خدمات ترحیم در مشهد

خدمات ترحیم در مشهد

تماس:09155156802 تشریفات بهشت ارائه دهنده خدمات ترحیم در شهر مشهد. از موارد ترحیم ارائه شده توسط بهشت می توان به اعزام مهماندار مجرب و یا هماهنگی با مداح اشاره نمود.جهت آگاهی بیشتر از موارد ارائه شده بهشت می توانید از مطلب زیر بازدید نمایید...

دوشنبه 22 آذر 1400
8880

خدمات ترحیم در مشهد

تشریفات بهشت ارائه دهنده خدمات مراسم ترحیم در مشهد می باشد و خدمات مجالس ختم خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می دارد. شما می توانید با استفاده از خدمات ترحیم بهشت در کنترل هزینه مراسم ترحیم در مشهد آسوده باشید.

گروه تشریفات بهشت مشهد ارائه دهنده کامل خدمات مربوط به تشریفات مراسم ترحیم در مشهد... بازماندگان و خانواده متوفی از یک سو به علت غم و اندوه وارده و از یک سو به علت مشغله های فروان در زندگی شاید خیلی آمادگی لازم جهت فراهم آوردن مقدمات پیش از برگزاری مراسم ترحیم عزیزشان را نداشته باشند از این رو تشریفات بهشت مشهد آماده و در خدمت شما جهت برگزاری و هماهنگی تمامی عوامل و موارد مربوط به مجلس ترحیم عزیزان شما می باشد.

ارائه خدماتی چون :

1 - تهیه پک پذیرایی ترحیم

جهت پذیرایی ختم در کرونا می توان از بسته بندی های ترحیم استفاده نمود. در این بسته های از میوه , آبمیوه , کیک و حلواخرما استفاده می شود.  این پک ها توسط پرسنل تشریفات بهشت تهیه و بسته بندی می شوند و در مراسم خاکسپاری , ترحیم و ختم عزیزان شما استفاده می گردد.

2 - تهیه موارد پذیرایی چون حلوا مجلسی ,خرما مغزدار , شیرینی ترحیم , میوه , آبمیوه و آبمعدنی :

کلیه این اقلام به صورت خرید روزانه توسط مسئول خرید تشریفات بهشت خریداری شده و جهت پذیرایی از مهمان  به محل برگزاری مراسم و یا مجلس ارسال می گردد. ناگفته نماند که آب معدنی و آبمیوه هایی پس از اتمام مراسم باقی بماند از شما بازپس گرفته شده و از مبلغ صورتحسابتان کسر می گردد.

3 - رزرو مساجد 

( جهت دیدن از مساجد مشهد روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید ) ما با در نظر گرفتن مکانیت و تعداد مهمان مراسم شما بهتذربن و مناسب ترین مسجد را برا برگزاری مجلس ختم متوفی رزرو می نماییم. از بهترین مستاجد مشهد می توان به مسجد امام سجاد , مسجد قبا و مسجد غذیر باباعلی اشاره نمود.

4 - رزرو و هماهنگی رستوران ختم :

پس از مراسم خاکسپاری , مهمانان جهت صرف ناهار به رستوران دعوت می شوند.  انتخاب رستوران نیز با سلیقه شما و با درنظر گرفتن ظرقیت تالار و همچنین منوی انتخابی شما رزرو و هماهنگ می گردد .

5 - رزرو مهماندار مراسم :

کلیه امور پذیرایی در تمام مراسم عزیزان شما توسط پرسنل بهشت صورت می پذیرد ضمن اینکه آنها توسط سرپرست رهبری می شوند. این پرسنل با لباس فرم متحد در اینگونه مراسم حضور پیدا می نمایند و با ادای احترام کامل از مهمانان حاضر پذیرایی به عمل می آوردند. 

6 - هماهنگی مداح جهت مجالس :

خدمات مداح می تواند بر سر مزار , منزل , رستوران و مسجد ارائه شود. از مهم ترین وظایف مداح می توان به تقدیر و تشکر از مهمانان حاضر در مراسم اشاره نمود.

7 - رزرو و هماهنگی وسایل ایاب و ذهاب :

در روز خاکسپاری شاید بعضی از اقوام وسیله نقلیه جهت عزیمت بر سر مزار را نداشته باشند که می توانند با استفاده از وسایل نقیله عمومی که تشریفات برای شما عزیزان رزرو می نماید استفاده نمایید. مثلا از منزل متوفی به بر سر مزار یا از سر مزار به تالار و یا رستوران...

هماهنگی تمام عوامل مربوط به برگزاری یک مراسم ترحیماز مهم ترین خدمات ما در مراسم ترحیم می توان به برگزاری مراسم بر سر مزار متوفی اشاره نمود.

برگزاری مراسم ترحیم عزیزانتان را به ما بسپارید و فقط با خاطری آسوده به خوش آمدگویی از میهمانان خود بپردازید.

نظر بدهید