تشریفات لاکچری

تشریفات لاکچری

تشریفات بهشت مشهد برگزار کننده تشریفات لاکچری در این شهر می باشد. تماس :09155156802 و 38331044

چهارشنبه 21 فروردین 1398
551

بهشت برگزار کننده تشریفات لاکچری در شهر مشهد می باشد و خدمات لاکچری را به بهترین شکل به شما خوبان ارائه می نماید.

هر انسانی در رسیدن به اهداف خود به دنبال والاترین ها و با کیفیت ترین هاست به همین دلیل در برگزاری مجالس خود و به خصوص ترحیم , خواهان برگزاری مراسم خود به صورت لاکچری می باشند. البته در تعریف لاکچری می توان گفت که این کلمه , فارسی شده تلفظ کلمه luxury با تغییرات مختص زباتن ایرانی از زبان انگلیسی می باشد و برگزدان این کلمه به فارسی کلمه لوکس می باشدکه خود ریشه انگلیسی دارد.

از سال های گذشته به واسطه استفاده گسترده مردم از اینترنت و نشر کلمه لامچری و مصطلح شدن در فضای مجازی اشتفاده از این کلمه در میان مردم و بخصوص جوانان رایج شده است. تشریفات بهشت مشهد همیشه سعی بر این داشته تا خدمات ترحیم خود را بصورت کاملا لاکچری برگزار نماید. البته تعریف ما از کلمه لاکچری در مراسم ترحیم به شرح زیر می باشد : 

1 - استفاده از مهمانداران مجرب : 

مهماندار مراسم مجرب می تواند خواسته های صاحبان مراسم را در لاکچری بودن نحوه پذیرایی فراهم آورد. یک مجلس با بهترین منو ترحیم اما بدون مهماندار مجرب نه تنها لاکچری بودن مجلس بلکه کل مراسم را زیر سئوال می برد. بطور کلی در هر مجلس ویترین آن , نحوه پذیرایی مهمانداران مراسم می باشد. اما این مطلب در مجلس ترحیم به صورتی خاص نمود پیدا می کند و دلیل اصلی آن مدت زمان کمی است که برای پذیرایی از مهمان جدید وجود دارد. با توجه به اینکه میزان زمان مکی که مهمان در مراسم حصور دارد چیزی حدود 10 الی 15 دقثقه می باشدو در این مدت مهمانداران فرصت دارند که حتی در زمان شلوغی مجلس امر پذیرایی که شامل اصطای قرآن , چای , خرما , حلوا و شیرینی و درنهایت تعویض ظرف مهمان قدیم با یک ظرف جدید می باشد را انجام دهند. تفاوت پذیرای از مهمان در زمان شلوغی و خلوت بودن مراسم در این است که هنگام شلوغ شدن احتمال فراموش شدن محل نشستن مهمان توسط مهماندار پیش خواهد آمد.

نظر بدهید