خدمات ترحیم در مشهد

خدمات ترحیم در مشهد

خدمات ترحیم در مشهد

تشریفات بهشت ارائه دهنده خدمات مراسم ترحیم در مشهد می باشد و خدمات مجالس ختم خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می دارد. شما می توانید با استفاده از خدمات ترحیم تشریفات بهشت در کنترل هزینه مراسم ترحیم در مشهد آسوده باشید.

گروه تشریفات بهشت مشهد ارائه دهنده کامل خدمات مربوط به تشریفات مراسم ترحیم در مشهد... بازماندگان و خانواده متوفی از یک سو به علت غم و اندوه وارده و از یک سو به علت مشغله های فروان در زندگی شاید خیلی آمادگی لازم جهت فراهم آوردن مقدمات پیش از برگزاری مراسم ترحیم عزیزانشان را نداشته باشند از این رو تشریفات بهشت مشهد آماده و در خدمت شما جهت برگزاری و هماهنگی تمامی عوامل و موارد مربوط به مجلس ترحیم عزیزان شما می باشد.

ارائه خدماتی چون :

1 - تهیه پک پذیرایی ترحیم

جهت پذیرایی ختم در کرونا می توان از بسته بندی های ترحیم استفاده نمود. در این بسته ها از میوه , آبمیوه , کیک و حلواخرما استفاده می شود.  این پک ها توسط پرسنل تشریفات بهشت تهیه و بسته بندی می شوند و در مراسم خاکسپاری , ترحیم و ختم و حتی مراسم ختم خانگی عزیزان شما استفاده می گردد. این پک ها با استفاده از موارد باکیفتی چون موز اکوادور , آبمیوه لیمون ,  کیک سیرنگ مغزشکلاتی و پک حلوازعفرانی و خرمای مغزدار با گردو تهیه و بسته بندی می شوند. این پک ها به صورت روزانه خرید شده و به شما عزیزان عرضه می گردد...

2 - تهیه موارد پذیرایی چون حلوا مجلسی ,خرما مغزدار , شیرینی ترحیم , میوه , آبمیوه و آبمعدنی :

کلیه این اقلام به صورت خرید روزانه توسط مسئول خرید تشریفات بهشت خریداری شده و جهت پذیرایی از مهمان  به محل برگزاری مراسم و یا مجلس ارسال می گردد. ناگفته نماند که آب معدنی و آبمیوه هایی پس از اتمام مراسم باقی بماند از شما بازپس گرفته شده و از مبلغ صورتحسابتان کسر می گردد. این کار می تواند در کنترل هزینه شما دوستان کمک شایانی را اعمال نماید و اینکه از اصراف جلوگیری کند.

3 - رزرو مساجد :

( جهت دیدن از مساجد مشهد روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید ) ما با در نظر گرفتن مکانیت و تعداد مهمان مراسم شما بهترین و مناسب ترین مسجد را برای برگزاری مجلس ختم متوفی رزرو می نماییم. از بهترین مستاجد مشهد می توان به مسجد امام سجاد , مسجد قبا و مسجد غذیر باباعلی اشاره نمود.

این مساجد با در نظر گرفتن تهداد مهمان شما و یا محل زندگی شما و اینکه در چه منطقه ای می خواهید مراسم متوفی برگزار شود به شما پیشنهاد داده شده و شما با در نظر گرفتن شرایط خود آنرا انتخاب نمایید. بهترین و با امکانات ترین مساجد شهرمان در مناطق احمداباد , سجاد , خیام  و ششصد دستگاه می باشند.

4 - رزرو و هماهنگی رستوران ختم :

پس از مراسم خاکسپاری , مهمانان جهت صرف ناهار به رستوران دعوت می شوند.  انتخاب رستوران نیز با سلیقه شما و با درنظر گرفتن ظرقیت تالار و همچنین منوی انتخابی شما رزرو و هماهنگ می گردد . به علت مشغله های فراوان صاحبان عزا می توان این امر را به ما سپرده و طبق شرایط خود و در هر منطقه ای که مورد نظرتان بود آنرا انتخاب و رزرو این مورد را به ما بسپارید...

5 - رزرو مهماندار مراسم :

کلیه امور پذیرایی در تمام مراسم عزیزان شما توسط پرسنل تشریفات بهشت صورت می پذیرد , ضمن اینکه آنها توسط سرپرست تشریفات رهبری می شوند. این پرسنل با لباس فرم متحد در اینگونه مراسم حضور پیدا می نمایند و با ادای احترام کامل از مهمانان حاضر پذیرایی به عمل می آوردند. این افراد تحت آموزش قرار گرفته و تمام مواردی را که باید انجام دهند به آنها گوشزد می شود تا بتوانند به بهترین نحو پذیرایی از مهمانان را بر عهده بگیرند.

6 - هماهنگی مداح جهت مجالس :

خدمات مداح می تواند بر سر مزار , منزل , رستوران و مسجد ارائه شود. از مهم ترین وظایف مداح می توان به تقدیر و تشکر از مهمانان حاضر در مراسم اشاره نمود.

7 - رزرو و هماهنگی وسایل ایاب و ذهاب :

در روز خاکسپاری شاید بعضی از اقوام وسیله نقلیه جهت عزیمت بر سر مزار را نداشته باشند که می توانند با استفاده از وسایل نقیله عمومی که تشریفات برای شما عزیزان رزرو می نماید استفاده نمایید. مثلا از منزل متوفی به بر سر مزار یا از سر مزار به تالار و یا رستوران...

هماهنگی تمام عوامل مربوط به برگزاری یک مراسم ترحیماز مهم ترین خدمات ما در مراسم ترحیم می توان به برگزاری مراسم بر سر مزار متوفی اشاره نمود.

برگزاری مراسم ترحیم عزیزانتان را به ما بسپارید و فقط با خاطری آسوده به خوش آمدگویی از میهمانان خود بپردازید.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید