.

تشریفات بهشت مشهد مطمئن ترین و بهترین گروه تشریفات و ارائه دهنده خدمات ترحیم در مشهد...

اشتراک گذاری:

نظر بدهید