برگزار کننده همایش در مشهد

برگزار کننده همایش در مشهد

برگزار کننده همایش در مشهد 

شرکت تشریفات بهشت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های برگزار کننده همایش در مشهد , مفتخر است کلیه خدمات برگزاری همایش را با بالاترین  سطح کیفیت و تنوع خدمات برای ارگان ها و شرکت های این شهر برگزار نماید. برگزاری همایش در مشهد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و باید نکات و موارد زیادی را در اجرای آن رعایت نمود. مجری برگزار همایش از این رو می خواهیم رزومه شرکت خود را به شما عزیزان بازگو نماییم : 

1 - همایش کانون وکلا سال 1396 : 

روز هفتم اسفند ماه که از سال 1331 با تصویب لایحه استقلال وکلا به عنوان روز وکیل و یا روز استقلال وکلا نامگذاری شده است. در این روز بزرگ در سراسر کشور , کانون های دادگستری هر شهر اقدام به برگزاری جشن و دعوت و تقدیر از وکلا و مقام وکیل می نمایند.

تشریفات بهشت مشهد این افتخار را داشته است که در سال های 94 و  95 و 96 و 97 و 98 در مناسبت های مختلف پذیرایی مهمانان کانون وکلا بوده باشد. در تاریخ هفتم اسفند ماه سال 1396 این تشریفات با تجهیز کردن کانون وکلا به میزز و صندلی و گل آرایی سن و تریبون سالن همایش و تامین لوازم پذیرایی لوکس از 700 نفر مهمان محترم با میوه و شیرینی و چای و نسکافه پذیرایی نمود ضمن اینکه با اهدای یک شاخه گل از کلیه مهمانان قدردانی به عمل آمد و برگی در افتخارات تشریفات بهشت رقم زده شود.

2 - همایش ملی مالیات بر ارزش افزوده :

 دانشگاه فردوسی مشهد درروزهای 13 و 14 دی ماه سال 1396 اقدام به برگزاری همایش ملی بر ارزش افزوده با محورهای آثار مالیات بر ارزش افزوده بر متغیرهای کلان اقتصادی و جایگاه مالیات بر ارزش افزوده در بودجه دولت و چالش های حقوقی و اقتصادی و قانونی و اجرایی فرار مالیاتی و پیشنهاد اصلاحات نظام های مالیاتی نمود . این همایش در دو روز و چهار وعده صبح و عصر انجام پذیرفت. سخنرانان محترم همایش از بزرگان کشور همچون نمایندگان مجلس و صنعت گران بزرگ بودند که در ذیل به نام ایشان اشاره خواهد شد. آقای دکتر لطفعلی پور و رییس دانشگاه علوم اجتماعی , آقای دکتر محمد کافی رییس دانشگاه فردوسی , آقای دکتر شادمهری معاون دانشگاه علوم اجتماعی , آقای دکتر مهندس غلامحسین شافعی رییس اطاق بازرگانی صنایع و معادن خراسان رضوی , آقای دکتر محمد مسیحی معاون اداره مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور , آقای دکتر هادی قوامی نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه ریزی مجلس , آقای مهندس هادی فرد شریفی مدیر مالی گروه مهام شرق , آقای دکتر علی رسولیان سرپزست معاونت اقتصادی استانداری خراسان رضوی , آقای دکتر علی اکبر عرب مازار رییس سابق امور مالیاتی , آقای دکتر نیکدل رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان شمالی.

گروه تشریفات بهشت مشهد با انجام گل آرایی سن و تریبون سالن همایش و تجهیز مکان به میز و لوازم لوکس پذیرایی در سالن مجموعه از 1600 نفر مهمان در چهار وعده با شیرینی میوه چای و نسکافه و تامین مهمانداران کار آموز , افتخار خدمت به این بزرگان عرضه ملی کشور را در دو قسمت vip مقامات و دیگر مدعوین را داشت.

3 - همایش پوست , مو و زیبایی :

یکی از دغدغه ها همیشگی بانوان , مسائل در مورد بهداشت و نگهداری از پوست , مو و زیبایی بوده است. تشریفات بهشت با توجه به خدمات رسانی معنوی همیشگی به همشهریان عزیزمان همزمان به برگزاری نمایشگاه برندهای لوکس زوج های جوان با دعوت از دو تن از پزشکان مطرح کشور سرکار خانم سپندارند و جناب آقای دکتر اسدی اقدام به برگزاری این همایش نمود. این همایش با اقبال مردم روبرو شد و در همان ساعت اولیه ظرفیت سالن تکمیل گردید. از نکات مهم این سمینار می توان به حضور افتخاری هنرمند عزیز کشورمان سرکار خانم حدیث فولادوند اشاره نمود. پس از این همایش سخنرانان به سئوالات مردم پاسخگو بودند و مردم را در رسیدن به اهداف خود در زمینه نگهداری از پوست و مو راهنمایی کردند. در انتها از برندهای لوکس نمایشگاه جوان با اهدای جوایز نفیس تقدیر به عمل آمد و با قرعه کشی هدایایی نفیس دیگری به مهمانان هدیه داد شد. به امید آن روز که تشریفات بهشت مشهد بتواند بصورت مداوم خدماتی این چنینی به همشهریان عزیز خود ارائه نماید.

4 - فستیوال لوکس زوج های جوان :

تشریفات بهشت با توجه به معرفی برندهای برتر کلینیک های پوست , مو و زیبایی و همچنین برندهای مرتبط با خدمات عروسی در تاریخ 25 و 26 بهمن ماه سال 1395 افدام به واگذاری غرفه های معرفی خدمات در تالار رویال سنتر مشهد نمود. این نمایشگاه با اقبال عمومی مواجه شد و تمام غرفه های آن طی دو روز به 24 نفر از بزرگان کلینیک های زیبایی و اصناف مربوط به خدمات عروسی واگذار گردید. خدماتی که تشریفات بهشت به طرف قرار داد خود ارائه داد شامل تامین مکان و همایش و تفکیک غرفه ها با پارتیشن و خدمات حفاظتی بود. در دو روز یاد شده تعداد تقریبی 5000 نفر بازدید کننده از فستیوال ذکر شده دیدن نمودند. 

از دیگر نکات قابل ذکر در مورد نمایشگاه , بازدید افتخاری هندمند مردمی و دوست داشتنی سرکار خانم حدیث فولادوند از این نمایشگاه بود که با حضور ایشان شکوه دوچندانی را به خدمت رسانی ما به همشهریان عزیز اضافه نمود. ضمن اینکه فستیوال زوج های جوان و برندهای لوکس همزمان با همایش پوست , مو و زیبایی برگزار و به پایان رسید.

5 - اجلاس مشترک معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی عاملین ذیحساب و کارشناس مسئولان بودجه ادارات آموزش و پرورش خراسان رضوی :

این اجلاس در تاریخ هشتم مهر ماه سال 1397 در محل دریاچه مصنوعی پارک شهر جدید گلبهار با حضور مقامات عالی رتبه آموزش و پرورش گلبهار جهت صرف عصرانه و شام انجام پذیرفت. تشریفات بهشت با تجهیز و چیدمان میز و صندلی و ظروف به تعداد 150 عدد ، مسئول پذیرایی از مهمانان حاضر در محل بود که البته موارد و اقلام آن  شامل میوه ، شیرینی ، نوشیدنی ، چای ، نسکافه و شام بوده است.

6 - مراسم تحلیف وکلای دادگستری مشهد :

تشریفات بهشت این افتخار را داشته است که در دوره های مختلف پذیرایی چشن های کانون وکلای مشهد باشد. مراسم تحلیف دانش آموختگان وکلا در تاریخ 27 مهر ماه سال 1397 در محل کانون وکلا انجام پذیرفت. همچون سنوات گذشته پس پس از اجرای برنامه های مختلف و سخنرانی مقامات کانون , مراسم تحلیف دانش آموختگان انجام و پس از آن مهمانان برای پذیرایی دعوت شدند.

خدمات تشریفات بهشت تامین میز , صندلی , لوازم پذیرایی , گل آرایی و اهدای گل از 500 نفر مهمان با میوه , شیرینی , چای , نسکافه بوده است. شایان ذکر است تشریفات بهشت در سال های متوالی افتخار ارائه خدمات تشریفاتی به اعضای محترم کانون وکلا بوده است.

7 - مراسم همایش کانون وکلا  سال 1398 :

در سال 1398 مسئولین این کانون با درخواست اعضا , طی قراردادی برگزاری جشن تحلیف این سال را بر عهده ما نهادند.

برگزاری این مراسم با منوی پذیرایی امسال شامل جند نوع میوه ( سیب , موز , خیار , شلیل ) , جند مدل شیرینی ( دو مدل ساقه عروس و دو مدل پای سیب ) , نوشیدنی های مختلف ( چای نبات نی دار , نسکافه , آبمعدنی و آبمیوه ) , ظروف چینی هتلی ( میوه خوری فنجان ) , ظروف سه طبقه , کارد و چنگال , سماور برقی بزرگ , میز و رومیزی و صندلی , انجام گل آرایی , تیم تشریفات متشکل از 10 نفر مهماندار آقا و 6 نفر خانم بهمراه 2 نفر سرپرست و یک مدیر اجرایی , صورت پذیرفت.

.سوالات متداول.

انتخاب سالن همایش باید طبق چه پارامترهایی انتخاب شود ؟

1- ظرفیت محل برگزاری همایش باید بر طبق تعداد مهمان ها انتخاب گردد معمولا سالن های همایش ظرفیتی بالغ بر 500 نفر را دارا می باشند. 

2 - سالن همایش باید از مکانی جهت پذیرایی مهمان برخوردار باشد. معمولا در همایش ها چند وقت استراحت وجود دارد و مهمانان در آن زمان به پذیرایی از خود می پردازند.

3 - این سالن باید دارای سیستم نور , سیستم صوت و سیستم تهویه مطبوع هوا باشد.

4 - اگر این سالن در مرکز شهر انتخاب گردد , رفت و آمد مدعوین راحت تر صورت می پذیرد.

5 - سالن باید از صندلی های راحت و نو بهره ببرد. برخی از همایش ها مدت و تایم طولانی تری نسبت به سایر همایش ها دارند بنابر این باید رفاه حال حضار درنظر گرفته شود.

اشتراک گذاری:
  1. Image

    مطلب های خوبی توی سایتتون هست و دارین خدمت بزرگی میکنین

  2. Image

    معلومه که گروه قدرتمندی هستید. از نمونه کاراتون مشخصه

نظر بدهید