برگزاری مراسم ختم لاکچری در مشهد

⚜️ تشریفات صفر تا صد مراسم ختم لاکچری
⚜️ پذیرایی با انواع منوهای دلخواه
⚜️ امکان برگزاری در تالار، باغ، ویلا
⚜️ استفاده از میهمان داران درجه یک هتلی
⚜️ ارائه خدمات پنج ستاره

☎️ جهت درخواست تشریفات لاکچری با شماره های
09155156802 و 38331044
تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری:

تشریفات ختم لاکچری در مشهد

در سالهای اخیر افراد سرشناس و طبقات بالای اقتصادی به دنبال برگزاری مراسم ترحیم متفاوت و در شان میهمان ها و خانواده خود هستند. این خانواده ها با برگزاری مراسم ختم لاکچری به نوعی با توجه به ارزش‌های خود برای عزیز از دست رفته احترام بالایی قائل می‌شوند و اعتبار فرد فوت‌شده و خانواده خود را نشان می‌دهند.

تشریفات ترحیم بهشت با بیش از 10 سال سابقه در امر برگزاری مراسم ختم و ترحیم، خدمات ویژه تشریفات لاکچری را به بهترین نحو و کیفیت ارائه می نماید.

ویژگی های مراسم ختم لاکچری

مراسمات ختم لاکچری دارای زرق و برق بیشتری است و تمامی خدمات و پذیرایی با بالاترین سطح کیفی انجام می شود. انواع گل آرایی میز و محل برگزاری، موارد پذیرایی، پرسنل پذیرایی و خدمات در عالی ترین سطح ممکن انجام می شود.

میز ترحیم لاکچری

میز ترحیم معمولا میزی است که در آن عکس عزیز از دست رفته با ربان مشکی روی میزی قرار می‌ گیرد و اطراف آن با شمع، گل طبیعی، دیس حلوا و خرما تزئین می گردد. در تزئین میز ترحیم لاکچری از افراد حرفه ای در زمینه گل آرایی و شمع آرایی کمک گرفته می شود تا به شکلی خاص و متفاوت میز تزئین گردد.

میز ترحیم

محل برگزاری مراسم ترحیم لاکچری در مشهد

برای برگزاری مراسم ختم لاکچری، می‌توان تالار و یا باغ مجلل یا حتی مسجد رزرو گردد، ویلاها و تالارهای لاکچری زیادی در طرقبه و شاندیز مشهد وجود دارد که می توان آنها را اجاره نمود. انواع تجهیزات پذیرایی و رفاهی برای میهمان ها توسط تشریفات بهشت تهیه و ارسال می گردد. علاوه بر تالار و باغ ویلا، می توان بر سر مزار عزیز از دست رفته و یا منزل مرحوم نیز چیدمان و خدمات ارائه گردد.

برای برگزاری مراسم، معمولا زیر پای مهمانان فرش و یا چمن مصنوعی قرار می گیرد و همچنین گل‌آرایی برای میز ختم و تاج گل‌ها از با کیفیت ترین گل های طبیعی استفاده می شود. همچنین در برخی موارد به درخواست صاحبان عزا، از گروه های موسیقی عرفانی و سنتی دعوت به عمل می آید تا مراسمی با حال و هوای متفاوت ایجاد شود، آهنگ‌هایی نظیر “بوی گل نیومد” و “برام هیچ حسی شبیه تو نیست” و “گلچین روزگار” نمونه‌های اجرای گروه‌های خوانندگی عرفانی در مراسم ختم لاکچری است.

اجاره سایه‌بان و صندلی و مبل راحت و شکیل بخش  دیگر برگزاری مراسم حرفه‌ای است. همچنین پک پذیرایی ویژه برای پذیرایی از میهمان ها در نظر گرفته می شود، این پک شامل بطری آبمیوه طبیعی، شیرینی یا باقلوای درجه یک، حلوا و خرمای مغز دار و کارت یادبود می باشد.

تالار ترحیم

تشریفات ختم لاکچری

تشریفات ختم لاکچری

تشریفات ختم لاکچری

پذیرایی مراسم ختم لاکچری

در پذیرایی ختم لاکچری می‌توانید از شیک ها آبمیوه های طبیعی، کوکتل میوه لاکچری، قهوه، لاته، موکا، کافه گلاسه، باقلوا و حلوا و خرمای مغز دار استفاده می شود. معمولا آب پرتقال طبیعی و یا آب هویچ برای میهمان ها در نظر گرفته می شود که می توان موارد سفارشی را نیز به درخواست صاحبان عزا ارائه نمود، استفاده از آبمیوه طبیعی علاوه بر لاکچری بودن، از نظر سلامت بودن، بسیار مفید است و این نکته از چشمان تیزبین مهمانان شما دور نمی‌ماند.

برای خرما و حلوای ختم، انواع تزئین‌های لاکچری وجود دارد، خرما از درشت ترین نوع رطب انتخاب می شود و داخل آن با مغر گردو یا پسته پر می شود، حلوا نیز در چندین نوع با تزئین های مختلف تهیه می شود.

حلوای ترحیم

خرمای ترحیم

حلوای تزئینی

حلوای ترحیم

پذیرایی مراسم ختم لاکچری

تشریفات بهشت در باغ و تالارها از مهمانداران آراسته به سبک هتل‌ استفاده می نماید، میهمانداران ما در پذیرایی به شدت دقیق هستند و ادبیات بسیار فاخری دارند. همچنین انواع هماهنگی‌ها را با آن‌ها برای پذیرایی ویژه شما در نظر گرفته می شود.

پذیرایی مراسم ختم لاکچری

تشریفات لاکچری مشهد

تشریفات ختم لاکچری

میز ختم لاکچری در مشهد

ناهار و شام مراسم ترحیم لاکچری

برای ناهار و یا شام مراسم ختم انتخاب های زیادی وجود دارد، غذاهای میهمان ها توسط بهترین آشپزها و یا کترینگ ها آماده می شود، انتخاب منوی غذا توسط صاحب عزا می باشد. میز ناهار و یا شام بصورت لاکچری و رنگی چیده می شود و  انواع دسر و کارامل و سالاد و ماست و نوشیدنی در آن قرار داده می شود.

لطفا جهت تشریفات لاکچری بر روی دکمه تماس تلفنی کلیک نمایید

چرا تشریفات بهشت؟

برگزاری صفر تا صد مراسم خاکسپاری و ترحیم - تشریفات بهشت باسابقه ترین تشریفات مشهد

سابقه

بیش از 10 سال سابقه

برگزاری مراسم ختم

برگزاری بیش از 10000 مراسم ختم 

قیمت مناسب

تنوع و کیفیت بالای خدمات

قیمت مناسب در کنار حفظ کیفیت

قیمت و کیفیت مناسب 

نظر بدهید