تشریفات-افطاری در ماه رمضان

تشریفات-افطاری در ماه رمضان

تشریفات-افطاری در ماه رمضان

تشریفات بهشت برگزارکننده افطاری در مشهد می باشد و خدمات متنوعی جهت برگزاری افطار به خانواده های محترم این شهر عرضه می نماید که در زیر به شرح آنها می پردازیم : 

1 - رزرو رستوران و تالار : هماهنگی با رستوران مورد نظر شما یکی از خدمات برگزاری افطاری تشریفات بهشت می باشد که با توجه به منطقه  سکونت و تعداد مهمان شما انجام پذیر می باشد.

1- تهیه غذا : از پر مصرف ترین موارد استفاده شده در ماه رمضان می توان به شله و حلیم اشاره نمود. تهیه نان ، پنیر ، سبزی ، چای ، قند ، نبات و...  ضمن اینکه در این نوع مراسم می توان از غذاهای چلویی نیز استفاده نمود.

2 - تهیه میز و صندلی : چیدمان میز و صندلی های متنوع و مورد پسند شما جهت پذیرایی از مهمان توسط پرسنل تشریفات بهشت امکان پذیر می باشد.

3 - تهیه ظروف : ظروفی مانند برنج خوری ، خورش خوری ، قاشق و چنگال ، لیوان و فنجان طبق نظر شما سفارش و به محل ارسال می گردد.

4 - مهماندار جهت پذیرایی : از مهم ترین موارد برگزاری یک مراسم ، مهمانداران برای پذیرایی از مهمانان می باشد که باید با دقت کافی و نهایت ادب و احترام صورت پذیرد.

5 - هماهنگی سیستم صوت و نور : بعضی از خانواده ها مایل به برگزاری مراسم افطار در باغ شخصی خود می باشند و اگر محل مورد نظر از نظر روشنایی مناسب نباشد می توان از سیستم نور استفاده کرد.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید