پرسنل پذیرایی در مشهد

پرسنل پذیرایی در مشهد

پرسنل پذیرایی در مشهد

پرسنل پذیرایی یا مهماندار مراسم در مشهد که عضو گروه تشریفات بهشت هستند از بهترین و حرفه ای ترین مهمانداران حال حاضر در این شهر به حساب می آیند. این افراد با تواضع بیش از حد خدمتگزار شما در مراسم ترحیم و ختم عزیزانتان می باشند.

در مواقعی که خانواده متوفی برای مجلس ترحیم کلیه اقلام پذیرایی شامل  میوه , حلوا , خرما , شیرینی , چای و قند را تدارک دیده اند اما به جهت نداشتن وقت و روحیه مناسب قادر به پذیرایی از میهمانان و آماده کردن مسجد برای مراسم ترحیم نیستند از تشریفات درخواست پرسنل پذیرایی یا همان مهماندار مراسم را  می نمایند. مهمانداران اعزامی از سوی مدیریت تشریفات بهشت به  مساجد مشهد  و حسینیه های شهر برای مجالس ختم و ترحیم , همیشه یک ساعت مانده به آغاز مراسم در مسجد حضور یافته و در آماده سازی مسجد برای مراسم , به خانواده متوفی یاری می رسانند.

این پرسنل یا مهماندار جهت مجالس با چیدمان تاج گل های بزرگ در ورودی های مسجد , نصب بنر , قراردادن تراکت در پوشه های مخصوص , قراردادن میوه ها در پیش دستی هایی که روی میزهای دورتادورمسجد  وجود دارد و آماده کردن میز شمع , زمینه را برای برگزاری مراسم با شکوه مهیا می سازند و در طول مراسم  نیز با چای , حلوا , خرما و شیرینی به پذیرایی از میهمانان می پردازند.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید