برگزاری مراسم ترحیم در منزل,مشهد

برگزاری مراسم ترحیم در منزل,مشهد

جهت برگزاری مراسم ترحیم در منزل ، شهر مشهد با شماره های 38331044 و 09155156802 تماس بگیرید. از مهم ترین خدمت ترحیم تشریفات بهشت , برگزاری مراسم در منزل می باشد..

چهارشنبه 25 بهمن 1396
3515

برگزاری مراسم ترحیم در منزل,مشهد

یکی از خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت ، برگزاری مجالس و مراسم ختم و ترحیم در منزل،مشهد می باشد که در اینگونه مراسم می توانید از خدمات ختم متنوع ما که بسیار لوکس و البته قابل اعتماد هستند , استفاده نمایید.

بعضاً بازماندگان متوفی علاقه دارند که مراسم ترحیم عزیزشان را در منزل شخصی خود برگزار کنند و چون انجام این امر تجربه و حوصله خود را می طلبد شاید خود قادر به برگزاری آن نباشند به همین دلیل اجرای آن را به گروه تشریفات بهشت سپرده و فقط بدون هیچ دغدغه ای به خوش آمدگویی از مهمانان خود می پردازند.

گروه تشریفات بهشت مشهد با آموزش مهمانداران خود در این زمینه توانسته به خانواده های متعددی در این شهر خدمات ترحیم خود را ارائه نماید که این خدمت شامل موارد زیر می باشد : 

1 - تهیه میز و صندلی و چیدمان آن طبق میل و سلیقه شما به عنوان مثال می توان از صندلی تاشو یا صندلی های معمولی که البته در چند رنگ مختلف وجود دارد بهره برد.

2 - تهیه ظروف مورد نیاز جهت برگزاری اینگونه مراسم... این ظروف می تواند شامل میوه خوری فنجان های و نعلبکی دیس میوه و ظروف مخصوص چیدمان حلوا و خرما  و غیره می باشد. 

3 - تهیه موارد پذیرایی مانند میوه , حلوا , خرما , شیرنی , چای , نسکافه  و آبمیوه. از میوه ثابت استفاده شده در مراسم می توان به موز اشاره نمود و در کنار آن می توان از جند نوع میوه فصل هم استفاده نمود و یا می توان جهت پذیرایی از مهمانان از نوشیدنی های سرد و گرم و حتی بستنی نیز استفاده نمود.

4 - اعزام مهمانداران آموزش دیده به همراه لباس فرم متحدالشکل. این پرسنل همیشه ساعاتی قبل از آغاز مراسم در منزل شما حاضر شده و مقدمات برگزاری مجالس شما عزیزان را با بهترین کیفیت فراهم می نمایند.

5 - تزیین میز ترحیم توسط پرسنل گروه تشریفات بهشت. این خدمت تشریفات بهشت یکی از پرطرفدار ترین موارد برگزاری ختم می باشد که می تواند در منزل , تالار و مسجد انجام گردد.. از موارد به کار برده شده در این میز می توان به گل آرایی و شمع آرایی اشاره نمود.

6 - انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری در محل.

7 - اعزام گروه موسیقی سنتی و عرفانی.

8 - تهیه و اجرای سیستم نور و صوت حرفه ای.

از اینکه می توانیم در خدمت شما باشیم به خود افتخار می کنیم.

نظر بدهید