تزئین میز ترحیم در مشهد

تزئین میز ترحیم در مشهد

جهت دریافت خدمات مجالس ترحیم در شهر مشهد با شماره های 38331044 و 09155156802 تماس بگیرید.

دوشنبه 19 شهریور 1397
2643

تزیین میز ترحیم در مشهد

یکی از خدمات ترحیم پرکاربرد و عرضه شده  گروه تشریفات بهشت ،به خانواده های عزادار ، تزیین میز ختم و ترحیم در مشهد می باشد

یکی از خدمات ارائه شده توسط گروه تشریفات بهشت مشهد ,  تزئین میز ترحیم می باشد. این میز می تواند در مسجد , منزل , رستوران و یا بر سر مزار متوفی طراحی و اجرا گردد.

از موارد به کاربرده شده در میز ترحیم می توان به گل آرایی , شمع آرایی , عکس متوفی , موارد پذیرایی همچون حلوا , خرما و شیرینی اشاره کرد. سطح این میز با پارچه مشکی پوشانده شده و با به کاربردن ترمه که می تواند در رنگ های متفاوتی باشد تزئین می شود به این صورت که ترمه ها باید روی پارچه مشکی پهن شده و سایر موارد را روی آن قرار دهیم.

این میز می تواند در انواع مختلفی طراحی و تزیین گردد مثلا می توان از دو میز یا سه میز برای آن استفاده نمود و یا مثلا از میزهای گرد یا مستطیل جهت دیزاین آن بهره برد. بیشترین زیبایی این میز را گل و کپه گل های به کاربرده در آن بوجود می آورند به عنوان مثال می توان از گل های رز ، داوودی و لیلیوم استفاده کرد.

از دیگر موارد به کار برده شده در تزیین میز ختم می توان به آیینه و یا مجسمه های فرشته که نماد روح متوفی می باشد بهره برد.

گروه تشریفات بهشت با آموزش پرسنل خود در تمام موارد توانسته طبق میل و سلیقه صاحبان مجالس عمل نماید و رضایت آنان را جلب کند. 

نظر بدهید