کرایه تاج گل در مشهد

کرایه تاج گل در مشهد

تماس : 09155156802 کرایه تاج گل در مشهد به تازگی مرسوم شده و به نفع کسانی است که قصد اهدای تاج گل به صاحبان عزا را دارند , چون مبلغ تاج گل کرایه ای مناسبتر از تاج گل های فروشی می باشد... تشریفات بهشت مشهد می تواند بابت این مورد در خدمت شما دوستان باشد.

یکشنبه 8 تیر 1399
2069

کرایه تاج گل در مشهد

یکی از هدایای مرسوم مراسم ختم که از طرف مهمانان به صاحبان عزا تقدیم می شود , تاج گل می باشد. این روزها کرایه تاج گل در مشهد , مرسوم شده است و می توان دلیل آنرا گران بودن تاج گل ترحیم دانست. 

قیمت تاج گل در مشهد با توجه به ابعاد یعنی یک , دو یا سه طبقه بودن آن و همچنین گل هایی که در آن بکار رفته است بستگی دارد. از گران ترین گل های موجود می توان به رز و لیلیوم و آنتریوم نام برد.

برای برگزاری مراسم تدفین می توان از تاج گل سر مزار نیز استفاده نمود , شما می توانید این خدمت ترحیم را از تشریفات بهشت دریافت نمایید. 

ما با توجه به گران شدن گل راهکار ساده ای برای مقابله با گران بودن تاج گل ها را در اختیار شما قرار می دهد که در زیر به شرح آن می پردازیم : 

شما می توانید به جای ب جای پرداخت هزینه گزاف برای خرید تاج گل یک گزینه ساده تر و البته با هزینه کمتر را انتخاب کنید و آن راهی نیست کرایه تاج گل نیست. یعنی اگر قصد خرید یک تاج گل یک طبقه را دارید حداقل باید مبلغ 400/000 تومان را بپردازید اما اگر بخواهید آنرا کرایه نمایید می توانید فقط 40% مبلغ آنرا بپردازید بعنی می توانید با مبلغ 160/000 تومان یک تاج گل به دوست یا اقوام هدیه دهید.

روی هر تاج گل یک کاغذ لمینت شده در ابعاد a3 وجود دارد که نام افراد هدیه دهنده و متن تسلیت روی آن تایپ شده است از این رو صاحبان عزا متوجه می شوند که چه کسانی از این طریق به آنان تسلیت گفته اند.

 .سوالات متداول.

آیا هزینه حمل و نقل تاج گل با گلفروش است یا خیر ؟

هزینه حمل تاج گل کرایه ای بر عهده فرد کرایه کننده می باشد. گلفروش به غیر از مبلغ تاج گل , مبلغی جدا گانه بابت هزینه حمل آن دریافت می نماید...

 

 

نظر بدهید