شرکت خدمات مجالس ترحیم

شرکت خدمات مجالس ترحیم

جهت برگزاری مراسم ترحیم و ختم در مشهد تماس بگیرید: 38331044 و 09155156802 شرکت تشریفاتی بهشت تا به امروز توانسته است به بسیاری از مردم مشهد خدمات مجالس را عرضه نماید و نیز رضایت آنها را جلب کند... در صورت نیاز می توانید از خدمات ترحیم تشریفات بهشت استفاده نمایید.

سه شنبه 10 مهر 1397
5839

شرکت خدمات مجالس ترحیم

تشریفات بهشت یک گروه خدمات برگزاری مراسم ترحیم یا شرکت تشریفات مجالس در مشهد می باشد که از اولین روز درگذشت متوفی تا مراسم سالگرد به شما یاری می رساند. تشریفات و خدمات مجالس در مشهد...

شرکت تشریفات مجالس ترحیم جهت نظم بخشیدن در برگزاری مراسم ترحیم برای هر مهماندار و پرسنل وظیفه ای را تعریف نموده است و این مسئولیت های فردی را می توان در چند مورد خلاصه نمود:

مهم ترین وظایف پرسنل تشریفات در مراسم ختم 

1- وظایف سرپرست به این گونه تعریف می شود که مسئولیت کلیه امور داخلی مسجد در برگزاری مراسم ختم به عهده وی می باشد و وظیفه ی سپردن مسئولیت و پاسخگویی به میهمانان و کارفرما و یا هر عمل دیگر که نیاز به تصمیم گیری جدی دارد می باشد. این فرد باید به هرگونه سوال صاخبان عزا پاسخگو باشد و در طول مراسم با آنان ارتباط برقرار نماید.

2- در هر مراسم یک فرد به عنوان شارژر از سوی سرپرست تشریفات معین می د و از وظایف او می توان به نصب بنر , قرار دادن تراکت در پوشه ها , رساندن پیام تسلیت به مداح مراسم منظم سازی مجلس اشاره نمود.

3 - پرسنل و مهماندار تشریفات در حین برگزاری مراسم نباید با یکدیگر صحبت کنند و فقط می توانند با سرپرست در ارتباط باشند. در صورتی که صاحبان عزا از پرسنل سئوالی داشته باشند خیلی محترمانه عذرخواهی کرده و بگویید مسئله را با سرپرستمان در میان بگذارید.

4 -دادن تذکر توسط میهمانان به پرسنل جایز می باشد و حتی اگر حق با ما بود هم نباید به خود اجازه دهیم که با تندی با میهمانان برخورد نماییم.

5 - گوش دادن کامل به صحبت های مهمانان به این نشانه است که به آنها احترام گذاشته و کاملا در خدمت آنها هستیم.

6 - اگر مهمانان در مورد چیزی از ما سوال کرد که از پاسخ آن اطلاعی نداریم نباید بی مورد اظهار نظر کرده بلکه باید موضوع را با سرپرست تشریفات در میان گذاشت.

7 - نحوه برخورد با مهمانان ناراضی به این گونه است که در کمال ادب و احترام و حفظ خونسردی با وی رفتار شود و بلافاصله مورد را با سرپرست در میان بگذاریم.

8 -افزایش سرعت عمل در حین کار به این صورت است که در هنگام حضور در سر کار دقت و سرعت را با هم بکار بگیریم , تند راه بروید ولی هرگز ندوید.

9 - پرسنل حق ندارند تا انتهای برگزای مراسم لباس تشریفات را عوض نمایند.

10 - پرسنل تشریفات باید یک ساعت پیش از آغاز مراسم در مسجد حاضر شوند و با جدیت به کار خود ادامه دهند.

نظر بدهید