کرایه تاج گل در مشهد

کرایه تاج گل در مشهد

تماس : 09155156802 کرایه تاج گل در مشهد به تازگی مرسوم شده و به نفع کسانی است که قصد اهدای تاج گل به صاحبان عزا را دارند , چون مبلغ تاج گل کرایه ای مناسبتر از تاج گل های فروشی می باشد... تشریفات بهشت مشهد می تواند بابت این مورد در خدمت شما دوستان باشد.

شنبه 11 اردیبهشت 1400
3033

کرایه تاج گل در مشهد

یکی از هدایای مرسوم در مراسم ختم که از طرف مهمانان به صاحبان عزا تقدیم می شود , تاج گل می باشد. این روزها کرایه تاج گل در مشهد , به شدت مرسوم شده است و می توان دلیل آنرا گران بودن تاج گل ترحیم دانست. 

قیمت تاج گل در مشهد با توجه به ابعاد یعنی یک , دو یا سه طبقه بودن آن و همچنین گل هایی که در آن بکار رفته است بستگی دارد. از گران ترین گل های موجود می توان به رز و لیلیوم و آنتریوم و پرنده بهشت نام برد.

برای برگزاری مراسم تدفین می توان از تاج گل سر مزار نیز استفاده نمود , شما می توانید این خدمت ترحیم را از تشریفات بهشت دریافت نمایید. شما می توانید از چند روز قبل سفارش خود را بدهید و طبق ساعت و مکان مورد نظرتان آن را تحویل بگیرید.

ما با توجه به گران شدن گل , راهکار ساده ای برای مقابله با گران بودن تاج گل ها را در اختیار شما قرار می دهیم که در زیر به شرح آن می پردازیم : 

شما می توانید به جای پرداخت هزینه گزاف برای خرید تاج گل یک گزینه ساده تر و البته با هزینه کمتر را انتخاب کنید و آن راهی به جز کرایه تاج گل نیست. یعنی اگر قصد خرید یک عدد تاج گل یک طبقه را دارید حداقل باید مبلغ 400/000 تومان را بپردازید اما اگر بخواهید آنرا کرایه نمایید می توانید فقط 40% مبلغ آنرا بپردازید بعنی می توانید با مبلغ 160/000 تومان یک تاج گل به دوست یا اقوام خود در این گونه مراسم هدیه بدهید.

روی هر تاج گل یک کاغذ لمینت شده در ابعاد a3 وجود دارد که نام افراد هدیه دهنده و متن تسلیت روی آن تایپ شده است از این رو صاحبان عزا متوجه می شوند که چه کسانی از این طریق به آنان تسلیت گفته اند. پلاکارد مورد نظر با توجه به متن مورد نظر شما چاپ و روی تاج گل نصب می گردد.

 .سوالات متداول.

آیا هزینه حمل و نقل تاج گل با گلفروش است یا خیر ؟

هزینه حمل تاج گل کرایه ای بر عهده فرد کرایه کننده می باشد. گلفروش به غیر از مبلغ تاج گل , مبلغی جدا گانه بابت هزینه حمل آن دریافت می نماید... در چند پاراگراف قبل نیز توضیح داده شد که مکان و زمان مورد نظر شما پرسیده می شود و طبق همان اطلاعات ارسال می گردد و هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده گل می باشد...

 

 

نظر بدهید