برگزاری مراسم ترحیم در منزل,مشهد

برگزاری مراسم ترحیم در منزل,مشهد

برگزاری مراسم ترحیم در منزل,مشهد

یکی از خدمات ترحیم گروه تشریفات بهشت ، برگزاری مجالس و مراسم ختم و  ترحیم در منزل،مشهد می باشد که در اینگونه مراسم می توانید از خدمات ختم متنوع ما که بسیار لوکس و البته قابل اعتماد هستند , استفاده نمایید.

بعضاً بازماندگان متوفی علاقه دارند که مراسم ترحیم عزیزشان را در منزل شخصی خود برگزار کنند ( مراسم ختم در خانه ) و چون انجام این امر تجربه و حوصله خود را می طلبد شاید خود قادر به برگزاری آن نباشند به همین دلیل اجرای آن را به گروه تشریفات بهشت , برگزارکننده مراسم ترحیم در منزل ,  سپرده و فقط بدون هیچ دغدغه ای به خوش آمدگویی از مهمانان خود می پردازند.

گروه تشریفات بهشت مشهد با آموزش مهمانداران خود در این زمینه توانسته به خانواده های متعددی در این شهر خدمات ترحیم خود را ارائه نماید که این خدمت شامل موارد زیر می باشد : 

1 - تهیه میز و صندلی و چیدمان آن طبق میل و سلیقه شما به عنوان مثال می توان از صندلی تاشو یا صندلی های معمولی و همچنین از میز عسلی که البته در چند رنگ مختلف وجود دارد بهره برد.

2 - تهیه ظروف مورد نیاز جهت برگزاری اینگونه مراسم... این ظروف می تواند شامل میوه خوری , کارد و چنگال , فنجان و نعلبکی , دیس میوه و ظروف مخصوص چیدمان حلوا و خرما  و غیره می باشد. 

3 - تهیه موارد پذیرایی مانند میوه , حلوا , خرما , شیرنی , چای , نسکافه  و آبمیوه. از میوه ثابت استفاده شده در مراسم می توان به موز اشاره نمود و در کنار آن می توان از چند نوع میوه فصل هم استفاده نمود و یا می توان جهت پذیرایی از مهمانان از نوشیدنی های سرد و گرم و حتی بستنی نیز استفاده نمود.

4 - اعزام مهمانداران آموزش دیده به همراه لباس فرم متحدالشکل. این پرسنل همیشه ساعاتی قبل از آغاز مراسم در منزل شما حاضر شده و مقدمات برگزاری مجالس شما عزیزان را با بهترین کیفیت فراهم می نمایند. از وظایف آنها می توان به پالش ظروف و چیدمان اقلام پذیرایی در ظرف مورد نظر و یا چیدمان میز و صندلی اشاره نمود.

5 - تزیین میز ترحیم توسط پرسنل گروه تشریفات بهشت. این خدمت تشریفات بهشت یکی از پرطرفدار ترین موارد برگزاری ختم می باشد که می تواند در منزل , تالار و مسجد انجام گردد.. از موارد به کار برده شده در این میز می توان به گل آرایی و شمع آرایی اشاره نمود , به عنوان مثال می توان برای دیزاین آن از چند میز ترک بلند یا متوسط و چند پارچه ,  ترمه یا تور استفاده نمود.

6 - انجام خدمات عکاسی و فیلمبرداری در محل.

7 - اعزام گروه موسیقی سنتی و عرفانی.

8 - تهیه و اجرای سیستم نور و صوت حرفه ای.

از اینکه می توانیم در خدمت شما باشیم به خود افتخار می کنیم.

اشتراک گذاری:
  1. Image

    توی روزهای سخت کنارمون بودین واقعاً ازتون ممنونیم. از نیروهای خوبتون و مجموعه ی مودبتون هن راضی هستیم. انشاالله هر رزو بهتر و قویتر باشین. حتماً روح مادرم شاد هست و از شما راضی

  2. Image

    بسیار مطالب خوبی دارین. خدا قوت

نظر بدهید