سفارش اینترنتی تاج گل در مشهد

سفارش اینترنتی تاج گل در مشهد

 سفارش اینترنتی تاج گل در مشهد

شما می توانید با هدیه تاج گل مراسم ترحیم باعث دلگرمی صاحبان عزا شده و این هدیه را روز قبل سفارش داده و در روز مراسم به بازماندگان متوفی هدیه نمایید. با تشریفات بهشت در تماس باشید...این تاج گل ها هم به صورت فروشی و هم به صورت کرایه تاج گل در مشهد عرضه می گردند.

جهت آگاهی از قیمت تاج گل مشهد می توانید با تشریفات بهشت تماس بگیرید... یکی از خدمات گروه تشریفات بهشت مشهد در مراسم ختم و ترحیم ارسال تاج گل و سبد گل و جعبه گل تسلیت می باشد. از آنجا که سفارش گل یک پای ثابت مراسم ترحیم شده , با در نظر گرفتن سلیقه و علاقه شما توانسته ایم با تنوع کاری خود رضایت شما عزیزان را در این مورد جلب نماییم.

از گل های به کاربرده در تاج گل ترحیم ارزان در مشهد و سبد گل ها می توان از گل های آنتریوم ولیلیوم شب بو , گلایل , داوودی و برگ های سیکاس , انجیری , عبایی و بادبزنی نام برد که البته گل گلایل زیبایی بسیاری به تاج گل ها می دهد و در کنار آن می توان از چند نوع گل دیگر نیز بهره برد.سفارشات خود را به ما بدهید و در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.حال در زیر می خواهیم به مزایا و معایب خرید تاج گل بپردازیم :

مزایا :

1 - با اهدای تاج گل ختم باعث دلگرمی و تسلی خاطر بازماندگان خواهید شد ،این کار حسی را در صاحبین مراسم تداعی می کند که انگار شما در سخت ترین لحظات زندگی نیز به یاد آنها بوده اید و آها را تنها نگذاشته اید.

2 - باکلاس و شیک بودن آن است و اینکه با این کار به خانواده متوفی احترام گذاشته اید. احترامی در حد زیبایی و کمال گل...  امروزه خیلی از خانواده های شهر مشهد برای عرض تسلیت تاج گل و یا سبد گل به یکدیگر هدیه می دهند.

3 - شما می توانید به ازای تحویل هر دو عدد تاج گل ترحیم یک تاج گل ترحیم نو و تازه در روز مورد نظرتان دریافت نمایید و یا می توانید در ازای در اختیار دادن تاج گل های تان به ما وجه نقد دریافت نمایید و آن وجه را صرف امور خیر کنید. این یکی بهترین رسومی است ک در بین خانواده های مشهدی پس از پایان مراسم ترحیم و ختم صورت می گیرد.

4 - یکی از شغل های پرکار در شهر مشهد گلفروشی می باشد و تعداد زیادی از جوانان این شهر به عنوان کاراموز و یا یا شاگرد فعالیت می کنند. با توجه به اینکه بسیاری از جوانان درامد خود را از این راه کسب می نمایند. بنابراین با ثبت سفارش شما کمکی به این جوانان جویای کار خواهد بود.
معایب :

1 - اگر پس از اتمام مراسم قصد نگه داری آنها را داشته باشید تا در مراسم هفتم از آنها استفاده نمایید باید بدانید به علت جاگیر بودن ان کار سختی پیش رو دارید و مثلا باید کل پارکینگ را به جای دادن آنها اختصاص دهید. (اگر مراسم ترحیم شما در دو روز مختلف می باشد شما می توانید تاج گل های خود را به ما تحویل داده و در آغاز مراسم روز دوم دوباره آنها را تحویل بگیرید. و در نهایت می توانید تاج گل ها را به دو صورت نقدی و جبرانی با ما معامله نمایید)

2 - حمل و نقل این محصولات نیز کار ساده ای نیست و متحمل هزینه حمل رفت و برگشت به مکان های مورد نظر شما را دارد. (ما می توانیم در حمل و نقل و نگهداری این تاج گل ها به شما کمک نماییم)

3 - یکی دیگر ازمعایب گل ها نیز هزینه گزافی است که باید برای تهیه آنها بپردازید. (خیلی از اقوام و خویشان متوفی از تاج گل های خیریه و کرایه ای استفاده می نمایند ک هزینه کمتر و ثواب بیشتری نیز برای متوفی بوجود می آید)

.سوالات متداول.

1 - کرایه تاج گل مشهد به چه صورت می باشد ؟ 

کرایه تاج گل به این معناست که دیگر خرید و فروشی در کار نبوده و به صورت اجاره ای در اختیارشما قرار می گیرد مثل کرایه لوازم از کرایه چی و حسن این کار هم در مناسب بودن قیمت آن می باشد.

2 - قیمت تاج گل ترحیم در مشهد چند است ؟ 

قیمت تاج گل ها متفاوت می باشد و به مواردی چون نوع گل به کاربده شده و سایز و ابعاد تاج گل بستگی دارد به عنوان مثال تاج گل یک طبقه به مراتب ارزران تر و مناسب تر از تاج گل سه طبقه می باشد یا تاج گلی که در آن از گل های آنتریوم و لیلیوم استفاده شده گرانتر از تاج گلی است از گل داوودی در ساخت آن استفاده شده است.

3 - قیمت تاج گل خیریه چند است ؟ 

تاج گل های خیریه را باید از شرکت ها و سازمان های خیریه تهیه کنید. این تاج گل ها به صورت اجاره در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و و در پایان مراسم از شما عزیزان پس گرفته می شود , قیمت این تاج گل ها با در نظر گرفتن هزینه ای که شما می خواهید خیرات نمایید محاسبه می شود.

4 - تاج گل برای تسلیت به چه صورت است ؟

جهت سفارش جهت تسلیت به خانواده متوفی می توانید عکس مورد نظر خود را از طریق واتس آپ یا اینستاگرام ارسال نموده و کار مورد نظر خود را پیش از آغاز مراسم ترحیم در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

5 - سفارش  تاج گل زیبا از چه طریق میسر می شود ؟

شما می توانید با برقراری تماس با کادر تشریفات بهشت از طریق شبکه های اجتماعی عکس مورد نظرتان را ارسال نموده و پس از دادن قبولی جهت زیبایی گل و کیفیت لازم با توجه به مبلغ پرداختی تان این محصول را در زمان و مکان معین شده تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید