برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه

برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه

برگزار کننده ی مراسم افتتاحیه

تشریفات بهشت بهترین برگزار کننده مراسم افتتاحیه در مشهد می باشد و خدمات متنوع و قابل اعتمادی را به صاحبان برند جهت برگزاری مراسم افتتاحیه جهت بازگشایی فروشگاه ها و کارخانجات ارائه می دهد. (برگزار کننده جشن افتتاحیه در مشهد) 

موارد زیادی جهت ایده برای مراسم افتتاحیه و پذیرایی مراسم افتتاحیه وجود دارد که توسط تشریفات بهشت به شما ارائه می گردد.به همین جهت لیستی از رزومه کاری خود ارائه می نماییم : 

1 - مراسم افتتاحیه مجتمع فولاد تربت حیدریه :

شهرستان تربت حیدریه از دیرباز به دلیل داشتن مقام اول در جهان برای کشت و برداشت زعفران شهرتی جهانی و ملی داشته است. اما تاریخ سوم مرداد سال 1397 شاید بتوان این شهرستان را به عنوان یکی از قطب های تولید فولاد نیز شناخت.

در تاریخ یاد شده مراسم کلنگ زنی کرخانه فولاد تربت توسط وزیر محترم وقت صنعت و معدن و تجارت جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری انجام پذیرفت. از مهمانان حاضر میتوان از فرماندار و شهردار و امام جمعه تربت حیدریه و دیگر مقامات شهری یاد کرد.

تشریفات بهشت مشهد در مدت 3 روز اقدام به تجهیز ملزومات پذیرایی در محل کارخانه در حدفاصل شهرستان رباط سنگ و شهرستان تربت حیدریه نمود که شامل تجهیز مکان به میزز و صندلی و گل آرایی سن و تریبون و تاج گل و تجهیز نمودن به سخچال و ظروف لوکس پذیرایی انجام شد.

پذیرایی 500 نفر مهمان در سه مرحله ابتدایی شامل میوه , شیرینی و شربت و میان وعده بستنی و در انتهای پذیرایی از مهمانان با چای و نسکافه انجام پذیرفت. 

 2 - مراسم افتتاحیه فروشگاه فرنچی : 

 فروشگاه فرنچی با مدیریت برادران بزرگوار سپهری در جاده مشهد طرقبه با متراژ 4000 متر در زمینه فروش لباس , خدمات گسترده ای به همشهریان عزیز ارائه می دهد. از افتخارات مجموعه بهشت , برگزاری مراسم افتتاحیه این فروشگاه در تاریخ بیست و هشتم افند ماه سال 1394 می باشد. از نکات قابل توجه این رویداد حضور افتخاری هنرمندان عزیز و مردمی سرکار خانم الهام حمیدی , آقای نیما شاهرخ شاهی و آقای سیاوش خیرابی بود.

این رویداد با اقبال مردمی روبرو شد و تعداد تقریبی 2000 نفر از همشهریان عزیزمان در این افتتاحیه حضور بهم رسانیدند. تشریفات بهشت مشهد این افتخار را داشت که با ارائه صد تخته فرش و تجهیز مکان به میز و صندلی و لوازم پذیرایی مانند شیرینی چای نسکافه پذیرایی مهمانان باشد.

3 - مراسم افتتاحیه شرکت ابودیزاین :

شرکت ابودیزاین یکی از مفاخر و پیشتازان صنعت طراحی و تجهیز دکوراسیون داخلی در کشور ایران می باشد. این شرکت با طراحی ایده ای جالب و جذاب و بکار گیری خودروهای لوکس سیار که دارای نمونه های کاغذ دیواری و پارکت و غیره می باشد پس از تماس مشتران در محل مورد درخواست حاضر شده و در همان مکان با ارائه ایده و نظرات زیبا اقدام به طراحی و دیزاین مکان مورد نظر می نماید.این شرکت یکی از زیرمجکوعه های هلدینگ گل خندان تجارت می باشد که خود از مفاخر ایران می باشد.

گروه تشریفات بهشت مشهد افتتاح اولین رفتر این شرکت را در تاریخ ششم اسفند ماه سال 1396 در بلوار فلسطین برگزار نمود. ما با تجهیز دفتر لوکس ابودیزاین به میزهای ترک بلند با رومیزی های سبز که رنگ سازمان آن شرکت می باشد و تهیه کیک و کاپ کیک که دارای تصویر لوگوی آن شرکت بود به همراه بادکنک آرایی و گل آرایی , پذیرایی 100 نفر از مدعوین محترم با میوه , شیرینی , شربت , چای , نسکافه , کیک و اهدای گل صورت پذیرفت. تجهیز این مکان به سیستم صوت و تصویر  هماهنگی با قاری و مجری برنامه نیز با بهشت بود. 

4 - مراسم افتتاحیه کلینیک سازمان پزشکان بدون مرز :

در تاریخ بیست و ششم آبان ماه سال 1397  افتتاح اولین کلینیک سازمان پزشکان بدون مرزر در مشهد توسط تشریفات بهشت انجام پذیرفت. پزشکان بدون مرز مجوعه ای بین المللی با اهداف بشر دوستانه جهت تامین نیازهای پزشکی در کشورهای جنگ زده و یا در خال توسعه می باشد. خدمات ما در برگزاری این افتتاحیه شامل تامین مهماندار میز و صندلی ظروف پذیرایی و سیستم صوت و تصویر به همراه گل آرایی و پذیرایی شامل چای , نسکافه , میوه و شیرینی بود.

از مهمانان این برنامه می توان از نماینده سازمان ملل , نماینده اتحادیه اروپا , نماینده سفارت فرانسه , مدیریت سازمان ام اس اف در ایران , نماینده هلال اهمر استان و معاون استاندار اشاره نمود.

5 - مراسم افتتاحیه بانک دی شعبه احمدآباد :

بانک دی یکی از زیرمجموعه های بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.از جمله افتخارات این بانک دریافت نشان مسئولیت پذیری اجتماعی می باشد. در تاریخ بیست و پنجم اسفند ماه سال 1394 تشریفات بهشت این افتخار را داشت که تشرشریفات افتتاحیه بانک دی شعبه احمدآباد را داشته باشد. در این مراسم معاون محترم استاندار به همراه رییس بنیاد شهید خراسان رضوی و مدیر کل بانک دی حضور داشتند. تعداد مهمانان این برنامه خدود 100 نفر بودند که از ایشان با نهایت ادب و احترام با میوه , شیرینی پذیرایی به عمل آمد. 

خدمات تشریفات بهشت در این رویداد تجهیز فضای بانک به میز و صندلی رذ کارپت , سیستم صوت و تصویر , هماهنگی با قاری و مجری , گل آرایی و تامین اقلام پذیرایی ذکرشده یود. از نکات مورد توجه این مراسم فاصله زمانی 2 ساعته افتتاح بانک دی شعبه احمدآباد و نیز شعبه بلوار سجاد بود.

بانک دی بلوار سجاد ساعت 8 صبح افتتاح شد و پس از سخنرانی مدیران و پذیرایی از مهمانان با فاصله زمانی 2 ساعته یعنی ساعت 10 صبح بانک دی بلوار احمدآباد با تشریفات کاملا مشابه بانک دی بلوار سجاد افتتاح شد.

6 - مراسم افتتاحیه بانک دی شعبه سجاد :

 در راستای تسهیل امور مالی و خدمت رسانی بهتر به هم میهنان عزیزمان و تسهیل در خدمت رسانی به خانواده های محترم بنباد شهید و امور ایثارگران , بانک دی تاسیس شد. تشریفات بهشت این افتخار را دارد که در تاریخ بیست و پنجم اسفند ماه سال 1394 تشریفات برگزاری مراسم افتتاحیه دو شعبه بانک دی بلوار سجاد و احمدآباد را داشته باشد. از مهمانان این رویداد می توان به رییس وقت بنیاد شهید خراسان رضوی و مدیر کل بانک دی اشاره نمود.

7 - مراسم افتتاحیه شرکت دانش بنیان توس کات :

شرکت توس کات یک شرکت دانش بنیان می باشد که فعالیت خود را جهت تولید قطعات الکترونیک فوق پیشرفته در پیش گرفته است و از این جهت به میهن خود ایران خدمت می نماید. از مهمانان ویژه این مراسم می توان به جناب آقای مخبر ریاست محترم ستاد فرمان امام (ره) و جناب آقای مهندس رزم حسینی استاندار محترم خراسان رضوی نام برد. پرسنل بهشت یک روز پیش از آغاز افتتاحیه اقدام به چیدمان میز و صندلی و همچنین تهیه میز سلف سرویس در محوطه بیرونی این شرکت از مهمانان و مدعوین پذیرایی به عمل آورد. از دیگر خدمات ما می توان به گل آرایی میز تریبون اشاره نمود....

اشتراک گذاری:

نظر بدهید