شرکت خدمات مجالس ترحیم

شرکت خدمات مجالس ترحیم

جهت برگزاری مراسم ختم و مجالس ترحیم در شهر مشهد با شماره های 09155156802 و 38331044 تماس بگیرید.

شرکت تشریفات مجالس ترحیم جهت نظم بخشیدن در برگزاری مراسم ترحیم برای هر مهماندار و پرسنل وظیفه ای را تعریف نموده است و این مسئولیت های فردی را می توان در چند مورد خلاصه نمود:

1- وظایف سرپرست به این گونه تعریف می شود که مسئولیت کلیه امور داخلی مسجد به عهده وی می باشد و وظیفه ی سپردن مسئولیت و پاسخگویی به میهمانان و کارفرما و یا هر عمل دیگر که نیاز به تصمیم گیری جدی دارد می باشد.

2- در هر مراسم یک فرد به عنوان شارژر از سوی سرپرست تشریفات معین می شد و از وظایف او می توان به نصب بنر , قرار دادن تراکت در پوشه ها , رساندن پیام تسلیت به مداح مراسم منظم سازی مجلس اشاره نمود.

3 - پرسنل تشریفات در حین برگزاری مراسم نباید با یکدیگر صحبت کنند و فقط می توانند با سرپرست در ارتباط باشند. در صورتی که صاحبان عزا از پرسنل سئوالی داشته باشند خیلی محترمانه عذرخواهی کرده و بگویید مسئله را با سرپرستمان در میان بگذارید.

4 -دادن تذکر توسط میهمانان به پرسنل جایز می باشد و حتی اگر حق با ما بود نباید به خود اجازه دهیم که با تندی با میهمانان برخورد نماییم.

5 - گوش دادن کامل به صحبت های میهمانان به این نشانه است که به آنها احترام گذاشته و کاملا در خدمت آنها هستیم.

6 - اگر میهمانان در مورد چیزی از ما سوال کرد که از پاسخ آن اطلاعی نداریم نباید بی مورد اظهار نظر کرده بلکه باید موضوع را با سرپرست تشریفات در میان گذاشت.

7 - نحوه برخورد با میهمانان ناراضی به این گونه است که در کمال ادب و احترام و حفظ خونسردی با وی رفتار شود و بلافاصله مورد را با سرپرست در میان بگذاریم.

8 -افزایش سرعت عمل در حین کار به این صورت است که در هنگام حضور در سر کار دقت و سرعت را با هم بکار بگیریم , تند راه بروید ولی هرگز ندوید.

9 - پرسنل حق ندارند تا انتهای برگزای مراسم لباس تشریفات را عوض نمایند.

10 - پرسنل تشریفات باید یک ساعت پیش از آغاز مراسم در مسجد حاضر شوند و با جدیت به کار خود ادامه دهند.

نظر بدهید