پرسنل پذیرایی در مشهد

پرسنل پذیرایی در مشهد

جهت برگزاری مراسم ترحیم در مشهد با ما تماس بگیرید: 09155156802 و 38331044 مهمانداران تشریفات بهشت تحت آموزش قرار گرفته و در حین مراسم تحت نظارت سرپرست قرار می گیرند. این افراد لباس فرم متحدالشکل داشته و با نظم فراوان عهده دار وظایف خود می باشند...

شنبه 24 خرداد 1399
6578

پرسنل پذیرایی در مشهد

پرسنل پذیرایی یا مهماندار مراسم در مشهد که عضو گروه تشریفات بهشت هستند از بهترین و حرفه ای ترین مهمانداران حال حاضر در این شهر به حساب می آیند. این افراد با تواضع بیش از حد خدمتگزار شما در مراسم ترحیم و ختم عزیزانتان می باشند.

در مواقعی که خانواده متوفی برای مجلس ترحیم کلیه اقلام پذیرایی شامل  میوه , حلوا , خرما , شیرینی , چای و قند را تدارک دیده اند اما به جهت نداشتن وقت و روحیه مناسب قادر به پذیرایی از میهمانان و آماده کردن مسجد برای مراسم ترحیم نیستند از تشریفات درخواست پرسنل پذیرایی یا همان مهماندار مراسم را  می نمایند. مهمانداران اعزامی از سوی مدیریت تشریفات بهشت به  مساجد مشهد  و حسینیه های شهر برای مجالس ختم و ترحیم , همیشه یک ساعت مانده به آغاز مراسم در مسجد حضور یافته و در آماده سازی مسجد برای مراسم , به خانواده متوفی یاری می رسانند.

این پرسنل یا مهماندار جهت مجالس با چیدمان تاج گل های بزرگ در ورودی های مسجد , نصب بنر , قراردادن تراکت در پوشه های مخصوص , قراردادن میوه ها در پیش دستی هایی که روی میزهای دورتادورمسجد  وجود دارد و آماده کردن میز شمع , زمینه را برای برگزاری مراسم با شکوه مهیا می سازند و در طول مراسم  نیز با چای , حلوا , خرما و شیرینی به پذیرایی از میهمانان می پردازند.

نظر بدهید