خدمات ترحیم در مشهد

خدمات ترحیم در مشهد

تماس:09155156802 تشریفات بهشت ارائه دهنده خدمات ترحیم در شهر مشهد. از موارد ترحیم ارائه شده توسط بهشت می توان به اعزام مهماندار مجرب و یا هماهنگی با مداح اشاره نمود.جهت آگاهی بیشتر از موارد ارائه شده بهشت می توانید از مطلب زیر بازدید نمایید...

سه شنبه 2 بهمن 1397
1592

خدمات ترحیم در مشهد

تشریفات بهشت ارائه دهنده خدمات ترحیم در مشهد می باشد و خدمات مجالس ختم خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می دارد. شما می توانید با استفاده از خدمات ترحیم بهشت در کنترل هزینه مراسم ترحیم در مشهد آسوده باشید.

گروه تشریفات بهشت مشهد ارائه دهنده کامل خدمات مربوط به تشریفات مراسم ترحیم در مشهد... بازماندگان و خانواده متوفی از یک سو به علت غم و اندوه وارده واز یک سو به علت مشغله های فروان در زندگی شاید خیلی آمادگی لازم جهت فراهم آوردن مقدمات پیش از برگزاری مراسم ترحیم عزیزشان را نداشته باشند از این رو تشریفات بهشت مشهد اماده و در خدمت شما جهت برگزاری و هماهنگی تمامی عوامل و موارد مربوط به مجلس ترحیم عزیزان شما می باشد.ارائه خدماتی چون :

1- رزرو و هماهنگی وسایل ایاب و ذهاب : در روز خاکسپاری شاید بعضی از اقوام وسیله نقلیه جهت عزیمت بر سر مزار را نداشته باشند.

2 - تهیه موارد پذیرایی چون میوه و آبمعدنی : کلیه این اقلام توسط تشریفات بهشت خریداری شده و در مراسم از حضار پذیرایی می گردد.

3 - رزرو مساجد  ( جهت دیدن از مساجد مشهد روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید )

4 - رزرو و هماهنگی رستوران ختم : پس از مراسم خاکسپاری میهمانان جهت صرف ناهار به رستوران دعوت می شوند.

5 - رزرو مهماندار مراسم : کلیه امور پذیرایی در تمام مراسم عزیزان شما توسط پرسنل بهشت صورت می پذیرد ضمن اینکه آنها توسط سرپرست رهبری می شوند.

6 - هماهنگی مداح جهت مجالس : خدمات مداح می تواند بر سر مزار , منزل , رستوران و مسجد ارائه شود.

و هماهنگی تمام عوامل مربوط به برگزاری یک مراسم ترحیماز مهم ترین خدمات ما در مراسم ترحیم می توان به برگزاری مراسم بر سر مزار متوفی اشاره نمود.

برگزاری مراسم ترحیم عزیزانتان را به ما بسپارید و فقط با خاطری آسوده به خوش آمدگویی از میهمانان خود بپردازید.

نظر بدهید