مسجد توفیق مشهد

مسجد توفیق مشهد

در صورت تمایل ، جهت رزرو مسجد توفیق مشهد توسط تشریفات بهشت می توانید تماس بگیرید:38331044 - 38331044 مسجد توفیق طالقانی مشهد از بزرگترین مساجد منطقه احمدآباد به حساب می آید.

پنجشنبه 8 خرداد 1399
5589

مسجد توفیق مشهد

مسجد توفیق طالقانی مشهد از بزرگترین مساجد مشهد می باشد , این مسجد بیشتر مناسب مراسم ختم با تعداد مهمان زیاد می باشد و خادمین این بنای مذهبی به بساری از مردم این شهر حهت برزگرای مراسم ختم خدمت نموده اند.

در قسمت زنانه این بنای مقدس تعداد 180 عدد صندلی به صورت سینمایی چیدمان شده است و در قسمت آقایان دور تا دور مسجد 110 عدد صندلی قرار داده شده است و به ازای هر دو عدد صندلی یک میز در نظر گرفته شده , این مسجد مجهز به آسانسور می باشد.

در قسمت آبدارخانه زنانه و مردانه دو نفر به عنوان چای ریز و کسی که استکان ها و ظرزوف را شستشو می نمایند به مهمانان مراسم خدمت می نمایند. مسجد خانه خدا و آرامگاه دل هاست...جایی که در آن مراسم مذهبی و مجالس ترحیم و ختم بر گزار می گردد.در منطقه احمدآباد مشهد چند مسجد وجود دارد که مناسب برگزاری مراسم ترحیم و مجالس مذهبی می باشند مسجد توفیق مشهد یکی از بهترین و بزرگترین مساجد منطقه احمداباد شهر مشهد میزبان مجالس  و مراسم ترحیم...

از مهم ترین فعالیت های مسجد توفیق می توان به برگزاری کلاس های آموزشی و فرهنگی برای نوجوانان و جوانان اشاره کرد.

نظر بدهید
Alternate Text
مهسا جمعه 2 اسفند 1398

سلام طبقه پایین مسجده یا حسینیه خانمهایی که معذوریت ورود به مسجد دارن چکار کنن

Alternate Text
پاسخ مدیر به مهسا دوشنبه 5 خرداد 1399

سلام طبقه پایین حسینیه است.